• Opis

 • Dane techniczne

 • Żaluzje drewniane 70 mm na wymiar to najwyższej jakości produkt pochodzenia naturalnego. Piękno drewna i niepowtarzalna struktura każdego elementu to największe atuty tego wyrobu. Są doskonałym rozwiązaniem nie tylko do mieszkań, ale również do gabinetów, kancelarii czy stylowych restauracji. Świetnie sprawdzają się i wyglądają na dużych przeszkleniach.

  Maksymalny wymiar żaluzji drewnianych 70 mm wynosi 290 centymetrów szerokości x 360 centymetrów wysokości. Do wyboru masz siedem różnych kolorów lamel, a zatem na pewno dobierzesz coś odpowiedniego do swojego wnętrza.

  Informacje dodatkowe

  • Drewno Naturalne surowce
  • Dzieci Bezpieczne dla dzieci
  • Nagroda Super produkt
  • Paleta Szeroka gama kolorów
  • Slonce Ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem
  • Na pilocika Możliwość sterowania pilotem
  • Sterowanie Możliwość sterowania elektrycznego
  • Uchwyt Możliwość sterowania sznurkiem
  • Wysokosc Maksymalna wysokość 360 cm
  • Szerokosc Maksymalna szerokość 290 cm
Check

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Podobne/polecane przesłony


Zaluzje drewniane
Najszersze drewniane lamele

Żaluzje drewniane 70 mm nadają pomieszczeniom klimatyczny urok i niewątpliwie podnoszą ich prestiż. Tak szerokie lamele nadają wnętrzu niepowtarzalną klasę. Urozmaicona paleta barw daje nieograniczone możliwości aranżacyjne, znajdujące uznanie u najbardziej wymagających klientów. Wykonane z naturalnego drewna robią naprawdę piorunujące wrażenie.

Ten rodzaj żaluzji drewnianych robi duże wrażenie, jeśli zostanie umiejętnie dobrany do aranżacji całego pomieszczenia. Osłonę o szerokości lamel 70 mm możemy sterować zarówno ręcznie, jak i elektrycznie. Oczywiście ten drugi rodzaj sterowania będzie znacznie wygodniejszy. Tym bardziej, że bardzo często mówimy o żaluzjach o dużych gabarytach.
Dlaczego żaluzje drewniane 70 mm?

W naszej ofercie znajdują się żaluzje drewniane z lamelami o różnej szerokości. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat różnic pomiędzy różnymi rodzajami żaluzji, to zapraszamy na naszego bloga.

Sposób na modne wnętrze. W tym tekście odpowiadamy na wszystkie najpopularniejsze pytania odnośnie drewnianych osłon okiennych. Także żaluzji drewnianych 70 mm.

W przypadku żaluzji drewnianych 70 mm pakiet listewek po złożeniu zajmuje mniej miejsca, niż w rozwiązaniach z lamelami o szerokości 50 oraz 25 mm. Oczywiście ten typ żaluzji ma swoje niewątpliwe zalety wizualne i świetnie prezentują się na dużych przeszkleniach.
Brazowe zaluzje drewniane
Zaluzje drewniane 70mm
Najwyższej jakości drewno

Produkowane przez nas żaluzje wykonane są z surowców, z których co do jakości i pochodzenia jesteśmy stuprocentowo pewni. Charakteryzują się precyzją wykonania i estetycznym wykończeniem.

Żaluzje drewniane 70 mm to wysoka jakość wykonania. Produkowane są na wymiar. Zastosowane materiały naturalne sprawiają, że jest to jedyny w swoim rodzaju system chroniący przed nadmiernym nasłonecznieniem. Jest to jedna z bardziej eleganckich osłon okiennych.

W przypadku żaluzji drewnianych 70 mm warto skorzystać z porady fachowców. W związku z tym zapraszamy do wyboru jednego z naszych Doradców, który od samego początku służą poradą, precyzyjnym pomiarem oraz finalnie dokładnym montażem.
Trudny wybór?

Jeżeli zastanawiasz się, czy żaluzje drewniane są odpowiednie do Twojego wnętrza, to mamy dla Ciebie dedykowane rozwiązanie. Na Modnie w Oknie masz możliwość zamówienia darmowych próbek. Siedem różnych kolorów lamel sprawia, że na pewno znajdziesz coś, co sprawdzi się w aranżacji Twojego wnętrza. Zapraszamy do zamówienia próbek, które wysyłamy zupełnie za darmo.

Pamiętaj też, że na każdym etapie dokonywania wyboru możesz liczyć na pomoc naszych Doradców. Nasze żaluzje drewniane 70 mm na wymiar z pewnością będą doskonałym dopełnieniem Twojego wnętrza.

Zainspiruj się