• Opis

  • Dane techniczne

  • Moskitiera ramkowa to nieruchomy system, który uniemożliwia wpuszczanie niepożądanych owadów do naszych pomieszczeń. Ramka moskitiery wykonana jest z wysokiej jakości aluminium ekstrudowanego, które jest lakierowane lub oklejane folią renolitową. Siatka wykonana z włókna szklanego o wielkości oczka 1 x 1 mm gwarantuje doskonałą przejrzystość. Moskitiery montowane są na zewnętrznej stronie ościeżnicy, dzięki czemu nie ogranicza się otwierania okna.

    Sposób montowania moskitiery jest bardzo łatwy i szybki. Ramkę montuje się bezinwazyjnie za pomocą specjalnych uchwytów obrotowych, dzięki którym bardzo łatwo zdemontować produkt i przechować do następnego sezonu.

    • Cena Korzystna cena
    • Szerokosc Maksymalna szerokość 130 cm
    • Wysokosc Maksymalna wysokość 200 cm
Check

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Podobne/polecane przesłony


Fotolia 158423053 subscription monthly xxl
ZADBAJ O ZDROWY SEN

Wszyscy wiemy jak frustrujące bywa uporczywe bzyczenie komara czy muchy, kiedy próbujemy zasnąć. Hałasujący owad skutecznie psuje nam letni wieczór. Moskitiera w Twoim oknie to idealna zapora przed nieproszonymi gośćmi i recepta na udany, spokojny sen.

DODATKOWA OCHRONA

Siatka to nie tylko ochrona Ciebie i Twoich bliskich przed niepożądanymi ugryzieniami komarów, pszczół czy os. Upalne noce mogą być pozbawione wizyt tych nieproszonych gości. Siatka o tak malutkich oczkach, to też świetny filtr przed pyłkami drzew i kwiatów. Zatrzyma zdecydowaną większość z nich oszczędzając Ci dodatkowego sprzątania.

Moskramk
POMIAR I MONTAŻ

Ramkę montuje się bezinwazyjnie za pomocą specjalnych uchwytów obrotowych, dzięki którym bardzo łatwo zdemontować produkt i przechować do następnego sezonu.
Chociaż sposób montowania moskitiery jest dość łatwy i szybki, to pomiar wymaga precyzji. Przy niedokładnym wymierzeniu światła okna nieproszeni goście, tacy jak muchy czy komary mogą dostać się do wnętrza domu.

Siatki przeciw owadom będą służyć latami przy przestrzeganiu zasad pomiaru i montażu. Aby uniknąć przykrych niespodzianek, najlepiej skorzystać z pomocy Doradcy w Twoim mieście, do czego gorąco namawiamy.
 

Zainspiruj się