• Opis

 • Dane techniczne

 • Charakterystyczną cechą tych plis, odróżniającą je od reszty przesłon okiennych jest możliwość osłaniania dowolnie wybranego fragmentu szyby. Oznacza to, że odmiennie od standardowych rolet czy żaluzji, na dowolnej pozycji możemy ustawić zarówno prowadnicę dolną, jak i górną. To właśnie ta cecha systemu sprawia, że jest to najchętniej wybierany produkt pośród wszystkich plis. 

  Wygląd tej osłony okiennej jest bardzo oryginalny dzięki harmonijkowej strukturze materiału. Natomiast bogata kolorystyka i funkcjonalność sprawia, że produkt ten cieszy się coraz większą popularnością. Sterowanie odbywa się za pomocą uchwytów. To dzięki nim zmieniasz ustawienie górnej i dolnej prowadnicy.

  Informacje dodatkowe

  • Bezinwazyjny Możliwość montażu bezinwazyjnego
  • Cena Korzystna cena
  • Dzieci Bezpieczne dla dzieci
  • Paleta Szeroka gama kolorów
  • Slonce Ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem
  • Szerokosc Maksymalna szerokość 150 cm
  • Wysokosc Maksymalna wysokość 220 cm
Check

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Podobne/polecane przesłony


Niebieska plisa na oknie dachowym
Plisy w oknach dachowych

Plisy dwukierunkowe na wymiar dzięki swojej funkcjonalności znakomicie sprawdzają się przy nietypowych kształtach okien oraz przy oknach dachowych.

Prowadzenie linkowe gwarantuje łatwe i płynne sterowanie plisą a regulację ułatwiają uchwyty zlokalizowane przy dolnej i górnej rynnie. Pozwalają na bardzo precyzyjne ustawienie rolety w wybranej pozycji. Jest to bardzo wygodne i intuicyjne rozwiązanie.

Jedną z wielu zalet plis jest mała powierzchnia przesłonięcia okna przy całkowicie podniesionej żaluzji plisowanej. Plisa zajmuje wówczas bardzo mało miejsca i właściwie gubi się na powierzchni okna. To pozwala na wpuszczenie do pomieszczenia dużej ilości promieni słonecznych, jeśli zajdzie taka potrzeba.
Plisy w kuchni

Taka budowa osłony powoduje, że idealnie nadaje się ona do kuchni - może stanowić minimalistyczną wersję zazdrostki, która przesłoni osobę stojącą przy blacie. To również dobre rozwiązanie do salonu - dzięki niemu łatwo przesłonić tylko ten fragment okna, przez który wpadają oślepiające nas promienie. Plisy pozwalają na komfortowy wypoczynek bez potrzeby zaciemniania całego wnętrza.
Plisy dwukierunkowe na oknach naroznych
Plisa transparentna z ozdobami na parapecie
Żaluzje plisowane w nowoczesnym salonie

Mnogość rozwiązań, tkanin, systemów montażu i sterowania plisami powodują, że jesteśmy w stanie dobrać je do właściwie każdego okna i stylu we wnętrzu. Mimo, że niektórzy mogą uznać je za mało dekoracyjne, w duecie z zasłonami lub firanami będą pasować nawet do bardzo eleganckiego salonu. To prosta w obsłudze osłona, która daje możliwość bardzo precyzyjnego przesłonięcia wybranego fragmentu okna - co daje jej przewagę nad wszystkimi innymi systemami.

Zainspiruj się