Check

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Roleta w kasecie 2
FUNKCJONALNOŚĆ ROLET MATERIAŁOWYCH W KASETACH

Rolety w prowadnicach montowane są wewnątrz domu, do listew przyszybowych, bezpośrednio na skrzydle Twojego okna. Ze względu na to, że materiał szczelnie zakrywa światło szyby często nazywane są roletami przyszybowymi. Świetnie wyglądają na oknach z PVC, aluminium i drewna, gdzie po zamontowaniu, stają się jego integralną częścią. Elegancki, opływowy kształt górnej kasety- wykonanej z aluminium - chroni tkaninę po zwinięciu Twojej rolety, dzięki czemu utrzymanie jej w czystości nie stanowi wielkiego wyzwania.

W momencie rozwijania rolety, tkanina prowadzona jest przez prowadnice aluminiowe, które utrzymują materiał w płaszczyźnie szyby. Dzięki takiemu rozwiązaniu, roleta przylega do okna, nawet przy montażu na oknach uchylnych. W momencie zastosowania tkanin 100% zaciemniających, zwanych blackout, prowadnice uniemożliwiają przenikanie światła słonecznego wzdłuż rolety, co zdarza się przy zastosowaniu rolet wolnowiszących. 

Dzięki mechanizmowi samohamującemu i przy pomocy łańcuszka kulkowego możesz w sposób prosty i intuicyjny regulować wysokość opuszczenia tkaniny.

Ze względu na uniwersalność rolet materiałowych nadają się one niemal do każdego pomieszczenia: biura, salonu, łazienki, sypialni oraz kuchni.


Roleta w kasecie 1
Roleta w kasecie 3
KOLORYSTYKA ROLET Z PROWADNICAMI

Roleta materiałowa w kasecie z prowadnicami jest jedną z bardziej cieszących się popularnością zastosowań wśród osłon przeciwsłonecznych w polskich mieszkaniach. Mnogość kolorów, wzorów tkanin i detali wykończeniowych umożliwia dobranie rolety materiałowej w kasecie do niemal każdego typu aranżacji pomieszczenia. Kompletny osprzęt czyli kaseta i prowadnice występują w kolorach okien dostępnych na rynku. Dlatego też w naszej ofercie znajdziesz nie tylko kolory podstawowe jak biel i brąz, ale również antracyt, szary, anoda silver. Jeśli masz okna drewnopodobne, to możesz wybrać okleinę wśród kolorów: złoty dąb, orzech, mahoń, wiśnia, winchester lub dąb bagienny. Pamiętaj o trzyletniej gwarancji na nasze produkty!
POMIAR I MONTAŻ ROLET MATERIAŁOWYCH W KASECIE Z PROWADNICAMI

Ponieważ prowadnice i kaseta przyklejane są do listw przyszybowych Twojego okna, konieczny jest dokładny pomiar przed instalacją rolety w kasecie. Tutaj ważna jest dokładność i precyzja. Pomyłka o kilka milimetrów może spowodować ciężką pracę rolety lub jej niedziałanie. Z tego powodu nasze rolety produkujemy tylko i wyłącznie na wymiar. Przed dokonaniem Twojego wyboru rolety zachęcamy do skorzystania z usług profesjonalnego Doradcy Modnie w Oknie. Precyzyjnie wymierzy Twoje okna, a po złożeniu zamówienia zamontuje przesłonę. W ten sposób rolety okienne w kasetach będą cieszyć Twoje oko przez długie lata. 

Nasze rolety to produkt wysokiej jakości, dajemy 3 lata gwarancji na każdą przesłonę okienną.  Tkaniny posiadają atesty higieniczne, pozwalające na użytkowanie rolet w miejscach przebywania ludzi. Dzięki normom “Child safe” są bezpieczne dla dzieci.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą oficjalną stronę.