• Opis

 • Dane techniczne

 • Roleta wolnowisząca na wymiar to ciekawe rozwiązanie ze względu na możliwość montowania na ramie okiennej jak i na zewnątrz wnęki okiennej. Dopasowana roleta sprawdzi się jako ekran projekcyjny lub przesłona regału lub wnęki. Idealne do dużych okien.

  Roleta wolnowisząca może być sterowana przy pomocy systemu łańcuszkowego jak i elektrycznego.

  Tradycyjna roleta materiałowa wewnętrzna to jedno z najpopularniejszych rozwiązań. Ich prosta forma pasuje do większości wnętrz, a mnogość kolorów i deseni powoduje, że możliwości aranżacji są właściwie nieograniczone. Wszystko zależy od Twojego pomysłu na urządzenie domu lub mieszkania.

  Informacje dodatkowe

  • Korzystna cena
  • Szeroka gama kolorów
  • Ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem
  • Maksymalna wysokość 220 cm
  • Możliwość montażu bezinwazyjnego
  • Maksymalna szerokość 140 cm

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Podobne/polecane przesłony


Rolety materiałowe wolnowiszące - bogata paleta barw i wzorów tkanin

 

Tkaniny, z których wykonane są rolety mogą mieć właściwości antyrefleksyjne, rozpraszające światło, lub całkowicie je blokujące. To powoduje, że świetnie sprawdzą się zarówno w biurach, jak i w mieszkaniach - w pokojach dziennych, czy sypialniach.

Zaletą rolet jest fakt, że bardzo szczelnie zasłaniają otwór okienny. Dzięki temu dobrze sprawdzą się w miejscach, w których zależy nam na zachowaniu prywatności (jak na przykład w łazience) lub w pomieszczeniach, które chcemy całkowicie odciąć od światła dziennego. Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś wykorzystał roletę wolnowiszącą na wymiar także w swoim domowym gabinecie lub pokoju dziecka.

Tkaniny w różnych kolorach pozwalają na dobranie rozwiązania do każdego pomieszczenia. Bez względu na to, czy mówimy o przestrzeni nowoczesnej, czy może jednak bardziej klasycznej.

Roleta wolnowisząca na wymiar - idealna do biura

 

Prosta forma rolet powoduje, że są one jednym z chętniej wybieranych rozwiązań do biur. Najczęściej stosowane na oknach otwieranych lub uchylnych, ponieważ mają możliwość zamontowania bezpośrednio na skrzydle, dzięki czemu nie przeszkadzają podczas otwierania okna.

Wysokiej jakości materiał oraz budowa rolet powodują, że jest to rozwiązanie niezwykle łatwe w utrzymaniu w czystości, dlatego świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach biurowych. Rolety okienne długo utrzymują atrakcyjny wygląd, a ich konserwacja sprowadza się do regularnego odkurzania. Decydując się na rozwiązanie, które oferuje sprawdzony producent rolet - firma Anwis - zyskujesz wysokiej jakości tkaniny. To bardzo ważne.

Łatwość montażu rolet wolnowiszących

 

Niepodważalną zaletą tego rozwiązania jest też łatwość montażu (szczególnie w wariantach bezinwazyjnych nakładanych na skrzydło okienne) oraz stosunkowo niska cena. Te dwie cechy powodują, że jest to bardzo powszechnie wybierana osłona, także w mieszkaniach wynajmowanych, oraz jako rozwiązanie tymczasowe.

Roleta wolnowisząca może być zamontowana na kilka sposobów w zależności od Twoich oczekiwań - nad otworem okiennym, przymocowana do sufitu lub umieszczona w otworze okiennym.

Jeśli jednak nie czujesz się zbyt pewnie w pracach domowych, to mamy dla Ciebie sprawdzone rozwiązanie. Nasi Doradcy działają prężnie na terenie całego kraju. Są do dyspozycji już na etapie profesjonalnego doradztwa, aż po precyzyjny pomiar i finalnie dokładny montaż. 

Co jeszcze warto wiedzieć o roletach wolnowiszących ANWIS?

 

W przypadku rolet wolnowiszących na wymiar mówimy o rodzaju osłony, która sprawdzi się również w przypadku pokoi dziecięcych. Wszystko dzięki zabezpieczeniu o nazwie Child Safety. Osłony znajdujące się w naszej ofercie posiadają takie zabezpieczenia, jak napinacz sznurka, zrywalny łącznik sznurka lub łańcuszka oraz wypinający się mechanizm sterujący. Wszystko po to, abyś mógł nasze osłony bez obaw stosować w pokoju swojej pociechy.

Jeżeli szukasz dobrze prezentującej się osłony okiennej i jednocześnie atrakcyjnej cenowo, to rolety wolnowiszące będą idealnym wyborem.

Rolety wewnętrzne wolnowiszące to ogromne bogactwo w wyborze tkanin. Dlatego, aby ułatwić ostateczny wybór, udostępniamy możliwość zamówienia darmowych próbek tkanin. W kilku kliknięciach zamówisz interesujące dla Ciebie materiały.

Jeśli szukasz rolet materiałowych, to zapoznaj się również z innymi naszym produktem. Rolety wewnętrzne w kasecie - to może być to, czego szukasz.


Zainspiruj się