• Opis

 • Dane techniczne

 • Roleta rzymska RVS2 na wymiar to innowacyjne rozwiązanie, w którym tkanina umocowana jest między dwiema ruchomymi rynnami. Zarówno dolną jak i górną rynnę można dowolnie sterować wzdłuż listwy przyszybowej, zasłaniając dowolny fragment szyby.

  Informacje dodatkowe

  • Super produkt
  • Szeroka gama kolorów
  • Ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem
  • Maksymalna szerokość 150 cm
  • Maksymalna wysokość 220 cm
  • Możliwość montażu bezinwazyjnego

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Rolety rzymskie góra dół

 

Rolety rzymskie to nowoczesny rodzaj zasłon, który nadaje luksusowego designu każdemu wnętrzu. Idealnie się sprawdzi w pełnym przepychu salonie jak i w restauracjach czy kuchniach pełniąc rolę zazdrosek.

W zależności od potrzeb, możemy wybierać spośród delikatnych, subtelnych materiałów, idealnie sprawdzających się w roli firan, mięsistych tkanin, w różnych kolorach i wzorach, które będą jednocześnie elementem dekoracyjnym wnętrza, a także materiałów typu blackout, które pozwalają całkowicie zaciemnić pomieszczenie. Dodatkową zaletą jest fakt, że z tego samego materiału można również uszyć zasłony i poszewki na poduszki, tworząc elegancki zestaw.


Tkaniny ekologiczne, trudnozapalne i welwetowe

 

W najnowszej kolekcji rolet rzymskich Anwis znajduje się równo 200 tkanin. Zróżnicowanie kolorystyczne oraz pod względem transparentności jest ogromne.

Absolutną nowością i hitem są natomiast tkaniny ekologiczne - poliestrowe oraz bawełniane materiały z recyklingu. Dwanaście kolorów, które doskonale wpisują się w najnowsze trendy aranżacji wnętrz. Tego typu rozwiązanie idealnie sprawdzi się we wnętrzach, gdzie naturalne dodatki odgrywają znaczącą rolę.

Kolejną nowością są tkaniny trudnozapalne. Warto zwrócić uwagę również na tkaniny welwetowe. Grubsze od standardowych oraz miłe w dotyku, które również pasują do wielu dodatków we wnętrzach - chociażby fotela w kolorze musztardowym w Twoim salonie.

Rozwiązanie, które zyskało ogromną popularność bardzo szybko po pojawieniu się na rynku. Nic dziwnego - to świetne połączenie rolety i zasłony, które jednocześnie jest bardzo eleganckie i dekoracyjne. Podobnie jak w przypadku tradycyjnych rolet, ogromna ilość dostępnych tkanin pozwala dopasować je do każdego pomieszczenia w domu.


Funkcja dwukierunkowa

 

Ten rodzaj osłony okiennej jest doskonałą alternatywą dla rolety rzymskiej jednokierunkowej, gdzie rynna górna jest przymocowana na stałe. Mamy w ofercie również rolety rzymskie, które sterowane są za pomocą mechanizmu łańcuszkowego.

Jednak dopiero w przypadku rolety rzymskiej RVS2 na wymiar zasłonisz wybrany przez siebie fragment okna. Tkanina umieszczona w świetle szyby pozwala na swobodne otwieranie i zamykanie okna.

Podobną funkcjonalność posiadają żaluzje aluminiowe dwukierunkowe Juun 25, a także plisy dwukierunkowe.


Zainspiruj się