• Opis

 • Dane techniczne

 • Roleta dachowa na wymiar idealnie pasuje do każdego rodzaju okna dachowego zarówno drewnianego jak i PVC. Nasza roleta to wysokiego gatunku tkanina zrolowana na wałku z samohamującym mechanizmem sprężynowym, pozwalającym zatrzymać tkaninę w dowolnym miejscu. Dzięki płaskiej kasecie osłaniającej wałek i prowadnicom bocznym, przenikanie światła słonecznego ograniczone jest do minimum.

  Tkanina wyposażona w zamontowane ultradźwiękami prowadniki, nie ma możliwości wypadania z prowadnic bocznych. Dzięki temu roleta idealnie pracuje, również przy uchylonym oknie. To bardzo ważne, jeśli chcesz cieszyć się praktycznym i funkcjonalnym rozwiązaniem.

  • Paleta Szeroka gama kolorów
  • Temperatura Ochrona przed utratą ciepła
  • Slonce Ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem
  • Szerokosc Maksymalna szerokość 110 cm
  • Wysokosc Maksymalna wysokość 150 cm
Check

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Podobne/polecane przesłony


Premium 7
Przyjemny chłód nawet w upały

Tkaniny od zewnętrznej strony wyposażone są w perłową powłokę, dzięki której promienie słoneczne odbijają się a wnętrze mieszkania nie nagrzewa się tak jak przy innych rozwiązaniach. Materiały gwarantują całkowite zaciemnienie pomieszczeń bez względu na porę dnia, dzięki czemu nawet podczas słonecznych dni na poddaszu poczujesz przyjemny mrok.

To jest największa zaleta rolet dachowych na wymiar. Ilość wpadającego światła może zostać ograniczona, co będzie szczególnie przydatne w upalne dni. Znacząco obniżysz temperaturę na swoim poddaszu, dzięki czemu podniesiesz komfort.

Szczególnie popularnym rozwiązaniem w przypadku rolet dachowych są tkaniny, które zbliżają się do 100-procentowego zaciemnienia. Są to materiały popularnie nazywane „black out”. To właśnie dzięki nim uzyskasz jak największy stopień zaciemnienia. Dzięki temu na swoim poddaszu, gdzie masz może sypialnię lub pokoje dziecięce, zyskasz większy komfort. Uchronisz swoje wnętrze przed nadmierną ilością światła. 
Kolorowa paleta barw tkanin

Bogata kolorystyka tkanin chroni przed światłem stanowiąc dodatkową dekorację wnętrz, reguluje dopływ światła, poprawia estetykę wnętrza, pozwolą dopasować roletę do najbardziej wymagającego wnętrza.

Duży dobór kolorów zapewni Tobie taki wystrój, jaki sobie tylko wymarzysz. Spokojnie dobierzesz rolety do okien dachowych zarówno we wnętrzu klasycznym, jak i bardziej nowoczesnym. 

Chcesz kontrolować ilość wpadającego światła do Twojego pomieszczenia zlokalizowanego na poddaszu? Rolety wewnętrzne przeznaczone do okien dachowych będą optymalnym rozwiązaniem.
Fotolia 81189755 subscription monthly m
Fantazja dachowa premium ma%c5%82a
Dokładny pomiar

Ważnym elementem doboru odpowiedniego rodzaju rolety dachowej, jest bardzo precyzyjny pomiar. Najlepiej skorzystać z fachowej pomocy naszych partnerów. Sprawę ułatwiają tabliczki znamionowe producentów okien umieszczone na oknie. Tabliczkę można znaleźć przy otwartym oknie w górnej części skrzydła po prawej lub lewej stronie.

W przypadku rolet dachowych zalecamy skorzystanie z fachowej pomocy specjalisty. Doradcy Modnie w Oknie znajdują się na terenie całego kraju. Dzięki ich dostępności możesz liczyć na fachowe doradztwo, a następnie precyzyjny pomiar i ostatecznie montaż.

Na koniec bardzo ważna informacja. Rolety dachowe znajdujące się w naszej ofercie pasują do różnego rodzaju okien. Posiadasz produkty takich firm, jak Velux, Fakro, a może Roto? Dla tych okien i nie tylko rolety dachowe na wymiar firmy Anwis będą świetnym rozwiązaniem. Pamiętaj, że przy oknach dachowych powinnaś skorzystać z rozwiązania dedykowanego.

Zainspiruj się