• Opis

 • Dane techniczne

 • Żaluzje bambusowe - co to jest? 

  Żaluzje drewniane i bambusowe to bardzo podobne do siebie produkty. Oba te produkty w naszej ofercie mają lamele o szerokości 50 mm. Lamele bambusa są wykonane z sprasowanej trawy bambusa , natomiast lamele drewniane z jednolitej deseczki z drewna. 

  Struktura żaluzji bambusowej jest cieńsza niż żaluzji drewnianej. Po złożeniu żaluzji, pakiet listewek jest trochę węższy. 

  Lamele żaluzji bambusowej na wymiar powstają w procesie łączenia naturalnego bambusa. Dzięki wysokiej jakości oferowanych surowców, żaluzja może być montowana niemal w każdym wnętrzu. To bardzo istotne. 

  To idealna ozdoba okna dla ludzi ceniących naturalny i ekologiczny wystrój wnętrza. Jeśli należysz do takich osób, to bardzo poważnie rozważ zastosowanie żaluzji bambusowej.

  Żaluzje bambusowe znajdujące się w naszej ofercie posiadają lamele o szerokości 50 mm. Jest to doskonałe rozwiązanie w momencie, gdy chcesz osłonić duże przeszklone powierzchnie. Sprawdzą się one chociażby na dużych drzwiach tarasowych.

  Informacje dodatkowe

  • Drewno Naturalne surowce
  • Dzieci Bezpieczne dla dzieci
  • Nagroda Super produkt
  • Paleta Szeroka gama kolorów
  • Szerokosc Maksymalna szerokość 240 cm
  • Wysokosc Maksymalna wysokość 360 cm
Check

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Podobne/polecane przesłony


%c5%bcaluzje bambusowe w kuchni
Kolorystyka żaluzji bambusowych.

W kolekcji Anwis mamy 10 unikatowych kolorów bambusa. Coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy bieli, szarości jak i zwolennicy kolorów drewnopodobnych.

Do żaluzji stosujemy dopasowane kolorystycznie drabinki i sznurki. Możesz też bawić się kolorem i indywidualnie dobierać kolor pasmanterii do koloru lameli.

Żaluzje bambusowe mogą być sterowane ręcznie za pomocą sznurków lub elektrycznie. Coraz więcej klientów decyduje się na tą drugą opcję sterowania. Jest to zdecydowanie wygodniejsze rozwiązanie.

Jeżeli nie znalazłaś odpowiedniego odcienia wśród kolekcji żaluzji bambusowych, zachęcamy do zapoznania się z ofertą na żaluzje drewniane. Dzięki kalkulatorowi żaluzji drewnianych możesz sprawdzić cenę żaluzji a także przejrzeć kolorystykę i podejrzeć ciekawe aranżacje wnętrz.
Praktyczne w użytkowaniu

Żaluzje bambusowe to nie tylko stylowa aranżacja Twojego wnętrza. To przede wszystkim praktyczna osłona okienna, dzięki której zyskasz kilka podstawowych korzyści. Przede wszystkim regulując ustawienie lameli decydujesz, jak bardzo chcesz mieć nasłonecznione swoje pomieszczenie.

Dodatkowo żaluzje bambusowe 50 mm pozwalają na swobodną cyrkulację powietrza, a także chronią przed wścibskimi spojrzeniami sąsiadów. Zatem tym jednym rozwiązaniem możesz połączyć piękny design z dużą funkcjonalnością w użytkowaniu. 

Bambus dzięki lekkiej strukturze nadaje wnętrzu nowego oddechu, powiewu świeżości w niemal każdym wnętrzu. Doskonale sprawdzi się w salonach, sypialniach ale również poprawi wygląd gabinetu czy biura. 

Bambusss
%c5%bcaluzje w kuchni
Pomiar, montaż 

W przypadku żaluzji bambusowych na wymiar już od momentu doradztwa najlepiej skorzystać z wiedzy profesjonalistów. Doradcy Modnie w Oknie zapewniają bardzo precyzyjny pomiar, a następnie montaż produktów marki Anwis. W tym oczywiście również żaluzji bambusowych.

Chcesz zasięgnąć naszej porady? Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu +48885997733
Za pomocą formularza możesz umówić się tutaj.

Zainspiruj się