• Opis

 • Dane techniczne

 • Rolety dzień i noc to innowacyjny sposób aranżacji okien. Tworzą je dwa rodzaje materiałów ułożone naprzemienne w poziomych pasach. Jeden przepuszcza promienie słoneczne, drugi blokuje. Rozsunięte rolety dają efekt częściowego rozproszenia światła. Podczas ich zwijania pasy zaciemniające nachodzą na siebie, dzięki czemu w pomieszczeniu robi się ciemno. Jest to zabudowany typ rolety, rolka górna znajduje się w kasecie a po bokach są prowadnice, sprzyjające lepszemu układaniu się tkaniny i jednocześnie chroniące ją przed brudzeniem i zniszczeniem.

  • Dzieci Bezpieczne dla dzieci
  • Paleta Szeroka gama kolorów
  • Slonce Ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem
  • Szerokosc Maksymalna szerokość 150 cm
  • Wysokosc Maksymalna wysokość 230 cm
Check

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Podobne/polecane przesłony


D105  ver 2
Bogata paleta barw

Tkaniny dzień noc dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Możesz dobrać roletę w jasnych pastelach lub postawić na ciemne, eleganckie odcienie. Wszystko zależy od tego, gdzie chcesz je zamontować i jaki efekt wizualny uzyskać. Jasne materiały dzień i noc optycznie powiększą pomieszczenie a także je rozświetlą, natomiast ciemne, strukturalne nadadzą wnętrzu głębię i przestronność. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz całkowicie zaciemnić pomieszczenie lub wpuścić do niego jak najwięcej światła, nie podnosząc rolety. 
Idealne do kuchni

Niewątpliwą zaletą rolet dzień - noc jest możliwość precyzyjnego operowania ilością wpadającego do wnętrza światła. To bardzo ważne, szczególnie dla kuchni o ekspozycji południowej i zachodniej, do których wpada bardzo dużo słońca, przez co pomieszczenie szybko się nagrzewa. Aby doświetlić pomieszczenie nie musisz całkowicie zwijać rolety - wystarczy ustawić ją w pozycji, w której ciemniejsze paski nachodzą na siebie - tą cechę docenisz szczególnie, kiedy mieszkasz przy ruchliwych ulicach lub na dużych osiedlach. Dodatkowym atutem rolet dzień - noc, przemawiającym za dekoracją okna w Twojej kuchni jest impregnowana tkanina - odporna na kurz i wchłanianie zapachów.

D109  ver 3

Zainspiruj się