• Opis

 • Dane techniczne

 • Vertikale to osłona przeciwsłoneczna, którą możemy potraktować jako doskonałą alternatywę dla tradycyjnych żaluzji lub rolet. Żaluzje pionowe na wymiar przede wszystkim znajdują swoje zastosowanie w pomieszczeniach biurowych, choć oczywiście nie ma żadnych przeszkód, aby je wykorzystać w domu lub mieszkaniu.

  Do wyboru posiadamy szeroką paletę kolorów, a zatem bez problemu wybierzesz idealne dla siebie rozwiązanie. W naszej ofercie mamy prawie 300 wzorów różnych materiałów. Stopień zaciemnienia pomieszczenia zależy od tego, na jaką tkaninę się zdecydujesz.

  Informacje dodatkowe

  • Korzystna cena
  • Szeroka gama kolorów
  • Możliwość sterowania elektrycznego
  • Możliwość sterowania łańcuszkiem
  • Maksymalna szerokość 500 cm
  • Maksymalna wysokość 400 cm

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Podobne/polecane przesłony


Nowoczesne żaluzje pionowe

 

Verticale to typ osłon okiennych, gdzie wybór materiałów jest ogromny. Warto pamiętać o tym, że pasy tkaniny występują w dwóch różnych szerokościach - 89 mm oraz 127 mm.  Żaluzje z pasami o szerokości 127 mm to najbardziej popularne rozwiązanie. Wiąże się ono z szerszą ofertą kolorystyczną i niższą ceną. Jeżeli chodzi o rozmiar, to kwestia gustu.

Dużym zainteresowaniem cieszą się tkaniny, które można zastosować w pomieszczeniach o zaostrzonych przepisach przeciwpożarowych. To doskonałe rozwiązanie do zakrycia dużych powierzchni.

Ciekawym elementem, dzięki którym można uatrakcyjnić tzw. piony to listwa maskująca, montowana w górnej części żaluzji. Dzięki niej można ukryć szynę po której poruszają się specjalne wózki z przymocowanymi lamelami tkaniny.

Co ciekawe, na jednym oknie możesz zastosować różne materiały. Jeśli do wystroju Twojego wnętrza pasować będą tkaniny w dwóch odmiennych kolorach, to verticale są w tym wypadku również dobrym wyborem.

Verticale na wymiar wykorzystywane są nie tylko do zasłaniania okien, a co za tym idzie do ochrony przed nadmiernym nasłonecznieniem pomieszczenia. Jeżeli posiadasz dużą powierzchnię biurową, to za pomocą właśnie tego rozwiązania z łatwością możesz podzielić ją na kilka mniejszych sektorów.  Możesz również zgrabnie zakryć niekoniecznie atrakcyjną wnękę. Piony sprawdzą się tutaj w 100%.


Żaluzje pionowe na wymiar - idealne do skosów

 

Vertikale dzięki długim pasom można doskonale  wpasować do okien skośnych. Dzięki precyzyjnym pomiarom naszych Doradców jesteśmy w stanie wyprodukować  idealnie dopasowane żaluzje. Takie żaluzje oczywiście zawsze będą się składać do dłuższej części.

Sterowanie Verticali

 

W przypadku żaluzji pionowych możesz zdecydować się zarówno na sterowanie ręczne jak i automatyczne. Sterowanie ręczne odbywa się za pomocą sznurka i pokrętła. W ten sposób nie tylko regulujesz, jak dużą część okna zasłonisz, ale także kąt ustawienia pionowych pasów tkaniny.


Pomiar i montaż żaluzji pionowych

 

Pomiar żaluzji jest stosunkowo łatwy do uzyskania wstępnej wyceny, którą otrzymasz korzystając z naszego konfiguratora . Jednak w momencie zakupu zawsze zachęcamy do skorzystania z usług naszych Doradców. Dzięki doświadczeniu nie zapomną o szczegółach, które z pewnością ułatwią późniejsze funkcjonowanie żaluzji.


Czy verticale tylko do biura?

 

Minęły czasy, że tego typu żaluzje sprawdzają się tylko w biurze. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej i tkaninom z atestami higienicznymi czy odpornymi na ogień znajdą one zastosowanie również w szpitalach, hotelach, restauracjach. Nasi Doradcy bardzo często montują verticale w instytucjach użyteczności publicznej jak banki, szkoły i urzędy.

Do składania zapytań inwestycyjnych zachęcamy do korzystania z formularza.


Zainspiruj się