• Opis

 • Dane techniczne

 • Żaluzje drewniane w kasecie – venus standard lamela drewniana - dzięki zastosowanemu materiałowi sprawią, że w Twoim domu lub mieszkaniu zapanuje niepowtarzalny klimat. Jeśli cenisz sobie naturalne dodatki w wystroju swojego wnętrza, to zastanów się nad montażem właśnie tej osłony okiennej.

  W przypadku żaluzji drewnianych w kasecie zastosowano lamele o szerokości 25mm, dzięki którym z łatwością będziesz regulować ilość wpadającego światła do pomieszczenia.

  Żaluzja mimo lekkiej konstrukcji może być wyprodukowana nawet do szerokości 160 cm i wysokości 200 cm.   • Drewno Naturalne surowce
  • Nagroda Super produkt
  • Wysokosc Maksymalna wysokość 200 cm
  • Szerokosc Maksymalna szerokość 160 cm
Check

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Podobne/polecane przesłony


Venus1
Wygoda w użytkowaniu

Niewątpliwą zaletą żaluzji drewnianych w kasecie jest fakt, że montowane są w świetle szyby. W związku z tym bez najmniejszych problemów możesz otwierać swoje okno na maksymalną szerokość. Dodatkowo zastosowane w standardzie prowadzenie boczne żyłkowe pozwoli Ci uchylić  bez brzydkiego odstawania żaluzji. Kolejnym atutem żaluzji w kasecie jest to, że przednie ramię rynny górnej zostało wydłużone do 45 mm. Dzięki takiemu rozwiązaniu kaseta idealnie integruje się z ramą okienną.  W ofercie posiadamy praktycznie wszystkie kolory kaset odpowiadające dostępnym kolorom okien na rynku.

Sterowanie żaluzją odbywa się za pomocą dwóch elementów. Pokrętło służy do tego, aby obracać cienkimi lamelami i regulować w ten sposób ilość wpuszczanego światła do pomieszczenia. Z kolei sznurek pozwala na opuszczanie i podnoszenie żaluzji, a także zatrzymanie jej na wybranej przez nas wysokości okna.

Stylowo i elegancko

Żaluzje drewniane odpowiednio dobrane do charakteru całego pomieszczenia potrafią zachwycić. Ich naturalny wygląd dodaje całemu wnętrzu unikalny klimat.

Czym dokładnie charakteryzują się żaluzje drewniane w kasecie? Do ich produkcji zastosowano dwa rodzaje drewna - natural oraz modern. Ten pierwszy wyróżnia się tym, że na lamelach o szerokości 25 mm widać wyraźnie słoje naturalnego drewna. Z kolei w wydaniu modern struktura drewna jest gładka i jednolita. Każde z tych rozwiązań ma swoje zalety, a ostateczny wybór to kwestia gustu oraz charakteru wnętrza. Kolory możesz poznać w naszym kalkulatorze.

W obydwu przypadkach już po ostatecznym montażu otrzymamy wyjątkowy efekt. Promienie słoneczne odbijające się od drewnianej powierzchni lamel sprawiają, że wybrane wnętrze charakteryzuje się wyjątkowym stylem i elegancją.

Venus2
%c5%bcaluzje drewniane w kasecie
Pomiar oraz montaż

W przypadku żaluzji drewnianych w kasecie do wyboru mamy drewno z dwóch linii - natural oraz modern. Szeroka gama kolorów sprawia, że z pewnością znajdziesz rozwiązanie pasujące do Twojej stolarki okiennej.

Już na etapie wstępnej konsultacji możesz liczyć na pomoc jednego z Doradców Modnie w Oknie, którzy znajdują się na terenie całego kraju. To oni pomogą w doborze najlepszego koloru, a następnie wykonają precyzyjny pomiar oraz montaż.

Jeżeli chcesz samodzielnie dokonać pomiaru żaluzji, obejrzyj film na dole strony.


Zainspiruj się