Żaluzje bambusowe

Żaluzje bambusowe to najbardziej naturalne i przyjazne dla środowiska osłony przeciwsłoneczne. Wyprodukowane są ze sprasowanej trawy bambusa, dzięki czemu na lamelach powstaje niepowtarzalny wzór. Żaluzje bambusowe produkowane są z lamel o dwóch szerokościach 25 i 50 mm. Zapewniają ochronę przed słońcem, a produkowane na wymiar idealnie sprawdzą się niemal na każdym oknie i w każdym wnętrzu. Żaluzje bambusowe stanowią alternatywę dla żaluzji drewnianych. Czym różnią się od siebie obie te osłony, przeczytasz na naszym blogu tutaj.

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Jeżeli interesuję CIę ożywienie swojego wnętrza w wyjątkowy sposób, polecamy wybór żaluzji bambusowych. Żaluzje bambusowe - tak jak żaden produkt  - nadają wnętrzu naturalności i przytulności. Lamele dostępne w dwóch szerokościach – 25 mm i 50 mm - można dopasować praktycznie do każdego okna. Nowa kolekcja kolorów żaluzji bambusowych wpisuje się w  światowe trendy i barw i wzorów aranżacji wnętrzarskich.

 

Żaluzje bambusowe na wymiar

 

Wszystkie żaluzje bambusowe Anwis produkowane są na wymiar. Oznacza to, że są one wyprodukowane do konkretnych wymiarów okna i preferencji estetycznych klienta. Dzięki temu zapewniają idealne dopasowanie do okna oraz umożliwiają kontrolę nad ilością światła wpadającą do pomieszczenia.

Żaluzje bambusowe zależnie od preferencji mogą być zaopatrzone w  zwykłe drabinki sznurkowe lub w grubsze, bardziej widoczne drabinki taśmowe. Drabinki mogą być dopasowane do koloru lameli bambusowej lub mieć zupełnie inny odcień – dopasowany np. do dodatków wnętrzarskich takich jak poduszki, zasłony, obrus itp.

Kolorystyka żaluzji bambusowych

 

Anwis jako jedyny producent żaluzji w Polsce ma tak dużą ofertę kolorystyczną żaluzji bambusowych. W ofercie występuje 12 unikalnych kolorów, odpowiadających na najnowsze trendy kolorystyki wnętrzarskiej.

Kolory są identyczne zarówno w osłonach o lamelach 25 mm jak i 50 mm. Żaluzje o lamelach 50 mm mogą obsługiwać duże przeszklenia, nawet do szerokości 300 cm podczas gdy osłony o węższych lamelach mogą zostać wyprodukowane do 180 cm. Identyczna kolorystyka pozwala na aranżacje wnętrza w różnym typie osłon ale zachowując tę samą kolorystykę.

Żaluzje bambusowe 50 mm będą spektakularną ozdobą dla dużej wnęki okiennej. Natomiast żaluzje bambusowe 25 mm poprzez idealnie dopasowane do ramy okiennej sprawdzą się również na niewielkich przeszkleniach.

Klasyczne kolory bambusa w najnowszej kolekcji zachowują naturalne kolory. Obejmują odcienie od jasnego beżu do głębokiego brązu.

 W nowej kolorystyce nie brakuje również klasycznej czerni i bieli. Czarne żaluzje bambusowe coraz częściej goszczą w nowoczesnych wnętrzach. Białe żaluzje bambusowe natomiast rozświetlają wnętrze i sprawiają, ze wydaje się ono przestronne i znacznie większe. Ponadto jasne kolory nadają pomieszczeniu delikatności i lekkości.

Oferujemy również żaluzje bambusowe w odcieniach szarości. Ten uwielbiany przez miłośników minimalistycznych wnętrz.

 

Gdzie można zobaczyć kolory żaluzji bambusowych?

 

Najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie na naszej stronie darmowych wzorników lamel bambusowych – do 5 kolorów za darmo. Lamele bambusowe można również poznać u Doradców Modnie w Oknie, których salony zlokalizowane są na terenie całej Polski. Szeroki wybór osłon przeciwsłonecznych dostępny jest u każdego z Doradców Modnie w Oknie.

 

Jak czyścić żaluzje bambusowe?

 

Czyszczenie żaluzji bambusowych jest proste. Sprowadza się głównie do regularnego odkurzania lameli żaluzji i delikatnego przecierania ściereczką.

 

Ile kosztują żaluzje bambusowe?

 

Jeśli szukasz wyjątkowego sposobu na ożywienie swojego wnętrza, na dodanie mu designerskiego charakteru, żaluzje bambusowe są bardzo dobrym wyborem. Wszystkie żaluzje Anwis produkowane są pod dokładny wymiar okien. Cena uzależniona jest od szerokości i wysokości. Najprościej poznać cenę korzystając z kalkulatora dostępnego na naszej stronie.

 

Montaż żaluzji bambusowych

 

Dla osoby sprawnie posługującą się wiertarką, montaż żaluzji bambusowych nie powinien stanowić wyzwania. Rekomendujemy jednak skorzystanie z usług Doradców Modnie w Oknie. Pomogą oni między innymi dobrać odpowiednią wysokość żaluzji tak, aby po ich ściągnięciu, było możliwe otworzenie okna. Żaluzje drewniane mają grubszy pakiet po złożeniu, w przypadku żaluzji bambusowych jest natomiast cieńszy.

Należy zwrócić uwagę na wysokość ściany między oknem a sufitem. W zależności od ilości miejsca powinno się podjąć decyzję o rodzaju żaluzji.

 

Żaluzje bambusowe Anwis to nie tylko praktyczny sposób regulacji światła i nadawanie poczucia prywatności. To designerski element, który podkreśli wystrój wnętrza, a często sprawi, że wnętrze stanie się bardziej przytulne.

Żaluzje bambusowe wykonane są są w trendzie EKO. Bambus jest rośliną szybko rosnącą i odnawialną. Jego uprawa i wykorzystanie jako materiał na żaluzje, pomaga w zmniejszeniu obciążenia środowiska.

Opinie - Żaluzje bambusowe

5.0 star

Nasze realizacje