• Opis

 • Dane techniczne

 • Rolety gemi jednokierunkowe, to absolutna nowość w ofercie Anwis. Jest to materiałowa roleta, którą sterujesz za pomocą ruchomej rynny. W pewnym sensie ten rodzaj osłony można porównać do rolet plisowanych jednokierunkowych.

  Innowacyjne rozwiązanie sprawdzi się w wielu warunkach. Jeśli na swoim oknie zamierzasz skorzystać z osłony montowanej bezinwazyjnie, to jednokierunkowa roleta gemi może okazać się idealnym wyborem. 

  Informacje dodatkowe

  • Bezpieczne dla dzieci
  • Super produkt
  • Szeroka gama kolorów
  • Ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem
  • Możliwość montażu bezinwazyjnego
  • Maksymalna szerokość 120 cm

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Podobne/polecane przesłony


Rolety w kasecie gemi jednokierunkowe - nowoczesne rozwiązanie

 

Rolety gemi - dwukierunkowe oraz jednokierunkowe - to atrakcyjna alternatywa dla tradycyjnych rolet w kasecie sterowanych łańcuszkiem.

Podstawową różnicą pomiędzy tymi dwoma rozwiązaniami jest sposób sterowania. W przypadku naszej nowości, czyli rolet gemi jednokierunkowych, ustawienia tkaniny nie regulujemy łańcuszkiem kulkowym. W tym wypadku materiał podciągamy oraz opuszczamy przy użyciu dolnej ruchomej rynny.Jednokierunkowe czy dwukierunkowe - podstawowe różnice

 

Rolety materiałowe w modelach gemi występują w wariantach jednokierunkowych oraz dwukierunkowych. W tej drugiej opcji masz możliwość osłonięcia dowolnego fragmentu okna. Wówczas sterowanie odbywa się za pomocą dolnej i górnej kasety.

W modelu jednokierunkowym górna kaseta jest przymocowana do okna na stałe. Sterowanie tkaniną natomiast odbywa się przy użyciu ruchomej dolnej rynny. Oczywiście materiał możesz zatrzymać na dowolnej wysokości szyby. 

Podobnie jak w modelu dwukierunkowym, tak też w przypadku jednokierunkowych rolet gemi, osłona wyposażona jest w prowadnice boczne. Jest to bardzo pomocne przy oknach uchylnych. Materiał dzięki temu estetycznie przylega do szyby.

Materiał po zwinięciu chowa się w górnej kasecie.

Montaż rolet jednokierunkowych gemi

 

Przy montażu każdej osłony przeciwsłonecznej warto skorzystać z pomocy fachowca. Nasi Doradcy znajdują się na terenie całego kraju i są do Twojej dyspozycji - od momentu wstępnej wyceny, po precyzyjny pomiar oraz fachowy montaż.

Warto natomiast wiedzieć, że rolety jednokierunkowe gemi montowane są w sposób bezinwazyjny. Bez wiercenia oraz użycia wkrętów roleta zostanie przymocowana w sposób stabilny do Twojego okna.


Szeroki wybór tkanin

 

Rolety materiałowe jednokierunkowe gemi to szeroki wybór dostępnych tkanin. Zdajemy sobie sprawę, że wybór materiałów na podstawie widoku z ekranu komputera może być trudny. Dlatego za pośrednictwem naszego portalu masz możliwość zamówienia darmowych próbek materiałów, co z pewnością zdecydowanie ułatwi Ci ostateczny wybór.


Zainspiruj się