• Opis

 • Dane techniczne

 • Roleta rzymska RVS2 na wymiar to innowacyjne rozwiązanie, w którym tkanina umocowana jest między dwiema ruchomymi rynnami. Zarówno dolną jak i górną rynnę można dowolnie sterować wzdłuż listwy przyszybowej, zasłaniając dowolny fragment szyby.

  Informacje dodatkowe

  • Nagroda Super produkt
  • Paleta Szeroka gama kolorów
  • Slonce Ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem
  • Szerokosc Maksymalna szerokość 150 cm
  • Wysokosc Maksymalna wysokość 220 cm
  • Bezinwazyjny Możliwość montażu bezinwazyjnego
Check

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Rolety rzymskie i rolety zewnetrzne
Rolety rzymskie to nowoczesny rodzaj zasłon, który nadaje luksusowego designu każdemu wnętrzu. Idealnie się sprawdzi w pełnym przepychu salonie jak i w restauracjach czy kuchniach pełniąc rolę zazdrosek.

W zależności od potrzeb, możemy wybierać spośród delikatnych, subtelnych materiałów, idealnie sprawdzających się w roli firan, mięsistych tkanin, w różnych kolorach i wzorach, które będą jednocześnie elementem dekoracyjnym wnętrza, a także materiałów typu blackout, które pozwalają całkowicie zaciemnić pomieszczenie. Dodatkową zaletą jest fakt, że z tego samego materiału można również uszyć zasłony i poszewki na poduszki, tworząc elegancki zestaw.
Rozwiązanie, które zyskało ogromną popularność bardzo szybko po pojawieniu się na rynku. Nic dziwnego - to świetne połączenie rolety i zasłony, które jednocześnie jest bardzo eleganckie i dekoracyjne. Podobnie jak w przypadku tradycyjnych rolet, ogromna ilość dostępnych tkanin pozwala dopasować je do każdego pomieszczenia w domu.

Funkcjonalność

Ten rodzaj osłony okiennej jest doskonałą alternatywą dla rolety rzymskiej jednokierunkowej, gdzie rynna górna jest przymocowana na stałe. Mamy w ofercie również rolety rzymskie, które sterowane są za pomocą mechanizmu łańcuszkowego.

Jednak dopiero w przypadku rolety rzymskiej RVS2 na wymiar zasłonisz wybrany przez siebie fragment okna. Tkanina umieszczona w świetle szyby pozwala na swobodne otwieranie i zamykanie okna.

Podobną funkcjonalność posiadają żaluzje aluminiowe dwukierunkowe Juun 25, a także plisy dwukierunkowe.
Roleta rzymska z zielonym kwiatem na parapecie

Zainspiruj się