• Opis

 • Dane techniczne

 • Rolety rzymskie jednokierunkowe, których regulacja odbywa się dzięki mechanizmowi sznurkowemu zamontowanemu w rynnie górnej to osłona która montowana jest na ramie okna lub w świetle szyby. Roleta rzymska jednokierunkowa sterowana sznurkiem pozwala na osłonięcie maksymalnej szerokości przeszklenia: 230 cm szerokości przy wysokości 260 cm. Jest to zatem naprawdę duży gabaryt.

  Informacje dodatkowe

  • Szeroka gama kolorów
  • Ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem
  • Maksymalna wysokość 260 cm
  • Maksymalna szerokość 230 cm

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Podobne/polecane przesłony


Nowoczesne rolety rzymskie na sznurek

 

Rolety rzymskie jednokierunkowe sterowane sznurkiem to absolutna nowość w ofercie Anwis. Jest to typ osłony, która daje dodatkowe możliwości aranżacji naszych okien. Czym dokładnie się charakteryzuje? Na pewno ogromną zaletą tego systemu jest możliwość osłonięcia okien o naprawdę dużym gabarycie.


Osłona na duże przeszklenia

 

Posiadasz duże okna w swoim salonie, sypialni, a może biurze? Jeśli chcesz je osłonić przed spojrzeniami z ulicy lub promieniami słońca, to oczywiście możliwości jest wiele. Jedną z nich jest zastosowanie właśnie rolet rzymskich jednokierunkowych sterowanych sznurkiem.

W tym wypadku mamy możliwość osłonięcia okien o następującym maksymalnym wymiarze: 230 centymetrów szerokości oraz 260 centymetrów wysokości. Sterowanie tkaniny odbywa się za pomocą sznurka (podobne rozwiązanie do żaluzji plisowanych sterowanych sznurkiem).

Cały system zapewnia bezproblemowe i wygodne sterowanie tkaniną. Zatrzymanie tkaniny w dowolnym momencie umożliwia wykonany z wysokiej jakości tworzywa hamulec.

Oczywiście w przypadku rolet rzymskich najważniejszą rzeczą jest tkanina – bardzo bogata kolorystyka i wybór materiałów. Jeśli chodzi o osprzęt, to występuje on w następujących kolorach: biały, biel kremowa, beżowy, brąz, bazaltowy szary, antracyt, czarny, anoda silver, anoda szampańska, złoty dąb oraz orzech. 

Za dodatkową opłatą istnieje możliwość pomalowania osprzętu na dowolny kolor z palety RAL. Mnogość rozwiązań kolorystycznych - zarówno jeśli chodzi o tkaniny, jak i osprzęt - jest naprawdę ogromna.

Ogromny wybór modnych tkanin

 

Najnowsza kolekcja tkanin rolet rzymskich obejmuje 200 najmodniejszych materiałów. Zróżnicowana kolorystyka oraz transparentność tkanin sprawia, że każdy z naszych Klientów znajdzie najlepsze dla siebie rozwiązanie.

Wśród materiałów można znaleźć między innymi: tkaniny z kolekcji ekologicznej (materiały poliestrowe oraz bawełniane z recyklingu), tkaniny trudnozapalne (idealne chociażby do powierzchni biurowych), a także tkaniny welwetowe (dzięki którym z łatwością dopasujesz je do modnych dodatków w całym wnętrzu). Dzięki wielu tkaninom uzyskasz większy efekt zaciemnienia, jeśli akurat na tym Tobie zależy.

Istnieje także możliwość uszycia poduszki dekoracyjnej w z tkaniny, którą wybierzemy do rolety rzymskiej. Można również do kompletu uszyć zasłonę z tego samego materiału, dzięki czemu całość będzie spójna.


Eleganckie rolety rzymskie - jak montujemy?

 

Rolety rzymskie jednokierunkowe sterowane sznurkiem najczęściej montowane są w świetle szyby. Specjalny wieszak umożliwia montaż sufitowy. Dodatkowo istnieje możliwość montażu do ściany. Zatem mnogość rozwiązań jest naprawdę spora. Dla Klientów, którzy nie chcą ingerować w ramę okna, istnieje możliwość zastosowania montażu bezinwazyjnego.

Kwestie montażu najlepiej zostawić specjaliście. Doradcy Modnie w Oknie działają na terenie całego kraju i zapewniają fachowy pomiar oraz montaż.

Rolety rzymskie dwukierunkowe, rolety rzymskie na łańcuszek (sterowane za pomocą mechanizmu łańcuszkowego), a także rolety rzymskie sterowane sznurkiem - wybór jest duży. Dlatego warto przed ostateczną decyzją porozmawiać z Doradcą.

Konsultację z Doradcą umówisz kontaktując się z nami:

+885 77 99 33
witamy@modniewoknie.pl

Jak wybrać najlepszą tkaninę?

Najlepszy sposób na dobranie właściwej tkaniny rolet rzymskich? Oczywiście, tak jak wspomnieliśmy, przede wszystkim zachęcamy do umówienia konsultacji z naszym Doradcą.

Istnieje jednak również inna możliwość. Za pośrednictwem naszego portalu możesz zamówić zupełnie darmowe próbki tkanin. W zaledwie kilkanaście sekund wybierzesz interesujące Cię tkaniny, a my na podany przez Ciebie adres najpóźniej kolejnego dnia roboczego wyślemy próbnik.


Co jeszcze warto wiedzieć o roletach rzymskich na wymiar Anwis?

 

Wraz z nową kolekcją tkanin pojawił się także nowy model szycia. Najnowsze zasłony rzymskie Anwis mogą posiadać fiszbiny umiejscowione z przodu oraz z tyłu osłony, co powiększa możliwości aranżacyjne.

Przy roletach rzymskich jednokierunkowych sterowanych sznurkiem, tak jak przy innych naszych osłonach, dajemy 36-miesięczną gwarancję. 

Jak czyścić rolety rzymskie? To także zagadnienie, w sprawie którego otrzymujemy sporo zapytań. Jest to banalnie proste. Każda tkanina posiada specjalne oznaczenie, na którym informujemy o sposobach prania, a także prasowania danego materiału.


Zainspiruj się