• Opis

 • Dane techniczne

 • Żaluzje drewniane 70 mm na wymiar to najwyższej jakości produkt pochodzenia naturalnego. Piękno drewna i niepowtarzalna struktura każdego elementu to największe atuty tego wyrobu. Są doskonałym rozwiązaniem nie tylko do mieszkań, ale również do gabinetów, kancelarii czy stylowych restauracji. Świetnie sprawdzają się i wyglądają na dużych przeszkleniach.

  Maksymalny wymiar żaluzji drewnianych 70 mm wynosi 290 centymetrów szerokości x 360 centymetrów wysokości. Do wyboru masz siedem różnych kolorów lamel, a zatem na pewno dobierzesz coś odpowiedniego do swojego wnętrza.

  Informacje dodatkowe

  • Naturalne surowce
  • Bezpieczne dla dzieci
  • Super produkt
  • Szeroka gama kolorów
  • Ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem
  • Możliwość sterowania pilotem
  • Możliwość sterowania elektrycznego
  • Możliwość sterowania sznurkiem
  • Maksymalna wysokość 360 cm
  • Maksymalna szerokość 290 cm

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Podobne/polecane przesłony


Najszersze lamele żaluzji drewnianych
 

Żaluzje drewniane 70 mm nadają pomieszczeniom klimatyczny urok i niewątpliwie podnoszą ich prestiż. Tak szerokie lamele nadają wnętrzu niepowtarzalną klasę. Urozmaicona paleta barw daje nieograniczone możliwości aranżacyjne, znajdujące uznanie u najbardziej wymagających klientów. Wykonane z naturalnego drewna robią naprawdę piorunujące wrażenie.

Ten rodzaj żaluzji drewnianych jest efektowny, jeśli zostanie umiejętnie dobrany do aranżacji całego pomieszczenia. Osłoną o szerokości lamel 70 mm możemy sterować zarówno ręcznie, jak i elektrycznie. 
 

Manualne użytkowanie produktu możliwe jest za pomocą sznurków. Dwa sznurki odpowiadają za podnoszenie i opuszczanie osłony i dwa za obrót lamel. Dzięki temu możliwa jest precyzyjna regulacja ilości światła przenikającego do wnętrza bez konieczności podnoszenia żaluzji.
 

Konfiguracja rozmieszczenia sznurków zależy od Twoich potrzeb. Możesz je mieć wszystkie po jednej stronie prawej lub lewej lub po dwóch stronach. Po prawej regulację wysokości a po lewej obrót lamelami lub na odwrót. 
 

Automatyczne sterowanie możliwe jest za pomocą silnika. Mogą to być silniki bateryjne, radiowe lub przewodowe. Najbardziej popularne są silniki bateryjne, bo nie wymagają kucia w ścianach w celu podprowadzenia prądu do obsługi żaluzji.
 

Regulacja wysokości i kąta nachylenia lamel możliwa jest za pomocą przełącznika montowanego na ścianie lub pilota. Jeżeli lubisz iść z duchem czasu możesz wybrać opcję obsługi żaluzji aplikacją w telefonie lub tablecie.

Dlaczego żaluzje drewniane 70 mm?
 

W naszej ofercie znajdują się żaluzje drewniane z lamelami o różnej szerokości. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat różnic pomiędzy różnymi rodzajami żaluzji, to zapraszamy na naszego bloga.

Żaluzje drewniane 70 mm niewątpliwie podkreślą swoje zalety wizualne i świetnie prezentują się na dużych przeszkleniach. Ze względu na gabaryty żaluzji, osłonę tą montujemy głównie do ściany lub sufitu. 
 

Po całkowitym podniesieniu pakiet listewek zajmuje mniej miejsca, niż w rozwiązaniach z lamelami o szerokości 50 oraz 25 mm. Dzięki temu żaluzja znakomicie sprawdzi się w miejscach, gdzie jest mało przestrzeni miedzy sufitem a rama okna.

Najwyższa jakość drewna
 

Produkowane przez nas żaluzje wykonane są z surowców, z których co do jakości i pochodzenia jesteśmy stuprocentowo pewni. Charakteryzują się precyzją wykonania i estetycznym wykończeniem.

Żaluzje drewniane 70 mm to wysoka jakość wykonania. Produkowane są na wymiar. Zastosowane materiały naturalne sprawiają, że jest to jedyny w swoim rodzaju system chroniący przed nadmiernym nasłonecznieniem. Jest to jedna z bardziej eleganckich osłon okiennych.

W przypadku żaluzji drewnianych 70 mm warto skorzystać z porady fachowców. W związku z tym zapraszamy do wyboru jednego z naszych Doradców, którzy od samego początku służą poradą, precyzyjnym pomiarem oraz finalnie dokładnym montażem.

Darmowe próbki materiałów
 

Jeżeli zastanawiasz się, czy żaluzje drewniane są odpowiednie do Twojego wnętrza, to mamy dla Ciebie dedykowane rozwiązanie. Na Modnie w Oknie masz możliwość zamówienia darmowych próbek. Siedem różnych kolorów lamel sprawia, że na pewno znajdziesz coś, co sprawdzi się w aranżacji Twojego wnętrza. Zapraszamy do zamówienia próbek, które wysyłamy zupełnie za darmo.

Pamiętaj też, że na każdym etapie dokonywania wyboru możesz liczyć na pomoc naszych Doradców. Nasze żaluzje drewniane 70 mm na wymiar z pewnością będą doskonałym dopełnieniem Twojego wnętrza.


Zainspiruj się