• Opis

 • Dane techniczne

 • Moskitiera ramkowa na wymiar to nieruchomy system, który uniemożliwia wpuszczanie niepożądanych owadów do naszych pomieszczeń. Ramka moskitiery wykonana jest z wysokiej jakości aluminium ekstrudowanego, które jest lakierowane lub oklejane folią renolitową. Siatka wykonana z włókna szklanego o wielkości oczka 1 x 1 mm gwarantuje doskonałą przejrzystość. Moskitiery montowane są na zewnętrznej stronie ościeżnicy, dzięki czemu nie ogranicza się otwierania okna.

  Sposób montowania moskitiery jest bardzo łatwy i szybki. Ramkę montuje się bezinwazyjnie za pomocą specjalnych uchwytów obrotowych, dzięki którym bardzo łatwo zdemontować produkt i przechować do następnego sezonu. 

  Skuteczną ochronę przed owadami masz zapewnioną w trakcie ciepłych miesięcy, natomiast na zimę kiedy warunki atmosferyczne są gorsze, możesz osłonę zdemontować.

  • Cena Korzystna cena
  • Szerokosc Maksymalna szerokość 130 cm
  • Wysokosc Maksymalna wysokość 200 cm
Check

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Podobne/polecane przesłony


Ochrona przed owadami
ZADBAJ O ZDROWY SEN

Wszyscy wiemy jak frustrujące bywa uporczywe bzyczenie komara czy muchy, kiedy próbujemy zasnąć. Hałasujący owad skutecznie psuje nam letni wieczór. Moskitiera w Twoim oknie to idealna zapora przed nieproszonymi gośćmi i recepta na udany, spokojny sen.

Dlatego przed sezonem wiosenno-letnim powinieneś pomyśleć o zaopatrzeniu się w takie rozwiązanie. Siatka z włókna szklanego sprawi, że otwarte okno nie będzie żadnym problemem. Ponadto w upalne dni zapewnisz sobie swobodną cyrkulację powietrza. Nasze rozwiązanie dopasujesz na każde okno w swoim domu.
DODATKOWA OCHRONA

Siatka to nie tylko ochrona Ciebie i Twoich bliskich przed niepożądanymi ugryzieniami komarów, pszczół czy os. Upalne noce mogą być pozbawione wizyt tych nieproszonych gości. Siatka o tak malutkich oczkach, to też świetny filtr przed pyłkami drzew i kwiatów. Zatrzyma zdecydowaną większość z nich oszczędzając Ci dodatkowego sprzątania.

Pamiętaj zatem o tym szczególnie wówczas, gdy mieszkasz w miejscach podatnych na takie sytuacje. Bardzo ważne w tej sytuacji jest to, że moskitierę z łatwością możesz sam zdemontować i wyczyścić. Jeśli już jest mocno zakurzona, to ta czynność nie zajmie Tobie dużo czasu.
Brazowe moskitiery ramkowe w domu jednorodzinnym
Ciemnobrazowa moskitiera ramkowa
ROZWIĄZANIE PRZEZNACZONE DO OKIEN O NIETYPOWYCH KSZTAŁTACH

Niewątpliwą zaletą moskitiery okiennej ramkowej jest fakt, że możesz ją zastosować na oknach o nietypowych kształtach. Wówczas skorzystasz z profilu „MR”, który jest idealny właśnie w takim wypadku. Nasze moskitiery mogą być w kształcie trójkąta oraz półkola, ale nie tylko.

Wszystkie nietypowe rozwiązania są konsultowane indywidualnie. Podlegają osobnej wycenie, a więc w przypadku okien o nietypowych kształtach polecamy kontakt z jednym z naszych Doradców.
POMIAR I MONTAŻ

Ramkę montuje się bezinwazyjnie za pomocą specjalnych uchwytów obrotowych, dzięki którym bardzo łatwo zdemontować produkt i przechować do następnego sezonu.

Chociaż sposób montowania moskitiery jest dość łatwy i szybki, to pomiar wymaga precyzji. Przy niedokładnym wymierzeniu światła okna nieproszeni goście, tacy jak muchy czy komary mogą dostać się do wnętrza domu.

Moskitiera ramkowa na wymiar jest montowana do futryny okiennej. Jeśli szukasz ochrony przed insektami na oknach o nietypowych kształtach, to wybór właśnie tej moskitiery będzie strzałem w dziesiątkę.

Jeśli zastanawiasz się nad tym, czy nasza moskitiera będzie pasowała do Twojego okna, to mamy dobrą wiadomość. Występują one bowiem w wielu wersjach kolorystycznych takich, jak: biały, brąz, antracyt, bazaltowy szary, złoty dąb, orzech oraz winchester.

Siatki przeciw owadom będą służyć latami przy przestrzeganiu zasad pomiaru i montażu. Aby uniknąć przykrych niespodzianek, najlepiej skorzystać z pomocy Doradcy w Twoim mieście, do czego gorąco namawiamy. Dzięki jego wiedzy i precyzji będziesz cieszyć się rozwiązaniem, które zapewni skuteczną ochronę przed owadami w każdym domu.
Jasnobrazowa moskitiera ramkowa

Zainspiruj się