• Opis

 • Dane techniczne

 • Żaluzje drewniane 25 mm ze względu na zastosowanie do ich produkcji drewna egzotycznego tworzą jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny klimat wnętrza. Ten bardzo modny i dekoracyjny system najchętniej wybierany jest przez zwolenników naturalnych materiałów. Żaluzje zostały wykonane z cienkich, 25 - milimetrowych lameli z drewna naturalnego umożliwiające sprawną regulację poziomu nasłonecznienia w pomieszczeniu. 

  Informacje dodatkowe

  • Drewno Naturalne surowce
  • Dzieci Bezpieczne dla dzieci
  • Paleta Szeroka gama kolorów
  • Slonce Ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem
  • Wysokosc Maksymalna wysokość 220 cm
  • Sterowanie korba Możliwość sterowania korbowego
  • Uchwyt Możliwość sterowania sznurkiem
  • %c5%82a%c5%84cuszek Możliwość sterowania łańcuszkiem
  • Szerokosc Maksymalna szerokość 240 cm
Check

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Podobne/polecane przesłony


Fotolia 162301199 subscription monthly xxl
Stylowa aranżacja wnętrz

Żaluzje drewniane 25 mm na wymiar najlepiej prezentują się na oknach mieszkań i domów tworząc nietuzinkowy nastrój i atmosferę. Sprawdzą się również we wnękach i jako ścianki działowe. Smugi światła i cienie powstałe po odbiciu od drewnianej powierzchni lameli dają niecodzienną, stylową aranżację wnętrza. 

Żaluzje drewniane chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem pomieszczenia oraz regulują swobodną cyrkulację powietrza. Pomagają również ukryć się przed obserwatorami z zewnątrz lub wścibskimi sąsiadami bez konieczności zmniejszenia ilości światła słonecznego w naszym domu.
Unikatowość drewna naturalnego

Niepowtarzalne wzory jakie dała nam natura, a także minimalne odkształcenia lamel to wyróżniki produktów wykonanych z surowców naturalnych. Unikalność takich materiałów pozwoli Ci zaprojektować oryginalne, nieszablonowe, odznaczające się smakiem i elegancją wnętrze. 

Należy pamiętać, że we wszystkim co piękne decydują szczegóły, dlatego żaluzje drewniane kupowane w marketach budowlanych nigdy nie będą wyglądały tak jak te wyprodukowane przez rodzimych fachowców z wieloletnim doświadczeniem.

Do każdego zamówienia realizowanego za pośrednictwem Modnie w Oknie nasi Doradcy podchodzą indywidualnie. Dlatego możesz być przekonany, że żaluzje drewniane 25 mm będą w 100 procentach dopasowane do Twojego wnętrza.
Fotolia 77316230 subscription monthly xxl
Drewno 25 4
Montaż i sterowanie żaluzji drewnianej na wymiar

Żaluzja posiada zarówno sterowane ręczne, jak i elektryczne a montować można ją we wnęce przyszybowej, do ramy okiennej, do ściany lub sufitu. Oprócz standardowego mocowania za pomocą wkrętów, istnieje również możliwość mocowania bezinwazyjnego bez zbędnego dziurawienia listwy przyszybowej lub ściany.

Montaż żaluzji drewnianych wysokiej jakości może być czasochłonny i skomplikowany. Sugerujemy skontaktowanie się ze sprawdzonym fachowcem, który doradzi, dokona pomiarów oraz zamontuje wymarzoną osłonę.

W efektowny sposób możesz sterować swoją osłoną okienną. Pamiętaj, że to nie tylko sterowanie ręczne, ale w grę wchodzi również sterowanie elektryczne. Nie musisz również myśleć o problematycznym wierceniu ścian pod przewody. Sterowanie mogą bowiem zapewnić również silniki bateryjne.

Zainspiruj się