• Opis

 • Dane techniczne

 • Verticale to osłona przeciwsłoneczna, którą możemy potraktować jako doskonałą alternatywę dla tradycyjnych żaluzji lub rolet. Żaluzje pionowe na wymiar przede wszystkim znajdują swoje zastosowanie w pomieszczeniach biurowych, choć oczywiście nie ma żadnych przeszkód, aby je wykorzystać w domu lub mieszkaniu.

  Do wyboru posiadamy szeroką paletę kolorów, a zatem bez problemu wybierzesz idealne dla siebie rozwiązanie. W naszej ofercie mamy prawie 300 wzorów różnych materiałów. Stopień zaciemnienia pomieszczenia zależy od tego, na jaką tkaninę się zdecydujesz.

  • Cena Korzystna cena
  • Paleta Szeroka gama kolorów
  • Sterowanie Możliwość sterowania elektrycznego
  • %c5%82a%c5%84cuszek Możliwość sterowania łańcuszkiem
  • Szerokosc Maksymalna szerokość 500 cm
  • Wysokosc Maksymalna wysokość 400 cm
Check

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Podobne/polecane przesłony


Verticalestrona
Duża ilość rozwiązań

Verticale to typ osłony przeciwsłonecznej, w której wybór materiałów jest ogromny. Warto pamiętać o tym, że pasy tkaniny występują w dwóch różnych szerokościach - 89 mm oraz 127 mm. 

Dużym zainteresowaniem cieszą się tkaniny, które można zastosować w pomieszczeniach o zaostrzonych przepisach przeciwpożarowych. To doskonałe rozwiązanie do zakrycia dużych powierzchni. 

Co ciekawe, na jednym oknie możesz zastosować różne materiały. Jeśli do wystroju Twojego wnętrza pasować będą tkaniny w dwóch odmiennych kolorach, to verticale są w tym wypadku również dobrym wyborem.

Verticale na wymiar wykorzystywane są nie tylko do zasłaniania okien, a co za tym idzie do ochrony przed nadmiernym nasłonecznieniem pomieszczenia. Jeżeli posiadasz dużą powierzchnię biurową, to za pomocą właśnie tego rozwiązania z łatwością możesz podzielić ją na kilka mniejszych sektorów. 
Sposoby sterowania oraz montażu

W przypadku żaluzji pionowych możesz zdecydować się zarówno na sterowanie ręczne jak i automatyczne. Sterowanie ręczne odbywa się za pomocą sznurka i pokrętła. W ten sposób nie tylko regulujesz, jak dużą część okna zasłonisz, ale także kąt ustawienia pionowych pasów tkaniny. 

Zainspiruj się