obsługa
INWESTYCJI
i
WYKONAWCÓW

MODNIE W OKNIE I OBSŁUGA ZLECEŃ INWESTYCYJNYCH

Do każdego zapytania przetargowego podchodzimy indywidualnie. Załącz do zapytania dokumentację techniczną, zdjęcia, szkice a my jak najszybciej przygotujemy profesjonalną ofertę. Im więcej szczegółów nam przekażesz, tym bardziej spersonalizowaną ofertę będziemy w stanie przygotować.

Produkujemy żaluzje oraz rolety dla szpitali, hoteli i restauracji. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej, materiałom odpornym na ogień czy atestom higienicznym nasze osłony okienne bardzo często obecne są w instytucjach użyteczności publicznej jak banki, szkoły i urzędy.

Nasi Doradcy działają na terenie całego kraju. Profesjonaliści współpracujący z Modnie w Oknie zostali starannie wyselekcjonowani tak, aby sprostali oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Wieloletnie doświadczenie poparte ogromną ilością udanych realizacji sprawia, że jesteśmy w stanie kompleksowo zaspokajać potrzeby Klientów.

Modnie w Oknie jest projektem firmy Anwis. Dzięki temu masz pewność, że Twoją inwestycję wyposażymy w osłony okienne sprawdzonego i uznanego producenta z ponad 40-letnią tradycją. To gwarancja satysfakcji.

Wyposażenie inwestycji budowlanej we właściwą osłonę okienną – wewnętrzną lub zewnętrzną – wymaga profesjonalnej porady już na etapie projektu. Dlatego już wtedy warto skontaktować się z zespołem Modnie w Oknie, który znajdzie dla Państwa doświadczonego Doradcę. Następnie dedykowany specjalista zaproponuje dopasowane rozwiązania pod daną nieruchomość, przedstawi harmonogram prac oraz oczywiście przygotuje szczegółowy kosztorys.

Po akceptacji zaproponowanych rozwiązań, nasz Doradca wykona precyzyjny montaż. Produkty marki Anwis objęte są aż 36-miesięczną gwarancją. Po zakończeniu inwestycji możesz liczyć na dalsze profesjonalne doradztwo naszego specjalisty.

Firmy współpracujące z Modnie w Oknie znajdują się w największych miastach, jak: Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Bydgoszcz, Olsztyn, Białystok, Rzeszów, Lublin, Szczecin, jak i wielu innych, mniejszych miejscowościach na terenie całego kraju.

Chcesz porozmawiać o współpracy? Wypełnij poniżej formularz kontaktowy lub zadzwoń: +48885779933

Dlaczego warto podjąć współpracę z Modnie w Oknie?

1

Kontakt z doświadczonym Doradcą - tylko z takimi tworzymy nasz Projekt. Skontaktujemy Ciebie z Doradcą, króry przygotuje kompleksową wycenę.

2

Docieramy wszędzie - nasi Doradcy znajdują się na terenie całego kraju.

3

Tylko sprawdzone rozwiązania - Modnie w Oknie jest projektem firmy Anwis. To gwarancja zaopatrzenia Twojej inwestycji w sprawdzone osłony okienne od producenta, który działa na rynku od ponad 40lat.

Prześlij zgłoszenie

Zaufali nam