• Opis

 • Dane techniczne

 • Żaluzja dwukierunkowa na wymiar to osłona przeciwsłoneczna łącząca w sobie cechy typowej żaluzji aluminiowej i plisy. Juun 25 ma lamele aluminiowe o szerokości 25 mm i sterowana jest podobnie jak plisa dwukierunkowa.

  Za pomocą uchwytu umieszczonego w górnej części żaluzji, możemy otwierać lub zamykać listki. Nie występują tutaj jak w innych produktach sznurki i łańcuszki sterujące, co czyni to rozwiązanie w 100 procentach bezpiecznym dla najmłodszych. Poruszając żaluzją, można ją ustawić osłaniając dowolny fragment okna. Jest to rozwiązanie doceniane za swoją użyteczność.

  Informacje dodatkowe

  • Bezpieczne dla dzieci
  • Super produkt
  • Szeroka gama kolorów
  • Maksymalna wysokość 220 cm
  • Maksymalna szerokość 120 cm

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Podobne/polecane przesłony


Ogromny wybór kolorów

 

Żaluzję dwukierunkową Juun 25 dopasujesz do wielu wnętrz w swoim domu. Wszystko przez to, że do wyboru posiadamy ogromny zakres kolorów. Elastyczne aluminiowe lamelki o szerokości 25 mm występują dokładnie w 85 kolorach. Tak szeroki wybór pozwoli Ci stworzyć wyjątkową aranżację w Twoim domu.

Bogaty wybór posiadamy także, jeśli chodzi o kolor osprzętu. Ruchome wałki oraz uchwyty sterujące mogą występować w następujących kolorach:

białym, białym kremowym, beżowym, anoda silver, antracytowym, bazaltowym szarym, brązowym oraz czarnym. Wszystko zależy od Twojej koncepcji i aranżacji całego wnętrza.

Żaluzja dwukierunkowa jest bardzo praktycznym rozwiązaniem, dzięki któremu wpuścisz do pomieszczenia tyle światła, ile potrzebujesz. Dodatkowo możesz zasłonić dowolny fragment okna.


Dostosowane do każdego pomieszczenia

 

Żaluzje dwukierunkowe Juun są typem osłony, która sprawdzi się praktycznie w każdym pomieszczeniu Twojego domu lub mieszkania. 

Salon, sypialnia? Jak najbardziej. A może kuchnia lub łazienka? Oczywiście, że tak. Jest to rodzaj żaluzji aluminiowej, a zatem warunki podwyższonej wilgoci nie są najmniejszym problemem.

Ważną informacją w kontekście żaluzji dwukierunkowych Juun jest fakt, że nie posiadają one sznurka lub łańcuszka koralikowego. Zatem będzie to doskonałe rozwiązanie do zastosowania w pokojach dziecięcych (child safe by design).. Bez najmniejszych problemów stworzysz otoczenie dla najmłodszych członków rodziny.


Żaluzje aluminiowe góra dół Juun 25mm - uniwersalne rozwiązanie

 

Więcej informacji na temat możliwości montażowych tej żaluzji zamieszczamy poniżej. Ostateczny wybór żaluzji Juun często determinuje jej ogromna uniwersalność w użytkowaniu.

Już na etapie projektowania postawiliśmy na połączenie dwóch najbardziej popularnych systemów w osłonach wewnętrznych. Żaluzje dwukierunkowe Juun 25 są zatem połączeniem tradycyjnej żaluzji poziomej aluminiowej z żaluzją plisowaną

Za pomocą aluminiowych lamel decydujemy o tym, jak dużo promieni słonecznych wpuszczamy do pomieszczenia. Z kolei górny i dolny wałek sterujący pozwalają na dwukierunkowe sterowanie osłoną. Jaka jest największa korzyść tego rozwiązania? Z łatwością decydujesz o tym, jak duży fragment swojego okna zamierzasz osłonić.

W ciągu dnia potrzebujesz innej ilości światła, a Juun 25 daje duże możliwości kontrolowania promieni słonecznych. 

Montaż żaluzji dwukierunkowych Juun

 

W przypadku żaluzji dwukierunkowych możemy pozwolić sobie na osłonięcie powierzchni okna o maksymalnych wymiarach: 1,2 m szerokości oraz 2,2 m wysokości. Z kolei parametry minimalne wynoszą: 30 centymetrów wysokości oraz 30 centymetrów szerokości.

Istnieje kilka możliwości montażu tej osłony okiennej. Możesz zdecydować się na zainstalowanie Juuna w świetle szyby do listew przyszybowych lub profili okiennych. Jeśli wolisz postawić na montaż bezinwazyjny, to istnieje również taka możliwość – za pomocą uchwytów mocujących na ramę okna.

Przed wyborem najlepszego rozwiązania dla siebie najlepiej skontaktuj się z jednym z naszych Doradców. Ich duże doświadczenie oraz fachowość już na etapie pomiaru oraz montażu ułatwią Ci cały proces wymiany osłony przeciwsłonecznej. Poruszanie góra dół wykorzystuje system znany z tradycyjnych plis.Rozwiązanie, które zostało docenione

 

Marka Anwis wprowadziła produkt o nazwie Juun, który okazał się strzałem w dziesiątkę. Ten rodzaj osłony okiennej otrzymał nagrodę główną Dobry Wzór 2019 podczas 26. edycji konkursu. 

Instytut Wzornictwa Przemysłowego wyróżnił Juun jako jeden z jedenastu najlepiej zaprojektowanych polskich produktów.

Cena żaluzji aluminiowych Juun 25mm

 

Przed ostateczną decyzją o wyborze żaluzji, przypominamy o możliwości skorzystania z naszego domyślnego konfiguratora. W kilku prostych krokach bardzo szybko poznasz przybliżony koszt żaluzji o podanym rozmiarze.

Jeśli wciąż zastanawiasz się nad kolorem, który sprawdzi się w Twoim wnętrzu, to zapraszamy do skorzystania z sekcji „Próbki materiałów”. Zupełnie za darmo umożliwiamy zamówienie darmowych próbek lamel, co bez wątpienia pomoże w dokonaniu ostatecznego wyboru. Tym samym lamele w wybranym kolorze na pewno spełnią Twoje oczekiwania.


Umów się z Doradcą

 

Projekt Modnie w Oknie zrzesza najlepszych Doradców na terenie całego kraju. W związku z tym wystarczy, że zdecydujesz się na kontakt z nami jedną z dróg, a my znajdziemy dla Ciebie sprawdzonego fachowca zlokalizowanego najbliżej Twojego miejsca zamieszkania.

Telefon: +48885779933

E-mail: witamy@modniewoknie.pl

Formularz kontaktowy


Zainspiruj się