Check

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Rzymska1
CO TO SĄ ROLETY RZYMSKIE?

To bardzo efektowne zasłony, które pozwolą Tobie w niekonwencjonalny sposób, spektakularnie zmienić wygląd Twojego okna. Specjalna struktura tkaniny układa się w eleganckie fałdy, dzięki wszytym w poziome kanaliki fiszbiny. Przeglądając magazyny dotyczące wystroju wnętrze można spotkać również nazwę zasłony rzymskie. Jest to rodzaj niezwykle eleganckich osłon okiennych.

Rolety rzymskie produkowane na wymiar Twojego okna z pewnością wyglądać będą olśniewająco. Odmienią wybrane przez Ciebie wnętrze. 
Rzymska2
Rzymska4
FUNKCJONALNOŚĆ I ELEGANCJA

Rolety rzymskie są odzwierciedleniem elegancji i dobrego smaku. Różnorodność kolorów i struktury tkaniny umożliwi Tobie w spektakularny sposób zmienić wygląd nie tylko okna ale i całego pomieszczenia. Zasłony te są na tyle uniwersalne, że świetnie komponują się zarówno z wnętrzami nowoczesnymi jak i utrzymanymi w stylistyce klasycznej.

Rolety rzymskie sprawdzą się tam gdzie na zwykłe zasłony nie masz miejsca. Największym atutem tego rozwiązania jest możliwość wypięcia tkaniny i wyprania jej. Postępujemy z nimi bardzo podobnie jak z tradycyjnymi zasłonami czy firankami. Nie musisz się zatem głowić czy możesz je zamontować w łazience, sypialni, salonie czy kuchni, gdzie wzmożona wilgotność i opary szybciej zabrudzą jedną z Twoich wymarzonych dekoracji okiennych.
KOLORYSTYKA

Niezliczona ilość barw, od tkanin w kolorach gładkich po orientalne wzory pozwoli Ci na uzyskanie efektu, o jakim marzyłaś. Struktura materiałów również jest zróżnicowana. Możesz zdecydować się na ażurową tkaninę, dzięki temu sprawisz, że nawet przy zasłonięciu okna, twoje pomieszczenie będzie opatulone miękkim, ciepłym światłem tworząc strefę komfortu i przytulności. Tkaniny grubsze, a nawet mocno zaciemniające to idealne rozwiązanie, kiedy twoje okna wychodzą na południe a latem w ciągu dnia bez odpowiedniego zaciemnienia pomieszczenia nie znajdziesz możliwości do odpoczynku, nie mówiąc już o sjeście czy obejrzeniu telewizji.
Rzymska5
Najlepszym sposobem na dobranie odpowiedniej rolety rzymskiej pod względem funkcjonalności, możliwości zastosowań czy koloru tkaniny jest spotkanie z Doradcą Modnie w Oknie. Przywiezie do Ciebie dostępne w aktualnej ofercie wzorniki, dokona dokładnego pomiaru, a później zamontuje produkt. W ten sposób nie kupisz kota w worku i będziesz się cieszyć roletami dobrej jakości przez lata.
RODZAJE ROLET RZYMSKICH

W ofercie Modnie w Oknie wyróżniamy trzy rodzaje rolet rzymskich:

Tradycyjne rolety rzymskie zwijane i rozwijane są za pomocą mechanizmu łańcuszkowego. Zgrabny i elegancki łańcuszek kulkowy zamontowany jest po wybranej przez Ciebie stronie. Istotą zastosowania takiego rozwiązania jest montaż do ściany lub sufitu.

Rolety okienne rzymskie montowane są w świetle szyby, dzięki czemu nie będziesz miał kłopotów z otwieraniem okna. Tkanina zamontowana w dwóch rynienkach, może być przesuwana wzdłuż listw przyszybowych. Rynna górna jest przymocowana na stałe, podczas gdy za pomocą dolnej sterujemy roletą.

W przeciwieństwie do rolet rzymskich jednokierunkowych, tutaj mamy do czynienia z dwiema ruchomymi rynnami. Dzięki temu możesz przesuwać roletę rzymską dowolnie wzdłuż listw przyszybowych zasłaniając wybrany fragment okna.

Rzymska3
Montaż rolet rzymskich
Jeśli nie wiesz, który rozwiązanie wybrać możesz skorzystać z naszej pomocy. Uzupełnij prosty formularz zgłoszenia a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i wesprze w podjęciu najlepszej decyzji.

Skupiamy najlepszych profesjonalistów w całej Polsce. Dzięki nim otrzymasz produkt na wymiar pod swoje okna. Bardzo ważny w całym procesie jest precyzyjnie wykonany pomiar.
Cena rolet rzymskich
To ile zapłacisz za przesłonę uzależnione jest od kilku czynników. Prezentowany przez Modnie w Oknie cennik oferuje możliwość poznania szacunkowych wartości produktów o wskazanych przez Ciebie rozmiarach. Wartość zmienia się również w zależności od sposobu montażu czy elementów dodatkowych, które można zamówić u naszego Doradcy. Szacunkowy cennik MwO zawiera się w widełkach od 450 do 1330 złotych brutto.

Szczegóły na temat rolet rzymskich znajdziesz pod tym linkiem. Jeśli szukasz jeszcze bardziej szczegółowej charakterystyki tej osłony okiennej, to zapraszamy na naszego bloga.

Zasłony rzymskie

Nasze realizacje