• Opis

 • Dane techniczne

 • Rolety rzymskie są efektywną alternatywą dla tradycyjnych rolet. Można je nazwać zasłonami, niemniej ich mechanizm zasłaniania i odsłaniania jest inny. Posiadają mechanizm sterowany za pomocą łańcuszka. Operowanie nim pozwala zwinąć rolety w taki sposób, że tkanina układa się w poziome atrakcyjne wizualnie fałdy. Przy rozsunięciu jednak tkanina zamienia się w gładką taflę materiału. 

  W rolecie rzymskiej na wymiar możesz zastosować dodatkowa wkładkę zaciemniająca, szczególnie jeśli nie lubisz nocnego światła, a masz go dużo w pomieszczeniu.

  Informacje dodatkowe

  • Paleta Szeroka gama kolorów
  • Slonce Ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem
  • Bezinwazyjny Możliwość montażu bezinwazyjnego
  • Szerokosc Maksymalna szerokość 300 cm
  • Wysokosc Maksymalna wysokość 300 cm
Check

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Podobne/polecane przesłony


Czarna roleta rzymska w jasnej kuchni
Najpiękniejsze kolory tkanin

W zależności od potrzeb, możemy wybierać spośród delikatnych, subtelnych materiałów, idealnie sprawdzających się w roli firan, mięsistych tkanin, w różnych kolorach i wzorach, które będą jednocześnie elementem dekoracyjnym wnętrza, a także materiałów typu blackout, które pozwalają całkowicie zaciemnić pomieszczenie. Dodatkową zaletą jest fakt, że z tego samego materiału można również uszyć zasłony i poszewki na poduszki, tworząc elegancki zestaw.
Niezwykle eleganckie i łatwe w utrzymaniu czystości

Ułożenie materiału w zgrabne fałdy jest bardzo dekoracyjnym rozwiązaniem, a dzięki tkaninom najwyżej jakości i łatwemu demontażowi nie będziesz miał problemu z utrzymaniem rolet w czystości.

W związku z tym, że rolety rzymskie na wymiar są wykonane z materiałów tekstylnych, a demontaż jest banalnie prosty - ich zastosowanie w łazienkach i kuchniach może być idealne, właśnie dzięki możliwości prania tkaniny. 

To bardzo eleganckie rozwiązanie, które pasuje do wnętrz w stylu skandynawskim oraz klasycznym. Oprócz swojej pragmatycznej funkcji, rolety rzymskie są niezwykle dekoracyjne i z powodzeniem zastępują firany czy zasłony, które np.w łazienkach i kuchniach raczej się nie sprawdzają. 

Rozwiązanie, które zyskało ogromną popularność bardzo szybko po pojawieniu się na rynku. Nic dziwnego - to świetne połączenie rolety i zasłony, które jednocześnie jest bardzo eleganckie i dekoracyjne. Podobnie jak w przypadku tradycyjnych rolet, ogromna ilość dostępnych tkanin pozwala dopasować je do każdego pomieszczenia w domu. 
Roleta rzymska i zaslona w jednym kolorze

Zainspiruj się