• Opis

 • Dane techniczne

 • Roleta wolnowisząca to ciekawe rozwiązanie ze względu na możliwość montowania na ramie okiennej jak i na zewnątrz wnęki okiennej. Dopasowana roleta sprawdzi się jako ekran projekcyjny lub przesłona regału lub wnęki.

  Roleta wolnowisząca może być sterowana przy pomocy systemu łańcuszkowego jak i elektrycznego.

  Tradycyjne rolety materiałowe to jedno z najpopularniejszych rozwiązań. Ich prosta forma pasuje do większości wnętrz, a mnogość kolorów i deseni powoduje, że możliwości aranżacji są właściwie nieograniczone

  • Cena Korzystna cena
  • Paleta Szeroka gama kolorów
  • Slonce Ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem
  • Wysokosc Maksymalna wysokość 220 cm
  • Bezinwazyjny Możliwość montażu bezinwazyjnego
  • Szerokosc Maksymalna szerokość 140 cm
Check

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Podobne/polecane przesłony


A317 foto 2 bez kasety
Bogata paleta barw i wzorów tkanin

Tkaniny, z których wykonane są rolety mogą mieć właściwości antyrefleksyjne, rozpraszające światło, lub całkowicie je blokujące. To powoduje że świetnie sprawdzą się zarówno w biurach, jak i w mieszkaniach - w pokojach dziennych, czy sypialniach. 

Zaletą rolet jest fakt, że bardzo szczelnie zasłaniają otwór okienny. Dzięki temu dobrze sprawdzą się w miejscach, w których zależy nam na zachowaniu prywatności (jak na przykład w łazience) lub w pomieszczeniach, które chcemy całkowicie odciąć od światła dziennego.

Idealne do biur

Prosta forma rolet powoduje, że są one jednym z chętniej wybieranych rozwiązań do biur. Najczęściej stosowane na oknach otwieranych lub uchylnych, ponieważ mają możliwość zamontowania bezpośrednio na skrzydle, dzięki czemu nie przeszkadzają podczas otwierania okna.

Materiał oraz budowa rolet powodują, że jest to rozwiązanie niezwykle łatwe w utrzymaniu w czystości, dlatego świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach biurowych. Rolety długo utrzymują atrakcyjny wygląd, a ich konserwacja sprowadza się do regularnego odkurzania.

Rm 32 w kasecie 5
Rm 18 bezinwazyjana 01
Dziecinnie łatwy montaż

Niepodważalną zaletą tego rozwiązania jest też łatwość montażu (szczególnie w wariantach bezinwazyjnych nakładanych na skrzydło okienne) oraz stosunkowo niska cena. Te dwie cechy powodują, że jest to bardzo powszechnie wybierana osłona, także w mieszkaniach wynajmowanych, oraz jako rozwiązanie tymczasowe.
Roleta może być zamontowana na kilka sposobów w zależności od Twoich oczekiwań - nad otworem okiennym, przymocowana do sufitu lub umieszczona w otworze okiennym.


Zainspiruj się