• Opis

 • Dane techniczne

 • Żaluzje drewniane 25 mm - opis

  Żaluzje drewniane 25 mm ze względu na zastosowanie do ich produkcji drewna egzotycznego tworzą jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny klimat wnętrza. Ten bardzo modny i dekoracyjny system najchętniej wybierany jest przez zwolenników naturalnych materiałów. Żaluzje zostały wykonane z cienkich, 25 - milimetrowych lameli z drewna naturalnego umożliwiające sprawną regulację poziomu nasłonecznienia w pomieszczeniu. Każda lamela jest o szerokości 25mm.

  Kolory rynny górnej zbliżone są do koloru lameli drewnianych. Dopuszczalne są różnice w odcieniach drewna jego struktury. Spowodowane jest to naturalnym pochodzeniem drewna.

  Często na żaluzje drewniane 25 mm mówimy rolety drewniane 25 mm. Nie jest to poprawne nazewnictwo. Żaluzje się składa, natomiast rolety roluje. 

  Żaluzje drewniane, których lamele są szerokości 25 mm, zdecydowanie najlepiej prezentują się na ramie okiennej. 

  Informacje dodatkowe

  • Drewno Naturalne surowce
  • Dzieci Bezpieczne dla dzieci
  • Paleta Szeroka gama kolorów
  • Slonce Ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem
  • Wysokosc Maksymalna wysokość 220 cm
  • Sterowanie korba Możliwość sterowania korbowego
  • Uchwyt Możliwość sterowania sznurkiem
  • %c5%82a%c5%84cuszek Możliwość sterowania łańcuszkiem
  • Szerokosc Maksymalna szerokość 240 cm
Check

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Podobne/polecane przesłony


Br%c4%85zowe %c5%bcaluzje drewniane
Stylowa aranżacja wnętrz

Żaluzje drewniane 25 mm na wymiar najlepiej prezentują się na oknach mieszkań i domów tworząc nietuzinkowy nastrój i atmosferę. Sprawdzą się również we wnękach i jako ścianki działowe. Smugi światła i cienie powstałe po odbiciu od drewnianej powierzchni lameli dają niecodzienną, stylową aranżację wnętrza. 

Żaluzje drewniane chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem pomieszczenia oraz regulują swobodną cyrkulację powietrza. Pomagają również ukryć się przed obserwatorami z zewnątrz lub wścibskimi sąsiadami bez konieczności zmniejszenia ilości światła słonecznego w naszym domu. 

Maksymalna szerokość żaluzji drewnianych 25 mm to 240 cm. Jeśli Twoje okna wymagają szerszych żaluzji, pomyśl o żaluzjach drewnianych 50 mm lub żaluzjach drewnianych 70 mm.

Naturalne drewno nie zawsze może odpowiadać Twoim przekonaniom, dlatego w takich przypadkach żaluzje aluminiowe będą świetną alternatywą dla drewna. Zobacz tutaj.

Unikatowość drewna naturalnego

Niepowtarzalne wzory jakie dała nam natura, a także minimalne odkształcenia lamel to wyróżniki produktów wykonanych z surowców naturalnych. Unikalność takich materiałów pozwoli Ci zaprojektować oryginalne, nieszablonowe, odznaczające się smakiem i elegancją wnętrze. 

Należy pamiętać, że we wszystkim co piękne decydują szczegóły, dlatego żaluzje drewniane kupowane w marketach budowlanych nigdy nie będą wyglądały tak jak te wyprodukowane przez rodzimych fachowców z wieloletnim doświadczeniem.

Do każdego zamówienia realizowanego za pośrednictwem Modnie w Oknie nasi Doradcy podchodzą indywidualnie. Dlatego możesz być przekonany, że żaluzje drewniane 25 mm będą w 100 procentach dopasowane do Twojego wnętrza.
Bia%c5%82e %c5%bcaluzje drewniane
Kolorystyka żaluzji drewnianych

W naszej ofercie posiadamy dwie kolekcje żaluzji drewna. Kolekcja Natural i kolekcja Modern. 

Kolekcja Natural to naturalne kolory drewna. Znajdziesz tutaj 11 kolorów, które mają swoje odzwierciedlenie w kolorach drzew. Lamele te mają widoczne słoje, dzięki którym wystrój okna nabiera spektakularnego charakteru. To uniwersalne połączenie klasyki, naturalności z nowoczesnością. 

Kolekcja Modern to 8 najmodniejszych odcieni ostatniego sezonu. Znajdziesz tam biele, szarości, beże a nawet ponadczasową czerń. Lamele w kolekcji modern są gładkie i nie mają widocznych  słojów drewna. Często aby tego typu żaluzje nabrały wyrazistości stosujemy przy produkcji zamiast zwykłych drabinek sznurkowych, drabinkę taśmową, którą możemy dobrać do koloru lameli lub wręcz przeciwnie, postawić na zupełnie inną barwę. 

W ten sposób możemy  doskonale dograć kreacje kolorystyczne naszych wnętrz. Drabinka taśmowa na 12 mm szerokości i jest stosowana tylko na życzenie klienta za dopłatą 7%.

Montaż i sterowanie żaluzji drewnianej na wymiar

Standardowo żaluzja posiada zarówno sterowane ręczne, jak i elektryczne a montować można ją we wnęce przyszybowej, do ramy okiennej, do ściany lub sufitu. Oprócz standardowego mocowania za pomocą wkrętów, istnieje również możliwość mocowania bezinwazyjnego bez zbędnego dziurawienia listwy przyszybowej lub ściany.

Montaż żaluzji drewnianych wysokiej jakości może być czasochłonny i skomplikowany. Sugerujemy skontaktowanie się ze sprawdzonym fachowcem, który doradzi, dokona pomiarów oraz zamontuje wymarzoną osłonę.

W efektowny sposób możesz sterować swoją osłoną okienną. Pamiętaj, że to nie tylko sterowanie ręczne, ale w grę wchodzi również sterowanie elektryczne. Nie musisz również myśleć o problematycznym wierceniu ścian pod przewody. Sterowanie mogą bowiem zapewnić również silniki bateryjne.

Jeżeli z różnych powodów nie zdecydujesz się na wybór żaluzji drewnianej 25mm, możesz tutaj poznać żaluzje drewnianą 50 mm. Porównaj kolory, sprawdź orientacyjną cenę i wybierz najbliżej zlokalizowanego Doradcę, który dokona dokładnego pomiaru a później zapewni profesjonalny montaż. 
Drewno 25 4

Zainspiruj się