Check

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Drewnozaluzje50
Żaluzje drewniane 25 mm i 50 mm w wyjątkowo niskiej cenie. Za pośrednictwem Modnie w Oknie masz możliwość zamówienia dzisiaj tej osłony okiennej na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Promocja -15% od standardowej oferty.

Żaluzje drewniane znajdują swoich wielu zwolenników wśród miłośników naturalnego wykończenia wnętrz. Dzisiaj mogą również znaleźć się na Twoich oknach.

Nasza promocja odnosi się do dwóch rodzajów żaluzji drewnianych:

- żaluzje drewniane 25 mm – w trzech najpopularniejszych odcieniach drewna,

- żaluzje drewniane 50 mm – dostępne tylko w białym kolorze. 
Żaluzje promocyjne to końcówka kolekcji drewna abachi u jednego z naszych renomowanych dostawców. Jest to pełnowartościowy produkt, który z pewnością nada wyjątkowy klimat Twojemu wnętrzu.

Stylowy rodzaj osłony okiennej

Żaluzje drewniane o szerokości lamel 25 oraz 50 milimetrów na oknach Twojego mieszkania lub domu nadadzą wnętrzu niepowtarzalnego klimatu. Obracając lamele w wyjątkowo gustowny sposób regulować będziesz ilość wpuszczanego światła do swojego wnętrza.

Żaluzje drewniane, oprócz regulowania ilości wpuszczanego światła, pozwolą także na swobodną cyrkulację powietrza. Ponadto uchronią Twoje wnętrze przed wścibskimi spojrzeniami z zewnątrz.
Drewno1
Drewno3
Kolorystyka promocyjnego modelu żaluzji drewnianych

Promocyjne żaluzje drewniane 25 mm występują w trzech odcieniach drewna, natomiast żaluzje drewniane 50 mm oferujemy w kolorze białym.

Należy pamiętać, że kolor na ekranie nigdy nie odda w 100 procentach rzeczywistego odcienia lameli. Dla naszych wszystkich osłon wewnętrznych – a więc również promocyjnego wariantu żaluzji drewnianych 25 i 50 mm – udostępniamy możliwość zamówienia darmowych próbek. Wystarczy, że wybierzesz osłonę okienną, zostawisz nam dane kontaktowe i tego samego dnia wzornik z wybranymi materiałami lub lamelami zostanie wysłany.

Możemy oczywiście również skontaktować Ciebie bezpośrednio z naszym Doradcą, który przeprowadzi cały proces – od doradztwa, poprzez pomiar oraz finalnie montaż.
Pomiar i montaż

Dokładny pomiar oraz precyzyjny montaż w przypadku żaluzji drewnianych wysokiej jakości jest niezwykle ważny. Od samego początku – zarówno na etapie doradztwa, jak i kolejnych kroków – warto zaufać doświadczeniu sprawdzonego profesjonalisty.

W związku z tym zachęcamy do bezpośrednio kontaktu z nami następującymi krokami:

Telefon: +48885779933

E-mail: witamy@modniewoknie.pl

Formularz kontaktowy tutaj


Skontaktujemy Ciebie z naszym autoryzowanym Doradcą, których posiadamy na terenie całego kraju.