• Opis

 • Dane techniczne

 • Rolety rzymskie są efektywną alternatywą dla tradycyjnych rolet. Można je nazwać zasłonami, niemniej ich mechanizm zasłaniania i odsłaniania jest inny. Posiadają mechanizm sterowany za pomocą łańcuszka. 

  Operowanie nim pozwala zwinąć rolety w taki sposób, że tkanina układa się w poziome atrakcyjne wizualnie fałdy. Przy rozsunięciu jednak tkanina zamienia się w gładką taflę materiału. 

  W rolecie rzymskiej na wymiar możesz zastosować dodatkową wkładkę zaciemniająca, szczególnie jeśli nie lubisz nocnego światła, a masz go dużo w pomieszczeniu.

  Informacje dodatkowe

  • Szeroka gama kolorów
  • Ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem
  • Możliwość montażu bezinwazyjnego
  • Maksymalna szerokość 300 cm
  • Maksymalna wysokość 300 cm

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Podobne/polecane przesłony


Wysokiej jakości tkaniny 

 

W zależności od potrzeb, możemy wybierać spośród delikatnych, subtelnych materiałów, idealnie sprawdzających się w roli firan, mięsistych tkanin, w różnych kolorach i wzorach, które będą jednocześnie elementem dekoracyjnym wnętrza, a także materiałów typu blackout, które pozwalają całkowicie zaciemnić pomieszczenie. Dodatkową zaletą jest fakt, że z tego samego materiału można również uszyć zasłony i poszewki na poduszki, tworząc elegancki zestaw.


Ekologiczne trendy w nowoczesnej kolekcji rolet rzymskich

 

W wystroju wnętrz, tak jak już praktycznie w każdej dziedzinie życia, postawy ekologiczne są coraz ważniejsze. Ten postępujący z ogromną siłą trend można zastosować także zmieniając wygląd naszych okien.

W jaki sposób? Wystarczy skorzystać z tkanin, które są wykorzystane w naszej najnowszej kolekcji rolet rzymskich. Poliestrowe oraz bawełniane materiały z recyklingu zostały użyte do stworzenia kolekcji EKO.

Jest to dwanaście ekologicznych tkanin rolet rzymskich. Doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach, w których wykorzystane są inne naturalne dodatki. Jeśli zatem jesteś miłośniczką tego typu wnętrz, a ekologiczne akcenty są dla Ciebie ważne - sprawdź nasze materiały z kolekcji EKO.

Rolety rzymskie na wymiar - idealne do kuchni czy łazienki

 

Ułożenie materiału w zgrabne fałdy jest bardzo dekoracyjnym rozwiązaniem, a dzięki tkaninom najwyżej jakości i łatwemu demontażowi nie będziesz miał problemu z utrzymaniem rolet w czystości.

W związku z tym, że rolety rzymskie na wymiar są wykonane z materiałów tekstylnych, a demontaż jest banalnie prosty - ich zastosowanie w łazienkach i kuchniach może być idealne, właśnie dzięki możliwości prania tkaniny. 

To bardzo eleganckie rozwiązanie, które pasuje do wnętrz w stylu skandynawskim oraz klasycznym. Oprócz swojej pragmatycznej funkcji, rolety rzymskie są niezwykle dekoracyjne i z powodzeniem zastępują firany czy zasłony, które np. w łazienkach i kuchniach raczej się nie sprawdzają. 

Rozwiązanie, które zyskało ogromną popularność bardzo szybko po pojawieniu się na rynku. Nic dziwnego - to świetne połączenie rolety i zasłony, które jednocześnie jest bardzo eleganckie i dekoracyjne. Podobnie jak w przypadku tradycyjnych rolet, ogromna ilość dostępnych tkanin pozwala dopasować je do każdego pomieszczenia w domu. 


Zainspiruj się