• Opis

  • Dane techniczne

  • Coraz częściej stosowana dekoracja do osłonięcia okna lub ściany. Zasłony panelowe Panel Track nie tylko przeznaczone są do ochrony przeciwsłonecznej, ale mogą posłużyć również jako element do przedzielenia powierzchni w danym pomieszczeniu.

    Zasłony panelowe na wymiar są bardzo dobrą alternatywą dla żaluzji pionowych. Szerokość jednego panelu może wynosić od 45 do 105 cm. Maksymalna wysokość - 350 cm. W związku z tym Panel Track przeznaczone są do zastosowania również w dosyć wysokich pomieszczeniach.

    Występują dwie możliwości sterowania - ręczne za pomocą sznurka oraz przy pomocy napędu elektrycznego. Zasłonami panelowymi można sterować zarówno jednostronnie, jak i dwustronnie.

    • Nagroda Super produkt
    • Sterowanie Możliwość sterowania elektrycznego
Check

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Paneltrack111
FUNKCJONALNOŚĆ

Doskonała alternatywa dla żaluzji pionowych. Zasłony panelowe Panel Track dają możliwość zasłonięcia bardzo dużej powierzchni. Maksymalnie jednym systemem możemy osłonić do nawet 8 metrów.

Zasłony panelowe poruszają się na torach, które znajdują się na szynie górnej. To dzięki nim panele bezproblemowo zmieniają swoje położenie. Na szynie może znajdować się od 2 do 5 torów. W zależności od szerokości rozwiązania, na które się zdecydujemy.

BOGACTWO KOLORÓW

Panel Tracki możesz dopasować do aranżacji wielu wnętrz w swoim domu lub biurze. Tkaniny występują w różnych kolorach. Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie paneli różniących się kolorystycznie, co w pewnych przestrzeniach może dać ciekawy efekt.

STEROWANIE I MONTAŻ

Pasy tkaniny zawieszone są na górnej szynie. Jest ona przymocowana do sufitu, ściany lub wnęki okiennej. Możesz oczywiście pomyśleć o samodzielnym montażu, natomiast nasi Doradcy pozostają do Twojej dyspozycji. Już od momentu doradztwa, poprzez fachowy pomiar oraz specjalistyczny montaż.

Przy panel trackach jest możliwość sterowania jednostronnego oraz dwustronnego. Ta druga opcja przeznaczona jest do osłonięcia większych przeszkleń lub powierzchni biurowych. 

Zasłonami panelowymi możesz oczywiście sterować zarówno ręcznie, jak i elektrycznie. Przy sterowaniu ręcznym nasz system spełnia wszystkie wymogi zabezpieczenia Child Safety. Co to oznacza? Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swoich dzieci, ponieważ łańcuszek koralikowy przy nadmiernym nacisku po prostu się rozepnie.

Oczywiście wygodniejszą formą będzie sterowanie elektryczne. Zapewni ono płynne przesuwanie się pionowych pasów tkaniny.

Zainspiruj się