About us

TY plus MY
fajny projekt

Kim nie jesteśmy

Na samym początku wyjaśniamy, że Modnie w Oknie to nie typowy sklep internetowy. To coś więcej…

To coś więcej

Zależy nam, aby modniewoknie.pl stało się dla Ciebie inspiracją do zmiany.
Na początku niech będzie to zmiana wystroju Twojego okna, która potrafi nadać charakteru i stylu całemu wnętrzu. Chcemy uchronić Cię przed nietrafionym zakupem i szwankiem dla portfela. Znany jest Ci ból, kiedy produkt w e-sklepie wygląda pięknie, a w naszym oknie już troszkę gorzej? Bo kolor nie ten, bo okno się nie otwiera itd. My znamy takie przypadki i dlatego jesteśmy ☺

33

produkty

300+

wzorów i kolorów materiałów

30

lat doświadczenia

pomysłów

To Twoje okno i Twój projekt

Modnie w Oknie powstało na bazie doświadczeń i wskazówek, których udzielili nam nasi partnerzy z całej Polski. Teraz dostępni są dla Ciebie. Nasz serwis umożliwi Ci poznanie różnych typów przesłon okiennych i oszacowanie kosztu zakupu i montażu takiego produktu. Dzięki wizualizacji, którą zapewnia nasz konfigurator możesz zobaczyć jak wybrana żaluzja czy roleta wygląda w oknie.
To świetny sposób, żeby zobaczyć strukturę materiału z bliska, oceniać jego przepuszczalność światła i zobaczyć jak się prezentuje w pokoju czy kuchni. Zabaw się w architekta wnętrz. Wypróbuj dowolną liczbę stylów, porównaj kolory, wzory i stwórz swój wymarzony projekt.

Masz już projekt? Pierwszy sukces za Tobą. Teraz wystarczy, że wybierzesz Specjalistę Modnie w Oknie, który pomoże Tobie podjąć najlepszą decyzję. Jesteśmy ciekawi jaki masz pomysł na swoje okno i jakich rad udzieli Ci nasz Specjalista. Jego zadaniem jest zadzwonić do Ciebie, umówić spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie.

Sample picture 1
Sample picture 2

Bezpłatna usługa domowa

U nas możesz skorzystać z dedykowanej, darmowej wizyty domowej, która będzie okazją do odkrycia najrozmaitszych żaluzji, rolet, plis... o istnieniu których mogłaś nawet nie wiedzieć. Mogłaś również nie przypuszczać, że to właśnie roleta rzymska dwustronna będzie idealna do Twojej kuchni. Doradca Modnie w Oknie przyjedzie do Ciebie oferując całą gamę wzorników kolorów i będzie pod ręką, aby służyć fachową poradą praktyczną.

Doświadczony Specjalista „Modnie w Oknie” + wszechstronna oferta produktów montowanych wewnątrz jak i na zewnątrz domu = bezpieczeństwo i zadowolenie z dokonanego zakupu.

Profesjonalny Pomiar i Montaż

Centymetr czy dwa? Nie martw się, że podczas pomiaru okna mogłaś się pomylić, dodać szerokość framugi czy mierzyć „na oko”. Zostaw tę żmudną pracę naszemu Partnerowi, który profesjonalnymi pomiarami i montażem przesłon okiennych zajmuje się od lat i nie jedno okno widział ☺
Nie potrzebujesz również śrubokrętu, młotka, wiertarki czy innych ciężkich narzędzi. Montażem kupionego przez Ciebie produktu zajmą się fachowcy a Tobie pozostanie cieszyć się z nowej aranżacji okna. Nie czekaj, wyszukaj lokalnego sprzedawcę.

Oto jak działamy... Pokażesz nam swój projekt?