• Opis

 • Dane techniczne

 • Charakterystyczną cechą tych plis, odróżniającą je od reszty przesłon okiennych jest możliwość osłaniania dowolnie wybranego fragmentu szyby. Oznacza to, że odmiennie od standardowych rolet czy żaluzji, na dowolnej pozycji możemy ustawić zarówno prowadnicę dolną, jak i górną. To właśnie ta cecha systemu sprawia, że jest to najchętniej wybierany produkt pośród wszystkich plis. Ze względu na swoją funkcjonalność możesz również spotkać się nazwą "roleta góra dół".

  Wygląd tej osłony okiennej jest bardzo oryginalny dzięki harmonijkowej strukturze materiału. Natomiast bogata kolorystyka i funkcjonalność sprawia, że produkt ten cieszy się coraz większą popularnością. Sterowanie odbywa się za pomocą uchwytów. To dzięki nim zmieniasz ustawienie górnej i dolnej prowadnicy.

  Informacje dodatkowe

  • Możliwość montażu bezinwazyjnego
  • Korzystna cena
  • Bezpieczne dla dzieci
  • Szeroka gama kolorów
  • Ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem
  • Maksymalna szerokość 150 cm
  • Maksymalna wysokość 220 cm

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Podobne/polecane przesłony


Roleta góra dół w kuchni

 

Plisy na okna idealnie nadają się do kuchni - mogą stanowić minimalistyczną wersję zazdrostki, która przesłoni osobę stojącą przy blacie. To również dobre rozwiązanie do salonu - dzięki niemu łatwo przesłonić tylko ten fragment okna, przez który wpadają oślepiające nas promienie. Plisy pozwalają na komfortowy wypoczynek bez potrzeby zaciemniania całego wnętrza.

Plisy na okna dachowe

 

Plisy dwukierunkowe na wymiar dzięki swojej funkcjonalności znakomicie sprawdzają się przy nietypowych kształtach okien oraz przy oknach dachowych.

Prowadzenie linkowe gwarantuje łatwe i płynne sterowanie plisą okienną a regulację ułatwiają uchwyty zlokalizowane przy dolnej i górnej rynnie. Pozwalają na bardzo precyzyjne ustawienie rolety w wybranej pozycji. Jest to bardzo wygodne i intuicyjne rozwiązanie.

Jedną z wielu zalet rolet plisowanych jest mała powierzchnia przesłonięcia okna przy całkowicie podniesionej żaluzji plisowanej. Plisa zajmuje wówczas bardzo mało miejsca i właściwie gubi się na powierzchni okna. To pozwala na wpuszczenie do pomieszczenia dużej ilości promieni słonecznych, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Rolety plisowane w nowoczesnym salonie

 

Mnogość rozwiązań, tkanin, systemów montażu i sterowania plisami powodują, że jesteśmy w stanie dobrać je do właściwie każdego okna i stylu we wnętrzu. Mimo, że niektórzy mogą uznać je za mało dekoracyjne, w duecie z zasłonami lub firanami będą pasować nawet do bardzo eleganckiego salonu. To prosta w obsłudze osłona, która daje możliwość bardzo precyzyjnego przesłonięcia wybranego fragmentu okna - co daje jej przewagę nad wszystkimi innymi systemami.

 


Plisy okienne - pomiar, montaż i wycena

 

Rolety okienne plisowane dwukierunkowe z racji montażu między listwami przyszybowymi, wymagają bardzo dokładnego pomiaru. Ważny jest każdy milimetr.

Rolety góra dół, czyli z ruchomymi rynienkami od dołu i góry, ze względu na swoją funkcjonalność cieszą się ogromną popularnością. Świetnym rozwiązaniem jest również możliwość zastosowania montażu plisy bezinwazyjnej - mocujesz ją wtedy przy pomocy specjalnych uchwytów, dzięki czemu unikniesz bezpośredniej ingerencji w ramę okna.

Precyzyjny pomiar oraz montaż zapewniają nasi Doradcy zlokalizowani na terenie całego kraju. Wstępną wycenę wybierając materiał oraz podając wymiary otrzymasz za pośrednictwem naszego portalu.


Zainspiruj się