• Opis

  • Dane techniczne

  • Zasłony Flex to znakomite rozwiązanie dla miłośników klasycznych rozwiązań. To tradycyjna odsłona w nietuzinkowym wydaniu. Doskonale ozdobi okno w nowoczesnych wnętrzach jak i urządzonych w stylu klasycznym. Dzięki zasłonie Flex w wyjątkowy sposób zmienisz wygląd całego pomieszczenia. 

    Informacje dodatkowe

    • Super produkt
    • Szeroka gama kolorów
    • Ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Podobne/polecane przesłony


Zasłony idealne do salonu i sypialni

 

W zależności od przeznaczenia Twojej zasłony możesz wybrać materiały o różnej przezierności. Od rozświetlających pomieszczenie woali po zaciemniające tkaniny typu blackout. Takie połączenie pozwoli stworzyć tradycyjny duet firanki i zasłonki. Nieszablonowym zestawieniem będzie zasłona Flex w połączeniu z  roletą rzymską bądź żaluzją drewnianą. 

Urokliwość zasłony Flex to materiał oraz jego upięcie. Tkaniny to najmodniejsza kolekcja kolorów oraz splotów. Od lekkich i zwiewnych woali po mięsiste i miękkie welury w odcieniach bieli, beżu, szarości po pozostałe kolory z całej palety barw. 

Upięta zasłona układa się efektownie wyglądające fałdy. Może być to model fałdy podwójnej lub pojedynczej. Nie potrzebujesz już dodatkowego marszczenia. Tkanina zapinana jest specjalnymi haczykami FLEX do szyny co daje nam stabilne i estetyczne upięcie. 

Takie połączenie pozwala nam na swobodne przesuwanie materiału po szynie. Łatwe zasłanianie i odsłanianie okna. Dodatkowo masz możliwość regulacji wysokości zasłony w zakresie do 7 cm, czym zniwelujesz wszelkie nierówności. 


Zainspiruj się