• Opis

 • Dane techniczne

 • Roleta w kasecie z prowadnicami to idealne rozwiązanie dla najbardziej wymagających osób. Kaseta i prowadnice skutecznie uniemożliwiają nadmierne przenikanie światła do wnętrza pomieszczenia. Kaseta, w której jest zamontowany materiał ułatwia utrzymanie czystości a prowadnice dodatkowo pozwalają na swobodne prowadzenie tkaniny, również przy oknie uchylnym. 

  Zastosowane płaskie prowadnice są prawie niezauważalne w oknie, a wraz z kasetą komponują się w bardzo estetyczną całość. Bogactwo kolorystyczne systemu doskonale wpisuje się w okna nowej generacji zarówno z PVC i drewna jaki i okien aluminiowych.

  Roleta wyposażona jest w niezawodny mechanizm samohamujący, dzięki któremu przesłonę można ustawić na dowolnej wysokości bez konieczności przytwierdzania sznurka sterującego do okna.


  • Cena Korzystna cena
  • Dzieci Bezpieczne dla dzieci
  • Paleta Szeroka gama kolorów
  • Slonce Ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem
  • Wysokosc Maksymalna wysokość 220 cm
  • Szerokosc Maksymalna szerokość 120 cm
Check

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Podobne/polecane przesłony


Fantazja lux przestrzenna 1
Mnogość barw i wzorów tkanin

Szeroki wachlarz kolorów i wzorów materiałów, tkaniny firanowe, refleksyjne czy podgumowane są odpowiednio zabezpieczone przed blaknięciem i rozciąganiem przy dużym nasłonecznieniu. Tkaniny nieprzepuszczające światła są dodatkowo pokryte specjalną warstwą gumowaną lub powłoka aluminiową zabezpieczającą pomieszczenie przed światłem i przegrzaniem wnętrza. W ofercie posiadamy również tkaniny o właściwościach trudno zapalnych i niepalnych.

Klasyka i komfort

Rolety materiałowe są najpopularniejszą przesłoną okienną w dzisiejszych mieszkaniach. Zapewniają dużo naturalnego światła w ciągu dnia bez rezygnacji z prywatności. Rolety są idealne do sypialni dziecięcych na dobowe drzemki, a także zapewniają pełną prywatność w nocy.
Fantazja lux 6
Fantazja mini lux przestrzenna bezinwazyjna 01
Możliwość montażu bezinwazyjnego

Rodzaj montażu rolety materiałowej w kasecie zależy wyłącznie od Twojego wyboru. Możesz wybrać opcję przykręcania rolety za pomocą wkrętów lub wariant bez używania narzędzi, tak zwany bezinwazyjny. Niewątpliwą zaletą rolet jest łatwy montaż. Roletki montuje się bezpośrednio na skrzydle okiennym, za pomocą specjalnych uchwytów lub taśmy dwustronnie klejącej. Nie ma zatem potrzeby wiercenia otworów w ramie okna lub ścianie nad nim. Montaż na skrzydle pozwala również na uchylanie i otwieranie okna bez potrzeby zwijania rolety. Częste wietrzenie i odpowiednia wentylacja w pomieszczeniu jest niesamowicie istotna, dlatego warto mieć to na uwadze, wybierając osłonę okna. 


Zainspiruj się