• Opis

 • Dane techniczne

 • Roleta dzień noc to przede wszystkim wyjątkowa tkanina. W poprzek tkaniny biegną naprzemiennie transparentne i nieprzezroczyste pasy. Jeden koniec tkaniny zamocowany jest na stałe w kasecie rolety, a drugi biegnie poprzez obrotowy dolny obciążnik i jest przytwierdzony do wałka w kasecie. 

  Nawijając tkaninę na wałek sprawiamy, że fragmenty tkaniny przesuwają się równolegle do siebie. Kiedy naprzeciwko ustawimy dwa pasy, przezroczysty i nieprzezroczysty – uzyskujemy efekt zaciemnienia. W standardowej opcji zastosowane w tym wypadku jest prowadzenie żyłkowe boczne.

  Informacje dodatkowe

  • Korzystna cena
  • Szeroka gama kolorów
  • Ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem
  • Maksymalna szerokość 150 cm
  • Maksymalna wysokość 230 cm

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Podobne/polecane przesłony


Rolety dzień noc na wymiar w kuchni

 

Modele dzień - noc wykonane są z impregnowanych tkanin, odpornych na kurz, które nie wchłaniają zapachów. To powoduje, że są bardzo dobrym rozwiązaniem do kuchni. Montaż rolety dzień i noc wolnowiszącej na wymiar możliwy jest bezpośrednio na skrzydle okiennym, dzięki czemu nie przeszkadzają w otwieraniu i uchylaniu okna oraz na wnęce. W obu przypadkach możesz zdecydować się na bezinwazyjne zamocowanie swojej rolety dzięki czemu nie dziurawisz listwy przyszybowej lub ściany.

Uniwersalność tego rozwiązania jest ogromna, a zatem jego popularność nie może dziwić.  Rolety wolnowiszące nadadzą się także do osłonięcia dużych powierzchni. Stabilny mechanizm sprawia, że nadadzą się do zasłaniania okien o większych gabarytach.

Wizualna kreacja wnętrza

 

O wyborze rodzaju rolety decyduje przede wszystkim funkcja dekoracyjna, względy wizualne, jaki efekt optyczny chce się uzyskać w nowoczesnym wnętrzu, czy okno ma być większe, czy elementy żaluzji mają być zasłonięte eksponując tym samym nietuzinkową formę rolety.

Dzięki właściwemu doborowi tkaniny możemy kreować wizualne wrażenie wnętrza, zmieniać proporcje okna i pomieszczenia. Jasne transparentne tkaniny optycznie powiększą pokój, a także go rozświetlą, natomiast wzory nadadzą wnętrzu głębię i przestronność. Idealnie wpasują się także do nowoczesnych wnętrz.

Zalety rolety dzień noc

 

Bardzo bogate kolekcje tkanin sprawiają, że nawet najbardziej wymagający Klienci znajdą materiał do swojego wnętrza. Z tego względu rolety wolnowiszące sprawdzą się praktycznie w każdej aranżacji. Dlatego ich popularność nie może dziwić.

W przypadku rolet dzień i noc wolnowiszących najczęściej spotykasz się z pewnością ze sterowaniem za pomocą łańcuszka kulkowego. Ta praktyczna forma pozwala na swobodną regulację ilością światła, które chcesz wpuszczać do swojego wnętrza.

Dużym atutem przemawiającym za roletami dzień i noc wolnowiszącymi na wymiar z pewnością jest ich cena. Będzie to jedna z atrakcyjniejszych opcji pod tym względem, co możesz zweryfikować w naszym konfiguratorze. 


Zainspiruj się