Check

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Roleta w kasecie z lancuszkiem
FUNKCJONALNOŚĆ ROLET MATERIAŁOWYCH W KASETACH

Klasyczne rolety w prowadnicach montowane są wewnątrz domu, do listew przyszybowych, bezpośrednio na skrzydle Twojego okna. Ze względu na to, że materiał szczelnie zakrywa światło szyby często nazywane są roletami przyszybowymi.

Świetnie wyglądają na oknach z PVC, aluminium i drewna, gdzie po zamontowaniu, stają się jego integralną częścią. Elegancki, opływowy kształt górnej kasety - wykonanej z aluminium - chroni tkaninę rolety po zwinięciu, dzięki czemu utrzymanie jej w czystości nie stanowi wielkiego wyzwania. Ładny wygląd tkaniny przez jak najdłuższy czas ma ogromne znaczenie dla każdego z nas. Dlatego jest to tak bardzo ważna informacja.

Jak w praktyce działają rolety w kasetach? W momencie rozwijania rolety, tkanina prowadzona jest przez prowadnice aluminiowe, które utrzymują materiał w płaszczyźnie szyby. Dzięki takiemu rozwiązaniu, roleta przylega do okna, nawet przy montażu na oknach uchylnych. W momencie zastosowania tkanin w 100 procentach zaciemniających, zwanych blackout, prowadnice uniemożliwiają przenikanie światła słonecznego wzdłuż rolety, co zdarza się przy zastosowaniu rolet wolnowiszących.

Dzięki mechanizmowi samohamującemu i przy pomocy łańcuszka kulkowego możesz w sposób prosty i intuicyjny regulować wysokość opuszczenia tkaniny.
Ze względu na uniwersalność rolet materiałowych w kasetach nadają się one niemal do każdego pomieszczenia: biura, salonu, łazienki, sypialni oraz kuchni. Wybór należy do Ciebie. O świetny wygląd nie musisz się martwić, ponieważ nasze rolety materiałowe w kasecie produkowane są specjalnie na wymiar pod Twoje okno.
Zolte rolety w kasecie na ogromnym przeszkleniu
Rolety w kasecie na oknach biurowych
KOLORYSTYKA ROLET Z PROWADNICAMI

Roleta materiałowa w kasecie z prowadnicami jest jednym z bardziej cieszących się popularnością zastosowań wśród osłon przeciwsłonecznych w polskich mieszkaniach. Mnogość kolorów, wzorów dostępnych tkanin i detali wykończeniowych umożliwia dobranie rolety materiałowej w kasecie do niemal każdego typu aranżacji pomieszczenia. 

Kompletny osprzęt, czyli kaseta i prowadnice przyklejane do listew przyszybowych, występują w różnych kolorach okien dostępnych na rynku. Dlatego też w naszej ofercie znajdziesz nie tylko kolory podstawowe jak biel i brąz, ale również antracyt, szary oraz anoda silver. Jeśli masz okna drewnopodobne, to możesz wybrać okleinę wśród kolorów: złoty dąb, orzech, mahoń, wiśnia, winchester lub dąb bagienny. Pamiętaj o trzyletniej gwarancji na nasze produkty, co daje Ci ogromny komfort.
POMIAR I MONTAŻ ROLET W KASECIE

Ponieważ boczne prowadnice i kaseta przyklejane są do listw przyszybowych Twojego okna, konieczny jest dokładny pomiar przed instalacją rolety w kasecie. Tutaj ważna jest dokładność i precyzja. Pomyłka o kilka milimetrów może spowodować ciężką pracę rolety lub jej niedziałanie.

Dlatego nasz produkt na wymiar z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Przed dokonaniem wyboru zachęcamy do skorzystania z usług profesjonalnego Doradcy Modnie w Oknie. Dokona on precyzyjnego pomiaru rolety i okna, a po złożeniu zamówienia zamontuje przesłonę. W ten sposób rolety okienne w kasetach będą cieszyć Twoje oko przez długie lata.

Nasze rolety to produkt wysokiej jakości, dajemy 3 lata gwarancji na każdą przesłonę okienną. Tkaniny posiadają atesty higieniczne, pozwalające na użytkowanie tego typu rolet w miejscach przebywania ludzi. Dzięki normom "Child safe" są bezpieczne dla dzieci.

Możesz spokojnie skorzystać z tego rozwiązania w pomieszczeniu swojej pociechy. Stosujemy się do standardów europejskiej normy PN-EN 13120+A1:2014-04 (Child Safety). Napinacz łańcuszka, zrywalny łącznik oraz wypinający się mechanizm sterujący gwarantują bezpieczeństwo.

WYBÓR TKANINY

Rolety w kasetach to osłona przeciwsłoneczna, w której do wyboru jest naprawdę wiele najróżniejszych tkanin. Dlatego zachęcamy do zamawiania darmowych próbek materiałów.

Roleta w kasecie - pomiar i montaż

Twój doradca to:

Logo rollhouse olsztyn

Sikorskiego 19 lok. 11
11-088 Olsztyn