• Opis

 • Dane techniczne

 • Żaluzja dwukierunkowa Luna na wymiar to osłona w wąskiej lameli o szerokości 16 mm dostępna w 26 najmodniejszych kolorach. Idealna do montażu w świetle szyby. Możliwość opuszczania żaluzji od góry lub podniesienia od dołu pozwoli zasłonić Tobie dowolną część szyby. Doskonale sprawdzi się w mieszkaniach na niższych kondygnacjach. Odsłaniając górę okna doświetlisz pomieszczenie a zasłonięcie od dołu nie pozbawi Ciebie poczucia prywatności.

  Dodatkowym atutem jest umieszczenie uchwytów sterujących w postaci suwaków na rynnie górnej jak i dolnej. Dzięki takiemu rozwiązaniu swobodne i lekko ustawisz kąt nachylenia lamel, otworzysz lub zamkniesz żaluzję. 

  Informacje dodatkowe

  • Bezpieczne dla dzieci
  • Super produkt
  • Maksymalna szerokość 150 cm
  • Możliwość montażu bezinwazyjnego
  • Maksymalna wysokość 230 cm

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Podobne/polecane przesłony


Sterowanie żaluzją aluminiową Luna na wymiar

 

Żaluzja aluminiowa Luna o lamelach 16 mm sterowana jest w bardzo prosty sposób. Sterowanie w żaluzji aluminiowej odbywa się za pomocą obsługi uchwytów przymocowanych do górnej i dolnej rynny. Ogromną zaletą takiego rozwiązania jest system dwukierunkowy, który pozwala na zakrycie wybranego fragmentu okna, np. samego środka szyby.

Obracanie lamel, w celu regulowania światła, odbywa się za pomocą suwaków. Można je przesuwać z lewej do prawej i na odwrót, by dostosować zmianę kąta nachylenia lamel do potrzebnego zaciemnienia pomieszczenia.


Obszerna kolorystyka

 

Oferta kolorów lamel o szerokości 16 mm obejmuje 26 barw, w których może zostać wykonana żaluzja Luna. Paleta kolorów została dobrana w taki sposób, by każdy mógł znaleźć dla siebie odpowiedni odcień i dopasować go do elementów swojego wnętrza. Największą popularnością cieszą się odcienie czerni, bieli, szarości i beży.

Osprzęt jest dostępny w kolorach standardowych oraz malowanych w dowolnym odcieniu z palety RAL. Kolory standard to: biały, brąz, beż, biel kremowa, anoda silver, bazaltowy szary, antracyt i czarny. Natomiast opcja malowania osprzętu na dowolny kolor RAL jest dodatkowo płatna.

Mnogość barw lamel oraz różnorodność dostępnych kolorów osprzętu sprawi, że Lunę można dopasować do aranżacji praktycznie każdego wnętrza.

Gdzie sprawdzą się żaluzje góra dół Luna?

 

Ze względu na dwukierunkową obsługę, aluminiowe żaluzje doskonale sprawdzą się w oknach mieszkań na niższych kondygnacjach. Pozwalają na osłonięcie się przed niechcianym wzrokiem sąsiadów i przypadkowych przechodniów. Innym dobrym miejscem montażu może być łazienka lub pomieszczenia o zwiększonej wilgotności. Aluminiowe lamele są wyjątkowo odporne na tego rodzaju czynniki.

Ciekawym rozwiązaniem jest również połączenie z inną osłoną, na przykład roletą rzymską montowaną nad wnęką okna. Taka kompozycja zamieni Twój pokój w ciepłe i przytulne pomieszczenie. Połączenie tych dwóch osłon rewelacyjnie sprawdzi się w sypialni lub pokoju dziecka. Warto dodać, że żaluzja Luna jest alternatywą dla rolet plisowanych, dlatego sprawdzi się wszędzie tam gdzie plisa.


Montaż

 

Montaż żaluzji dwukierunkowej Luny może być inwazyjny lub bezinwazyjny. Montowanie inwazyjne polega na przykręceniu uchwytów - stopek do listwy przyszybowej dla większej stabilności osłony. W przypadku metody bezinwazyjnej wykorzystuje się listwę przyklejaną do krawędzi szyby.

Cena żaluzji aluminiowych 16mm Luna

 

W celu poznania ceny zachęcamy do skorzystania z naszego kalkulatora wycen żaluzji aluminiowych Luna. Jest to bardzo prosty i intuicyjny system, w którym wystarczy podać szerokość i wysokość okna oraz wybrać kolor. W ten sposób, poznasz błyskawicznie orientacyjną cenę dla swojego okna. Warto wiedzieć, że wyświetlona cena dotyczy samego produktu.

Szczegółową ofertę wraz z kosztami np. montażu, można otrzymać u naszych Doradców, którzy świadczą usługi w całej Polsce. Nasi Doradcy działają kompleksowo: najpierw doradzą, następnie wykonają dokładny pomiar, a po złożeniu zamówienia zajmą się montażem osłony. W ten sposób masz pewność, że Twoja osłona będzie idealnie dopasowana do okna, a dzięki profesjonalnemu montażowi będzie Ci służyć przez lata.


Kompleksowa usługa - skontaktuj się z Modnie w Oknie

 

Potrzebujesz więcej informacji odnośnie produktu Luna? W takim razie skontaktuj się z nami w wybrany przez Ciebie sposób. Odpowiemy Ci na każde nurtujące pytanie, które dzieli Cię od zakupu żaluzji aluminiowych. W innym wypadku znajdziemy dla Ciebie Doradcę, u którego przekonasz się, że zakup żaluzji Luna jest świetnym wyborem wartym swojej ceny.

Telefon: 885 77 99 33
E-mail: witamy@modniewoknie.pl


Zainspiruj się