• Opis

 • Dane techniczne

 • Rolety w kasecie to doskonałe rozwiązanie do zasłonięcia okien. Bogaty wybór tkanin sprawi, że z pewnością znajdziesz najlepszą osłonę do swojego wnętrza. Swobodnie za pomocą łańcuszka regulujesz wysokość ustawienia tkaniny. W ten sposób decydujesz, jak bardzo chcesz nasłonecznić swoje pomieszczenie.

  W przypadku tego rodzaju rolet materiał zwija się do kasety, co zapewnia estetyczny wygląd tkaniny przez wiele lat. Systemy występują w różnych kolorach, co daje duże możliwości aranżacyjne. Przede wszystkim zapewnia to dobór rozwiązania pasującego do Twojego okna.

  Informacje dodatkowe

  • Korzystna cena
  • Bezpieczne dla dzieci
  • Szeroka gama kolorów
  • Ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem
  • Maksymalna wysokość 220 cm
  • Maksymalna szerokość 120 cm

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Podobne/polecane przesłony


Rolety w kasecie mini - osłony do każdego pomieszczenia

 

Rolety materiałowe od wielu lat są rozwiązaniem, które cenione jest przede wszystkim za swoją uniwersalność. Korzystając z profesjonalnej konsultacji z jednym z naszych Doradców szybko wybierzesz osłonę, która świetnie wkomponuje się w charakter Twojego mieszkania lub domu.

Rolety w kasecie mini możesz zastosować w wielu pomieszczeniach swojego wnętrza. Sprawdzą się w salonie, kuchni, sypialni oraz w pokoju dzieci. Ta osłona okienna, jak wiele innych oferowanych przez nas rozwiązań, posiada zabezpieczenia Child Safety. Co to oznacza w praktyce? Roleta w kasecie mini posiada chociażby zrywalny łącznik oraz napinacz łańcuszka. Wszystko dla bezpieczeństwa najmłodszych.

Roleta w kasecie mini sterowana jest za pomocą łańcuszka kulkowego. Dzięki niemu swobodnie zmieniasz ustawienie tkaniny decydując o poziomie nasłonecznienia swojego pomieszczenia. Istnieje możliwość zastosowania łańcuszka metalowego za niewielką, dodatkową opłatą.

Cena, pomiar i montaż

 

W przypadku tej osłony okiennej bardzo ważnym elementem jest dokładny pomiar i montaż, gdyż cena osłony uzależniona jest przede wszystkim od szerokości i wysokości. W związku z tym już na etapie konsultacji zapraszamy do kontaktu z jednym z naszych Doradców, którzy znajdują się na terenie całego kraju.

Po wstępnej konsultacji Doradca pomoże w doborze najlepszego materiału. Dokona oczywiście precyzyjnego pomiaru, a następnie wykona montaż. Gwarantuje to idealny wygląd przesłony, która produkowana jest pod wymiar danego okna.

Jeśli chodzi o parametry techniczne, to maksymalna szerokość rolety w kasecie mini wynosi 120 cm. Maksymalna szerokość z kolei to 220 cm. Wymiary kasety to 38 mm szerokości x 67 mm wysokości. Jest to trochę mniejszy rozmiar od naszego drugiego rozwiązania.


Zainspiruj się