Check

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Roleta rzymskia w kuchni
CZYM DOKŁADNIE JEST ROLETA RZYMSKA?

Rolety rzymskie Anwis są bardzo efektownymi zasłonami, które pozwolą Tobie w niekonwencjonalny sposób, spektakularnie zmienić wygląd Twojego okna. Specjalna struktura tkaniny układa się w eleganckie fałdy. Przeglądając magazyny dotyczące wystroju wnętrz można spotkać również nazwę zasłony rzymskie. Jest to rodzaj niezwykle eleganckich osłon okiennych.

Roleta rzymska produkowana na wymiar Twojego okna z pewnością wyglądać będzie olśniewająco. Odmieni wybrane przez Ciebie wnętrze.
Roleta rzymska kuchnia
Rolety rzymskie w kuchni
ROLETA RZYMSKA - FUNKCJONALNOŚĆ I ELEGANCJA

Odpowiednio dobrane rolety rzymskie są odzwierciedleniem elegancji i dobrego smaku. Różnorodność kolorów i struktury tkaniny umożliwi Tobie w spektakularny sposób zmienić wygląd nie tylko okna, ale i całego pomieszczenia. Zasłony te są na tyle uniwersalne, że świetnie komponują się zarówno z wnętrzami nowoczesnymi jak i utrzymanymi w stylistyce klasycznej.

Rolety rzymskie Anwis na wymiar sprawdzą się tam, gdzie na zwykłe zasłony nie masz miejsca. Największym atutem tego rozwiązania jest możliwość wypięcia tkaniny i wyprania jej. Postępujemy z nimi bardzo podobnie jak z tradycyjnymi zasłonami czy firankami. Nie musisz się zatem głowić czy możesz je zamontować w łazience, sypialni, salonie czy kuchni, gdzie wzmożona wilgotność i opary szybciej zabrudzą jedną z Twoich wymarzonych dekoracji okiennych.
KOLORYSTYKA ROLET RZYMSKICH ANWIS

Niezliczona ilość barw, od tkanin w kolorach gładkich po orientalne wzory pozwoli Ci na uzyskanie efektu, o jakim marzyłaś. Struktura materiałów również jest zróżnicowana. Możesz zdecydować się na ażurową tkaninę, dzięki temu sprawisz, że nawet przy zasłonięciu okna, twoje pomieszczenie będzie opatulone miękkim, ciepłym światłem tworząc strefę komfortu i przytulności.

Tkaniny grubsze, a nawet mocno zaciemniające to idealne rozwiązanie, kiedy twoje okna wychodzą na południe a latem w ciągu dnia bez odpowiedniego zaciemnienia pomieszczenia nie znajdziesz możliwości do odpoczynku, nie mówiąc już o sjeście czy obejrzeniu telewizji.

Najlepszym sposobem na dobranie odpowiedniej rolety rzymskiej pod względem funkcjonalności, możliwości zastosowań czy koloru tkaniny jest spotkanie z Doradcą Modnie w Oknie. Przywiezie do Ciebie dostępne w aktualnej ofercie wzorniki, dokona dokładnego pomiaru, a później zamontuje produkt. W ten sposób nie kupisz kota w worku i będziesz się cieszyć roletami dobrej jakości przez lata.

Przy wyborze tkaniny możesz skorzystać z porady naszego Doradcy - przedstawiciela Anwis - lub zamówić u nas darmowe próbki tkanin.
Ciemna roleta rzymska
Rzymska w kuchni
ROLETA RZYMSKA - RODZAJE

W ofercie Modnie w Oknie wyróżniamy trzy rodzaje rolet rzymskich:

Tradycyjne rolety rzymskie zwijane i rozwijane są za pomocą mechanizmu łańcuszkowego. Zgrabny i elegancki łańcuszek kulkowy zamontowany jest po wybranej przez Ciebie stronie. Istotą zastosowania takiego rozwiązania jest montaż do ściany lub sufitu.

Rolety rzymskie Anwis montowane są w świetle szyby, dzięki czemu nie będziesz miał kłopotów z otwieraniem okna. Tkanina zamontowana w dwóch rynienkach, może być przesuwana wzdłuż listw przyszybowych. Rynna górna jest przymocowana na stałe, podczas gdy za pomocą dolnej sterujemy roletą.

W przeciwieństwie do rolet rzymskich jednokierunkowych, tutaj mamy do czynienia z dwiema ruchomymi rynnami. Dzięki temu możesz przesuwać roletę rzymską dowolnie wzdłuż listw przyszybowych zasłaniając wybrany fragment okna.
MONTAŻ ROLET RZYMSKICH

Jeśli nie wiesz, które rozwiązanie wybrać, możesz skorzystać z naszej pomocy. Uzupełnij prosty formularz zgłoszenia a nasz Doradca - przedstawiciel Anwis - skontaktuje się z Tobą i wesprze w podjęciu najlepszej decyzji.

Skupiamy najlepszych profesjonalistów w całej Polsce. Dzięki nim otrzymasz produkt na wymiar pod swoje okna. Bardzo ważny w całym procesie jest precyzyjnie wykonany pomiar, a następnie montaż. Roleta rzymska Anwis odmieni Twoje wnętrze.
CENA ROLET RZYMSKICH

To ile zapłacisz za przesłonę uzależnione jest od kilku czynników. Prezentowany przez Modnie w Oknie cennik Anwis oferuje możliwość poznania szacunkowych wartości produktów o wskazanych przez Ciebie rozmiarach. Wartość zmienia się również w zależności od sposobu montażu czy elementów dodatkowych, które można zamówić u naszego Doradcy.

Szczegóły na temat rolet rzymskich znajdziesz pod tym linkiem. Jeśli szukasz jeszcze bardziej szczegółowej charakterystyki tej osłony okiennej, to zapraszamy na naszego bloga.

Wybranie rolet rzymskich, przy tak dużej ilości materiałów, może okazać się zadaniem trudnym. Dlatego dla niezdecydowanych udostępniliśmy możliwość zamówienia w 100 procentach online darmowych próbek tkanin.

Roleta rzymska występuje w różnych konfiguracjach tkanin i z różnymi sposobami sterowania. 

Zasłony rzymskie

Nasze realizacje