• Opis

 • Dane techniczne

 • Kolekcja żaluzji drewnianych to przede wszystkim 6 modnych kolorów lameli o szerokości 50 mm. Drewno Light to lżejsze, cieńsze lamele. 

  Z czym dokładnie to się wiąże? Sprawdź poniżej.

  • Cena Korzystna cena
  • Drewno Naturalne surowce
  • Szerokosc Maksymalna szerokość 240 cm
  • Wysokosc Maksymalna wysokość 300 cm
Check

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Podobne/polecane przesłony


Szare zaluzje drewniane w salonie
FUNKCJONALNOŚĆ

Żaluzje drewniane Light marki Anwis to bardzo praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie. Jeżeli szukasz osłony w kolorach zbliżonych do bieli, szarości lub czerni - to może być dla Ciebie idealny wybór.

Żaluzje drewniane Light występują w sześciu najmodniejszych kolorach, które doskonale wpisują się do dzisiejszych, nowoczesnych aranżacji.

Cieńsze i lżejsze lamele sprawiają, że po złożeniu żaluzja zajmuje mniej miejsca. W określonych warunkach może to mieć olbrzymie znaczenie przy montażu.

STEROWANIE

Żaluzje drewniane Light dostępne są w sterowaniu ręcznym. Lamele są cieńsze i lżejsze od tradycyjnych, a zatem sama obsługa jest bardzo wygodna.

Szerokość maksymalna w przypadku żaluzji drewnianych Light wynosi 240 centymetrów, natomiast maksymalna wysokość to 300 centymetrów.

POMIAR I MONTAŻ

Oczywiście, tak jak w przypadku każdej naszej przesłony okiennej, w przypadku żaluzji drewnianych Light możesz liczyć na pomoc naszych specjalistów.

Doradcy Modnie w Oknie działają na terenie całego kraju.

Jeśli natomiast chcesz przed finalnym wyborem koloru porównać poszczególne odcienie, to skorzystaj z możliwości zamówienia darmowych próbek lamel.

Zainspiruj się