• Opis

 • Dane techniczne

 • Roleta rzymska dwukierunkowa sterowana sznurkiem to nowość w ofercie Anwis. Samohamujący mechanizm umożliwia opuszczenie i zatrzymanie materiału w dowolnym miejscu. Roleta może mieć maksymalną szerokość 200 cm przy długości 260 cm. 

  Designerski kształt rynny górnej w kilkunastu modnych kolorach dopasuje się do większości kolorów okien obecnych na rynku. Istnieje możliwość malowania rynny w dowolnym kolorze RAL.

  Informacje dodatkowe

  • Szeroka gama kolorów
  • Ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem
  • Maksymalna szerokość 200 cm
  • Maksymalna wysokość 260 cm

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Podobne/polecane przesłony


Rolety rzymskie góra dół na sznurek 

 

Rolety rzymskie dwukierunkowe sterowane sznurkiem to kolejny atrakcyjny wariant dla miłośników tej osłony przeciwsłonecznej. Czym dokładnie charakteryzuje się właśnie ten system montowany zazwyczaj w świetle szyby?

Jest to idealna osłona dla każdego, kto szuka rozwiązania, dzięki któremu zasłoni dowolny fragment okna. Działanie tego rozwiązania jest podobne chociażby do żaluzji dwukierunkowych juun, czy też plis dwukierunkowych.

W roletach rzymskich dwukierunkowych sterowanych sznurkiem ustawienie tkaniny regulujemy przy użyciu sznurka. Materiał możemy zatrzymać w dowolnym miejscu naszego okna, co jest bardzo wygodną opcją chociażby w mieszkaniach usytuowanych na parterze. Możemy bowiem z powodzeniem osłonić się od spojrzeń z ulicy, a jednocześnie wpuścić nieco światła do pomieszczenia.


Eleganckie tkaniny i szeroki wybór kolorów

 

Rolety rzymskie na wymiar Anwis to najnowsza kolekcja tkanin. Wybór kolorystyczny jest ogromny i dopasujesz rozwiązanie do wnętrza urządzonego w każdym stylu.

Nowością w ofercie Anwis są tkaniny eko wśród rolet rzymskich. Poliestrowe i bawełniane materiały z recyklingu - dwanaście modnych tkanin. Różne odcienie, które można zastosować w zróżnicowanych aranżacjach. Idealnie wpisują się do wnętrz, gdzie naturalne dodatki odgrywają dużą rolę. 

Trend eko z pewnością w najbliższych latach będzie coraz wyraźniejszych na każdej płaszczyźnie naszego życia, dlatego warto mu się przyjrzeć jeszcze uważniej.

Warto dodać, że w najnowszej kolekcji znajdują się również materiały trudnozapalne (idealne do budynków użyteczności publicznej) oraz designerskie welwetowe. Czym charakteryzują się te ostatnie? Są to materiały nieco grubsze od standardowych, przyjemne w dotyku i nieprzezierne. Z podobnych materiałów w ostatnich latach wykonywane są również obicia kanap lub foteli.

Oczywiście słowa, a także zdjęcia, nigdy nie oddadzą w 100 procentach rzeczywistego wyglądu tkaniny. Dlatego umożliwiamy możliwość zamówienia darmowych próbek. Każdą z tkanin rolet rzymskich możesz przed ostatecznym wyborem zamówić i porównać do mebli, koloru okna lub podłogi. Proces zamawiania nie zajmie Ci dużo czasu, a my najpóźniej kolejnego dnia roboczego wyślemy gotowy wzornik wybranych materiałów.

Tkanina jest głównym bohaterem, jeśli chodzi o rolety rzymskie. To dlatego wybór najlepszej tkaniny jest w tym wypadku tak ważny. Warto jednak wiedzieć również, w jakich kolorach występuje osprzęt.

Są to następujące kolory: biały, biel kremowa, beżowy, brąz, bazaltowy szary, antracyt, czarny, anoda silver, anoda szampańska, złoty dąb i orzech. Za dodatkową opłatą jest możliwość pomalowania osprzętu na dowolną barwę z palety RAL.

Jak zatem widzisz możliwości kolorystyczne, zarówno jeśli chodzi o tkaniny jak i osprzęt, jest naprawdę ogromny. Z pewnością znajdziesz wariant, który dopasujesz do swojego wnętrza.Rolety rzymskie dwukierunkowe sterowane sznurkiem - co warto wiedzieć?

 

Głównym atutem jest możliwość osłonięcia dowolnego fragmentu okna. Rolety rzymskie dwukierunkowe w tym systemie pozwalają na osłonięcia dosyć dużych przeszkleń - 200 centymetrów szerokości oraz 260 centymetrów wysokości.

Wstępną cenę, po wprowadzeniu wymiaru oraz wyborze tkaniny, możesz poznać używając naszego domyślnego konfiguratora. Wystarczy, że podasz szerokość i wysokość, wybierzesz tkaninę i poznasz wstępną cenę.

Następnie zachęcamy do umówienia się na pomiar i montaż z jednym z naszych Doradców. Działamy na terenie całego kraju i to współpracujący z nami profesjonaliści przygotowują ostateczne wyceny, wykonują pomiary oraz montaże.

Jeśli szukasz rolet rzymskich dwukierunkowych, ale sterowanych za pomocą pilota - zapoznaj się z inną naszą osłoną. Na koniec przypominamy, że tak samo jak w przypadku wszystkich innych naszych osłon, tak i w  tym wypadku obowiązuje 36-miesięczna gwarancja.


Zainspiruj się