• Opis

 • Dane techniczne

 • Nowość w ofercie, która wyróżnia się swoją uniwersalnością. Rolety gemi dwukierunkowe w sposobie użytkowania można porównać do rolet plisowanych.

  Na czym polega podobieństwo? Chodzi oczywiście o sposób sterowania. Jest on dość wyjątkowy w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami osłonowymi. Ruchome kasety - zarówno górna jak i dolna - pozwalają na osłonięcie dowolnego fragmentu okna.

  Informacje dodatkowe

  • Bezpieczne dla dzieci
  • Super produkt
  • Szeroka gama kolorów
  • Ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem
  • Możliwość montażu bezinwazyjnego

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Podobne/polecane przesłony


Parametry rolet w kasecie dwukierunkowych

 

Maksymalna szerokość rolet tekstylnych dwukierunkowych wynosi 120 centymetrów, natomiast wysokość może sięgać do 200 centymetrów. Należy pamiętać, że są to wymiary maksymalne. Zatem na im szerszą osłonę się zdecydujemy, tym potencjalna wysokość osłony będzie niższa.

Rolety dwukierunkowe materiałowe gemi możesz zastosować na wysokich drzwiach. Jest to zatem świetne rozwiązanie do drzwi tarasowych i balkonowych. Górną kasetą możesz wówczas sterować przy użyciu drążka sterującego.


Cena, pomiar i montaż rolet góra dół gemi

 

Precyzyjna wycena, pomiar oraz montaż rolet dwukierunkowych gemi najlepiej pozostawić doświadczonemu Doradcy. Cenną informacją jest fakt, że roletę można zamontować bez wiercenia oraz użycia wkrętów. Jeśli zatem zależy Ci na takim montażu, w którym unikniesz ingerencji w okno - roleta gemi jest świetnym wyborem.

Czym są rolety dwukierunkowe gemi?

 

Oczywiście podstawowym elementem w dwukierunkowej rolecie jest materiał. Atrakcyjne tkaniny dopasujesz praktycznie do aranżacji każdego wnętrza. Przed ostateczną decyzją masz również możliwość zamówienia darmowych próbek materiałów.

W przypadku rolet dwukierunkowych gemi kluczową rolę odgrywają również aluminiowe kasety. W odróżnieniu od tradycyjnych rolet, w tym wypadku osłona wyposażona jest w dwie kasety - dolną oraz górną. Obydwie są ruchome. W zależności od tego, którą akurat sterujemy, to właśnie do niej chowa się materiał. 

Kasetę możemy zatrzymać w dowolnym momencie naszego okna. Jest to bliźniaczo podobna funkcjonalność, jaką mamy również w dwukierunkowych plisach. Różnica występuje oczywiście w materiale. W roletach gemi stosujemy standardowe, gładkie tkaniny, natomiast w przypadku plis wybierasz spośród harmonijkowych materiałów.

Dwukierunkowe rolety materiałowe gemi wyposażone są także w prowadnice. Dzięki zastosowaniu prowadnic bocznych bez najmniejszych obaw możesz ten rodzaj osłony zastosować na przykład na oknach uchylnych. Nawet w momencie uchylnego otwarcia okna, tkanina prowadzona będzie równolegle względem szyby dzięki prowadnicom. Unikniemy tak zwanego efektu kołysania. 


Zainspiruj się