• Opis

  • Dane techniczne

  • Panel Track - coraz częściej stosowana dekoracja do osłonięcia okna lub ściany. Zasłony panelowe Panel Track na wymiar nie tylko przeznaczone są do ochrony przeciwsłonecznej, ale mogą posłużyć również jako element do przedzielenia powierzchni w danym pomieszczeniu. Świetnie sprawdzą się jako rodzaj ścianek działowych, na przykład w przestrzeniach biurowych.

    Przesłony panelowe są bardzo dobrą alternatywą dla żaluzji pionowych. Szerokość jednego panelu może wynosić od 45 do 105 cm. Maksymalna wysokość - 350 cm. W związku z tym Panel Tracki przeznaczone są do zastosowania również w dosyć wysokich pomieszczeniach.

    Występują dwie możliwości sterowania - ręczne za pomocą sznurka oraz przy pomocy napędu elektrycznego. Zasłonami panelowymi można sterować zarówno jednostronnie, jak i dwustronnie. Wpływa to istotnie na całkowitą szerokość całej osłony.

    • Super produkt
    • Możliwość sterowania elektrycznego

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

FUNKCJONALNOŚĆ

Doskonała alternatywa dla żaluzji pionowych. Zasłony panelowe Panel Track dają możliwość zasłonięcia bardzo dużej powierzchni. Maksymalnie  możemy osłonić do nawet 8 metrów. W tym wypadku musimy zdecydować się na sterowanie dwustronne - tylko w tym wariancie możemy uzyskać aż tak dużą szerokość całkowitą.

Zasłony panelowe poruszają się na torach, które znajdują się na szynie górnej. To dzięki nim panele bezproblemowo zmieniają swoje położenie. Na szynie może znajdować się od 2 do 5 torów. W zależności od szerokości rozwiązania, na które się zdecydujemy. Wszystko zależy od naszych potrzeb, układu pomieszczenia i innych czynników. Najlepiej poradzić się specjalisty już na etapie wstępnego wyboru.

BOGACTWO KOLORÓW

Panel Tracki możesz dopasować do aranżacji wielu wnętrz w swoim domu lub biurze. Tkaniny występują w różnych kolorach. Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie paneli różniących się kolorystycznie, co w pewnych przestrzeniach może dać ciekawy efekt. Dowolność łączenia różnych kolorów zasłon panelowych w ramach jednego systemu jest ogromna.

Optymalne rozwiązanie do Twojej przestrzeni? Zachęcamy do kontaktu. Wspólnie na pewno wybierzemy najlepszą opcję. Podobnie jak w innych naszych produktach, tak też tutaj jest możliwość zamówienia darmowych próbek tkanin.
PANEL TRACK – MONTAŻ I STEROWANIE

Pasy tkaniny zawieszone są na górnej szynie. Jest ona przymocowana do sufitu, ściany lub wnęki okiennej. Możesz oczywiście pomyśleć o samodzielnym montażu, natomiast nasi Doradcy pozostają do Twojej dyspozycji. Już od momentu doradztwa, poprzez fachowy pomiar oraz specjalistyczny montaż.

Przy panel trackach jest możliwość sterowania jednostronnego oraz dwustronnego. Ta druga opcja przeznaczona jest do osłonięcia większych przeszkleń lub powierzchni biurowych.

Zasłonami panelowymi możesz oczywiście sterować zarówno ręcznie, jak i elektrycznie. Przy sterowaniu ręcznym nasz system spełnia wszystkie wymogi zabezpieczenia Child Safety. Co to oznacza? Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swoich dzieci, ponieważ łańcuszek koralikowy przy nadmiernym nacisku po prostu się rozepnie.

Oczywiście wygodniejszą formą będzie sterowanie elektryczne. Zapewni ono płynne przesuwanie się pionowych pasów tkaniny. 
OGROMNA UNIWERSALNOŚĆ

Panel Track Anwis to nie tylko rodzaj osłony przeciwsłonecznej. Zastosowanie tego rozwiązania jest zdecydowanie szersze.

Przede wszystkim zasłony panelowe Anwis możemy wykorzystać jako alternatywę dla ścianek działowych w powierzchniach biurowych. Nie zawsze jest możliwość zastosowania takiej ścianki, a jest konieczność podziału przestrzeni. Wtedy idealne będą właśnie zasłony panelowe panel track.

Dodatkowo w pewnych warunkach panel track można zastosować jako odgrodzenie jednego pomieszczenia od drugiego. W ten sposób, przynajmniej częściowo, mogą spełnić funkcję drzwi. To także idealne rozwiązanie do zastosowania do dużych przeszkleń.

WYBÓR TKANINY

Jeżeli interesują Cię nowoczesne rozwiązania do Twojego pomieszczenia, to panel track na wymiar może okazać się strzałem w dziesiątkę. Na wstępnym etapie ważne jest z pewnością dobranie najlepszej tkaniny. Dlatego zachęcamy do zamówienia darmowych próbek materiałów.

Możesz także zdecydować się od razu na konsultację z Doradcą, który pomoże w wyborze tkaniny, wykona fachowy pomiar oraz finalnie montaż.

Zainspiruj się