• Opis

 • Dane techniczne

 • Żaluzja aluminiowa 50 mm to rozwiązanie składające się z poziomych lameli o szerokości 50 mm. Struktura rynny górnej pozwala zamontować żaluzję zarówno na ścianie jak i do sufitu. Żaluzje są funkcjonalnym systemem pozwalającym na płynną regulację światła słonecznego, bez konieczności ich podnoszenia. Sterowanie odbywa się za pomocą sznurków, kolorystycznie dobranych do drabinek.

  Informacje dodatkowe

  • Bezpieczne dla dzieci
  • Szeroka gama kolorów
  • Ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem
  • Możliwość sterowania sznurkiem
  • Możliwość sterowania pilotem
  • Możliwość sterowania korbowego
  • Możliwość sterowania elektrycznego
  • Maksymalna wysokość 380 cm
  • Maksymalna szerokość 330 cm

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Podobne/polecane przesłony


Nowoczesny design

 

Rozwój żaluzji na przestrzeni lat uczynił ją bardziej atrakcyjną dzięki wprowadzeniu różnych rodzajów i wielkości listków aluminiowych. Lamele o szerokości 50 mm pozwoliły na nowo docenić zalety tego produktu. Żaluzje o szerokich lamelach wyglądają szczególnie efektownie, dlatego warto użyć ich w pomieszczeniu o reprezentacyjnym charakterze - na przykład w salonie.

Połączenie taśmy aluminiowej z drewnianymi elementami oraz zastosowanie drabinek taśmowych zamiast typowych drabinek sznurkowych całkowicie odmieniają wygląd żaluzji.

Żaluzje aluminiowe 50mm kompletnie odmieniają wnętrza, są doskonałą alternatywą dla żaluzji drewnianych i świetnie sprawdzają się na dużych przeszkleniach. 

Żaluzje aluminiowe 50mm na wymiar odmienią wygląd biur

 

Ciekawym rozwiązaniem do nowoczesnych biur jest zastosowanie perforowanych taśm aluminiowych. Perforacja lamel sprawia, że skutecznie załamują one promienie słoneczne bez zbędnego zaciemnienia wnętrza. Istotną zaletą tego rozwiązania jest także możliwość zamontowania elektronicznego systemu sterowania. Umożliwia on zmianę kąta obrotu lameli a także ich zwinięcie i rozwinięcie za pomocą małego pilota. To świetny sposób na szybkie, odpowiednie ustawienie żaluzji w całym biurze.


W biurze i nie tylko

 

W przypadku żaluzji aluminiowych 50 mm na wymiar do wyboru mamy szeroki zakres kolorystyczny. Dzięki temu dopasujemy tę osłonę okienną do wielu pomieszczeń także w naszych domach. Nie jest to zatem opcja do zastosowania tylko w biurze.

Idealne do kuchni i łazienki

 

Aluminium to materiał trwały, odporny na wilgoć i wodę - dlatego bardzo dobrze sprawdzi się również w łazienkach i kuchniach, gdzie poziom wilgotności powietrza jest podniesiony. Wysoka jakość zastosowanych surowców to gwarancja na długotrwałe, funkcjonalne i komfortowe użytkowanie produktu.

Pamiętaj zatem o żaluzjach aluminiowych w momencie, gdy jesteś na etapie doboru osłony okiennej do łazienki oraz kuchni.

Żaluzje aluminiowe 50mm - pomiar i montaż Doradcy

 

Czas na zmianę na Twoich oknach? Proponujemy doradztwo, pomiar oraz montaż wykonany przez jednego z naszych Doradców.

Dobierzesz wówczas najlepszy wariant dla siebie - kolor lamel a także sposób montażu.


Zainspiruj się