• Opis

 • Dane techniczne

 • Jest to jedyne rozwiązanie dostępne na rynku, kiedy roleta rzymska jest montowana w świetle szyby. Dzięki temu roleta rzymska bez problemu umożliwia otwieranie okna. Jej konstrukcja to dwie rynny, między którymi jest umieszczony materiał. 

  Podczas, gdy rynna górna jest na stałe przymocowana do górnej listwy przyszybowej, dolną możemy swobodnie sterować za pomocą uchwytu. W ten sposób regulujemy przenikanie światła do naszego wnętrza.

  Informacje dodatkowe

  • Super produkt
  • Szeroka gama kolorów
  • Ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem
  • Maksymalna szerokość 150 cm
  • Maksymalna wysokość 220 cm
  • Możliwość montażu bezinwazyjnego

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Podobne/polecane przesłony


Nowoczesna i wielofunkcyjna osłona

 

Rolety rzymskie jednokierunkowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem i doskonale sprawdzają się w eleganckich wnętrzach. Charakterystyczne eleganckie fałdy sprawią, że Twoje okno zyska zupełnie nowy wygląd.

Dużą zaletą rolet rzymskich jest fakt, że z tego samego materiału możesz uszyć zarówno zasłony jak i poszewki na poduszki. W ten sposób stworzysz kompletny zestaw, który będzie świetnym dopełnieniem aranżacji całego wnętrza. Bogaty wybór tkanin sprawia, że na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.

W przypadku rolety rzymskiej jednokierunkowej na wymiar rynna górna jest przymocowana na stałe. Za pomocą uchwytu na dolnej listwie odsłaniasz wybrany przez siebie fragment okna. 

Roleta rzymska stanowi doskonałą alternatywę dla innych osłon okiennych. Żaluzje aluminiowe, rolety dzień i noc, a może plisy? Każde z tych rozwiązań ma swoje zalety. Warto na pewno przy urządzaniu wnętrza pomyśleć też o rolecie rzymskiej jednokierunkowej.

Nowości w kolekcji Anwis

 

200 najmodniejszych tkanin - oto najnowsza kolekcja materiałów Anwis. Absolutnym hitem, który przypadnie do gustu miłośnikom naturalności w wystroju wnętrz, są tkaniny ekologiczne. 

Poliestrowe i bawełniane tkaniny z recyklingu. Dwanaście zróżnicowanych materiałów o różnej przezierności, które dopasujesz do różnego rodzaju wnętrz. Obok innych naturalnych dodatków w Twoim domu rolety rzymskie z kolekcji eko będą doskonałym dopełnieniem.

Chcesz sprawdzić dokładną kolorystykę tkanin ekologicznych? W naszym konfiguratorze wybierz grupę kolorów "EKO". Następnie możesz sprawdzić cenę i kolory wszystkich materiałów.


Zainspiruj się