• Opis

 • Dane techniczne

 • Idealna przesłona okienna, która sprawdza się jako ochrona mieszkania przed intensywnym nasłonecznieniem oraz wścibskimi sąsiadami. Plisowany materiał wyglądem przypomina harmonijkę, który łączy ze sobą dwie listwy. Górna przymocowana jest na stałe do ramy okiennej, natomiast dolna - ruchoma, pozwala za pomocą uchwytu na regulację poziomu zasłonięcia okna.

  W tym konkretnym rozwiązaniu nie możesz zasłonić dowolnego, wybranego przez siebie fragmentu okna. Jeśli chcesz skorzystać z takiej możliwości, to wybierz plisy dwukierunkowe. 

  Jednokierunkowy model umożliwia sterowanie w górę lub w dół tylko i wyłącznie przy użyciu dolnej rynienki.

  Informacje dodatkowe

  • Paleta Szeroka gama kolorów
  • Szerokosc Maksymalna szerokość 150 cm
  • Wysokosc Maksymalna wysokość 220 cm
  • Cena Korzystna cena
  • Dzieci Bezpieczne dla dzieci
  • Bezinwazyjny Możliwość montażu bezinwazyjnego
  • Nagroda Super produkt
  • %c5%82a%c5%84cuszek Możliwość sterowania łańcuszkiem
Check

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Podobne/polecane przesłony


Zaluzje plisowane na drzwiach balkonowych i oknach w salonie
Bogactwo kolorów

Ogromny wybór materiałów powoduje, że plisy można dopasować do każdego stylu wnętrza. Delikatne, w jasnych barwach dobrze uzupełnią klasyczne i rustykalne pomieszczenia, natomiast kolorowe pomogą ożywić nowoczesne, monochromatyczne wnętrza. Plisy wykonane z wzorzystych materiałów mogą stać się wyrazistym akcentem w nudnym do tej pory mieszkaniu. Pomyśl o tym w momencie aranżacji swojego mieszkania. 
Nietypowe kształty okien

Ogromnym plusem plis jest ich budowa, która umożliwia montaż przesłony nawet na bardzo nietypowych kształtach okien. To świetnie rozwiązanie na poddasza, w których okna często przybierają kształty trójkątów lub trapezów.  Plisy jednokierunkowe na wymiar sprawdzą się także na oknach okrągłych i półokrągłych. 

Kształt systemu przypomina wtedy wachlarz - podobnie jak w oknach trójkątnych, jedna strona plisy pozostaje złożona. Pozwala to na bardzo precyzyjne osłonięcie szyby - co jest mocno utrudnione przy tak fantazyjnych kształtach. Przesłonięte w taki sposób okno wygląda też bardzo efektownie.

Istnieje możliwość zatrzymania tkaniny w dowolnym położeniu. Jest to jedna z największych zalet żaluzji plisowanej.
Plisa na oknie o nietypowym ksztalcie
Material plisowany z bliskiej odleglosci
Możliwe rodzaje sterowania

Możliwość sterowanie plisą na wysokościach jest różnorodna. W zależności od potrzeb, możemy ją regulować za pomocą sztycy, korby lub przy pomocy pilota - silnikiem. Rolety plisowane wykorzystują materiały wysokiej jakości i dzięki temu z pewnością służyć nam będą przez wiele lat.

W przypadku produktów oferowanych przez nas masz możliwość skorzystania z fachowego doradztwa, pomiaru i następnie montażu. Doradcy Modnie w Oknie znajdują się na terenie całego kraju.

Zainspiruj się