• Opis

 • Dane techniczne

 • Roleta w kasecie na wymiar z prowadnicami to idealne rozwiązanie dla najbardziej wymagających osób. Kaseta i prowadnice skutecznie uniemożliwiają nadmierne przenikanie światła do wnętrza pomieszczenia. Kaseta, w której jest zamontowany materiał ułatwia utrzymanie czystości a prowadnice dodatkowo pozwalają na swobodne prowadzenie tkaniny, również przy oknie uchylnym. 

  Zastosowane płaskie boczne prowadnice są prawie niezauważalne w oknie, a wraz z kasetą komponują się w bardzo estetyczną całość. Bogactwo kolorystyczne systemu doskonale wpisuje się w okna nowej generacji zarówno z PVC i drewna, jaki i okien aluminiowych. To niezwykle ważne. 

  Klasyczna roleta wyposażona jest w niezawodny mechanizm samohamujący, dzięki któremu przesłonę można ustawić na dowolnej wysokości bez konieczności przytwierdzania sznurka sterującego do okna.

  Informacje dodatkowe

  • Korzystna cena
  • Bezpieczne dla dzieci
  • Szeroka gama kolorów
  • Ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem
  • Maksymalna wysokość 240 cm
  • Maksymalna szerokość 140 cm

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Podobne/polecane przesłony


Rolety w kasecie - wiele możliwości kolorystycznych

 

Szeroki wachlarz kolorów i wzorów materiałów, tkaniny firanowe, refleksyjne czy podgumowane są odpowiednio zabezpieczone przed blaknięciem i rozciąganiem przy dużym nasłonecznieniu. Tkaniny wysokiej jakości nieprzepuszczające światła są dodatkowo pokryte specjalną warstwą gumowaną lub powłoka aluminiową zabezpieczającą pomieszczenie przed światłem i przegrzaniem wnętrza. W ofercie posiadamy również tkaniny o właściwościach trudno zapalnych i niepalnych. Pomyśl, jak bardzo wpływa to na bezpieczeństwo.

Bardzo duży wybór kolorów oraz wzorów tkanin sprawia, że dobierzesz osłonę idealną do każdego pomieszczenia w swoim domu. Rolety wewnętrzne w kasecie na wymiar możesz zatem zastosować zarówno w salonie, jak i sypialni, pokoju dziecięcym czy też kuchni.

Oprócz bogatego wyboru kolorystycznego samych tkanin, masz pod tym względem bogaty wybór jeśli chodzi o osprzęt. Złoty dąb, orzech, mahoń, wiśnia, winchester oraz dąb bagienny – doskonale sprawdzą się w przypadku okien drewnopodobnych. Jak zatem widzisz, stosowane w naszych wyrobach rozwiązania są w różnych kolorach.

Komfort sterowania oraz tkaniny zaciemniające

 

Rolety materiałowe są najpopularniejszą przesłoną okienną w dzisiejszych mieszkaniach. Zapewniają dużo naturalnego światła w ciągu dnia bez rezygnacji z prywatności. Rolety są idealne do sypialni dziecięcych na dobowe drzemki, a także zapewniają pełną prywatność w nocy.

Co bardzo ważne w tym przypadku, to fakt, że rolety w kasecie są w 100 procentach bezpiecznym rozwiązaniem w pokoju Twojego dziecka. Wszystko dzięki normom „Child safe”. Bezpieczeństwo zapewniają między innymi zrywalny łącznik oraz napinacz łańcuszka. Teraz już wiesz, że rolety w kasecie możesz zastosować bez wahania w pokoju swojej pociechy.

Duży komfort w użytkowaniu zapewnia mechanizm samohamujący i sterowanie za pomocą łańcuszka kulkowego. Dzięki temu rozwiązaniu ustawisz tkaninę rolety w dowolnym miejscu, jednocześnie wpuszczając do pomieszczenia wybraną przez Ciebie ilość światła.  Po zastosowaniu tkaniny zaciemniającej typu blackout znacząco ograniczysz nasłonecznienie swojego pomieszczenia. Co prawda nie osiągniesz 100-procentowej ciemności, ale będzie bardzo blisko tego.

Rolety w kasecie bezinwazyjne

 

Rodzaj montażu rolety materiałowej w kasecie zależy wyłącznie od Twojego wyboru. Możesz wybrać opcję przykręcania rolety za pomocą wkrętów lub wariant bez używania narzędzi, tak zwany bezinwazyjny. Niewątpliwą zaletą tego typu rolet jest łatwy montaż. Roletki montuje się bezpośrednio na skrzydle okiennym, za pomocą specjalnych uchwytów lub taśmy dwustronnie klejącej. 

Nie ma zatem potrzeby wiercenia otworów w ramie okna lub ścianie nad nim. Montaż na skrzydle pozwala również na uchylanie i otwieranie okna bez potrzeby zwijania rolety. Częste wietrzenie i odpowiednia wentylacja w pomieszczeniu jest niesamowicie istotna, dlatego warto mieć to na uwadze, wybierając osłonę okna.

Trzeba pamiętać, że w przypadku rolet materiałowych w kasecie niezwykle ważny jest bardzo precyzyjny pomiar rolety. Dlatego już na wstępnym etapie warto skorzystać z usług profesjonalnego Doradcy, który następnie dokona pomiaru oraz finalnie montażu. Partnerzy Modnie w Oknie świadczą usługi na terenie całego kraju.


Zainspiruj się