• Opis

 • Dane techniczne

 • Żaluzje bambusowe o szerokości lamel 25 mm to osłony, które coraz częściej wybierane są jako osłony naszych okien. Lamele żaluzji bambusowych wyprodukowane są w trendach EKO. Bambus jest rośliną szybko odnawialną stąd ekologiczny charakter żaluzji.

  Żaluzje bambusowe 25 mm w ostatnim czasie stały się alternatywą dla żaluzji drewnianych 25mm. Lamele z bambusa są cieńsze i lżejsze niż drewniane, dlatego pakiet żaluzji po złożeniu będzie węższy niż w przypadku żaluzji drewnianych. Więcej informacji odnośnie różnic pomiędzy żaluzjami drewnianymi i bambusowymi znajdziesz na naszym blogu.

  Informacje dodatkowe

  • Naturalne surowce
  • Bezpieczne dla dzieci
  • Szeroka gama kolorów
  • Ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem
  • Maksymalna wysokość 200 cm
  • Maksymalna szerokość 180 cm

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Podobne/polecane przesłony


Montaż i sterowanie żaluzji bambusowej 25mm

 

Żaluzje bambusowe na wymiar swoje zastosowanie najczęściej znajdują przy montażu w świetle szyby lub do ramy okiennej. Węższa rynna górna o rozmiarach 25x25mm umożliwia swobodne otwieranie okna bez ryzyka zahaczenia o boczną krawędź wnęki. Ze względu na szerokość lameli 25mm listewek bambusowych zasłaniających przeszklenie jest więcej, przez co uzyskamy efekt większego zaciemnienia po zamknięciu lamel. Udogodnieniem jest również możliwość zastosowania uchwytów bezinwazyjnych, które zapobiegną bezpośredniej ingerencji w konstrukcję okna.

Maksymalna szerokość i wysokość żaluzji bambusowych 25mm to odpowiednio 180cm i 200cm. Aktualnie w ofercie dostępna jest tylko drabinka sznurkowa, natomiast w najbliższym czasie planowane jest również wprowadzenie możliwości zastosowania drabinki taśmowej. Przypomnijmy – drabinki to pasy tekstylne, które odpowiadają za odpowiednie ułożenie, obrót i zamykanie lameli.

Sterowanie żaluzją bambusową 25mm odbywa się przy pomocy pokrętła, które odpowiada za obrót lamel oraz sznurka odpowiedzialnego za podnoszenie i opuszczanie osłony. Inne systemy dostępne w naszej ofercie to: Monocommando (sterowanie przy pomocy koralika) oraz system Venus, której cechą charakterystyczną jest płaska rynna górna.
 

Elegancja w ekologicznym wydaniu

 

Żaluzje bambusowe dzięki swojej estetyce oraz wysokiej jakości materiałowi nadają unikalnego i przyjemnego dla oka wyglądu, co sprawia, że mogą być montowane w wielu pomieszczeniach Twojego wnętrza: w kuchni, w salonie czy w łazience. Świetnie współgrają z niemalże każdą aranżacją, co stawia je na bardzo wysokiej pozycji wśród wewnętrznych osłon okiennych. Jest to doskonały wybór, jeśli szukasz sposobu na regulację światła w pomieszczeniu w ekologicznym wydaniu. Zapewnisz również poczucie prywatności umożliwiając częściową lub całkowitą blokadę widoczności z zewnątrz. 

Zaletą bambusa jest także odporność na wilgoć oraz bardzo prosty sposób czyszczenia. Wystarczy przetrzeć żaluzje wilgotną szmatką lub po prostu omieść je z brudu przy pomocy miotełki do kurzu. Systematyczna pielęgnacja żaluzji bambusowych pozwoli utrzymać wysoką jakość i dłuższą żywotność produktu.

Nowa kolekcja kolorów żaluzji bambusowych Anwis

 

Szeroka oferta kolorystyczna pozwala perfekcyjnie dopasować kolor żaluzji bambusowych do wystroju wnętrza. Nowa kolekcja ANWIS to 12 modnych kolorów dostępnych zarówno dla żaluzji bambusowych 25mm jak i 50mm. Jest to najszersza oferta dostępna na rynku w Polsce, co pozwala na balansowanie między kolorami naturalnymi oraz nowoczesnymi, takimi jak odcienie szarości, czarne czy białe, w zależności od indywidualnych preferencji.

 

 

Kompleksowa usługa - wycena, pomiar i montaż żaluzji bambusowych 25 mm

 

Żaluzje bambusowe 25mm na wymiar to osłony, przy których precyzyjny pomiar oraz montaż odgrywają kluczową rolę. Nasi doświadczeni Doradcy, którzy są do Twojej dyspozycji na terenie całego kraju wykonają dla Ciebie profesjonalną usługę wyceny, pomiaru i montażu. Możesz również sprawdzić orientacyjną cenę produktu za pośrednictwem kalkulatora na naszej stronie.


Zainspiruj się