Żaluzje drewniane na wymiar - Wrocław

Wrocław - Żaluzje Drewniane - Doradcy Modnie w Oknie

Najlepsi specjaliści we Wrocławiu. O żaluzjach wiedzą wszystko.

 • Logo iwaniczek

  Partynicka 27a,

  53-031 Wrocław

  Iwaniczek Wrocław Star 5,0

  Jesteśmy firmą rodzinną, która od początku działalności (rok 2003) stawia na dynamiczny rozwój, związany nie tylko ze wzrostem sprzedaży, obrotów i zatrudnienia, ale przede wszystkim z ciągłym udoskonalaniem wyrobów oraz wdrażaniem nowych rozwiązań, produktów i systemów jakości.Korzystając z najwyższej jakości materiałów oferujemy naszym Klientom wzorowy poziom usług. Najwyższym celem jest wygoda naszych Klientów, pojmowana jako lokalizacja biura, jak również profesjonalna obsługa biurowa.Zdobyte doświadczenie pozwala nam sprostać zleceniom nawet najbardziej wymagających Klientów.Jako autoryzowani partnerzy handlowi wiodących firm w branży, oferujemy klientom fachową obsługę i profesjonalny montaż.

  Cena montażu od 25 zł

 • Logo konieczny

  Białowieska 3a,

  54-234 Wrocław

  Okna Konieczny Wrocław

  Jesteśmy rodzinną firmą, założoną w 1994 roku.
  Ogólnopolski dealer stolarki otworowej oraz technik osłonowych.
  Świadczymy usługi mające na celu kompleksową obsługę klienta.
  Dzięki wykwalifikowanej kadrze zapewniamy najwyższą jakość produktów i usług.
  Spełniamy marzenia o unikatowyh wnętrzach!
  Zachęcamy Państwa do kontaktu!

  Cena montażu od 25 zł

Żaluzje drewniane - co trzeba wiedzieć.

ZALETY

Wybierając osłonę do naszych okien warto oprócz praktycznych funkcji jakie ma spełniać zwrócić uwagę na jej walory dekoracyjne. I tu polecam nasze żaluzje drewniane.  Jest to produkt dla Ciebie, jeśli cenisz sobie piękno naturalnego drewna. Do produkcji żaluzji drewnianych używamy odmiany egzotycznego drewna abachi lub drewna basswood. Te rodzaje drewna nadadzą wyjątkowy charakter Twojemu pomieszczeniu a promienie słoneczne odbite od listewek lamel sprawią, że nabierze ono niepowtarzalnego klimatu. Dodatkowo żaluzje drewniane świetnie sprawdzą się w aranżacji zarówno nowoczesnej, jak i klasycznej każdego pomieszczenia od salonu po sypialnię. Wybierając żaluzję drewnianą z drewna egzotycznego, które ma zwiększoną odporność na wilgoć, możemy ozdobić również okno w kuchni czy łazience. Żaluzje nie zaciemnią nam pomieszczenia w 100%, dzięki czemu będzie panować w nim przytulny półmrok. 

RODZAJE ŻALUZJI DREWNIANYCH

Nasze żaluzje drewniane występują w szerokości lamel 25, 50 i 70 mm. Możemy je montować w świetle szyby i tu polecam żaluzje o lamelach 25 mm w specjalnej kasecie Venus, która w górnej części idealnie komponuje się w ramę okna a zastosowana z boku żyłka zapobiega odstawaniu żaluzji przy uchylonym oknie. Jeżeli zdecydujemy się na montaż do ściany we wnęce okiennej bądź poza nią lub na montaż do sufitu w takim przypadku polecam żaluzje o lamelach 50mm lub 70mm. Te ostatnie znakomicie sprawdzą się przy dużych gabarytach nadając oknu efektowny i elegancki wygląd.

Przy wyborze żaluzji drewnianej i efekcie jaki chcemy uzyskać ważny jest też kolor lamel. Lamele, oprócz naturalnych kolorów drewna wybieranych zwykle przy klasycznych aranżacjach, mogą być również lakierowane na kolor biały, różne odcienie szarości lub czarny, które znakomicie sprawdzają się we wnętrzach nowoczesnych. Jeżeli chciałbyś podkreślić klasyczny wygląd Twojego pomieszczenia, polecam lamele z drewna szczotkowanego. Rustykalne wnętrze uwydatni żaluzja retro z widocznym mechanizmem w kolorze mosiądzu lub silver – klasyka w pełnym wydaniu. 

Walory dekoracyjne żaluzji drewnianych możesz zaakcentować przez elementy wykończeniowe jak drewniany obciążnik sznurka, drewniane pokrętło, maskownicę rynny górnej, drewnianą listwę dolną czy taśmową drabinkę. Przez odpowiednio dobrane elementy wykończenia możesz uzyskać produkt jakiego nie ma nikt.

FUNKCJONALNOŚĆ

Oprócz zalet ozdobnych bardzo dużym atutem żaluzji drewnianych jest ich praktyczne zastosowanie. Dzięki ruchomym lamelom możemy precyzyjnie określić ilość wpadającego do pomieszczenia światła i jednocześnie osłonić wnętrze przed niepożądanymi spojrzeniami z zewnątrz. Żaluzje pozwalają nam na swobodną cyrkulację powietrza bez konieczności podnoszenia ich do góry a jednocześnie chronią wnętrze przed nadmiernym przegrzewaniem. 

Wszystkie nasze żaluzje robione są na wymiar, dlatego możesz idealnie dopasować je do swojego okna lub wnęki. Nie ma problemu również z oknami o nietypowych kształtach np. trójkąt. Tutaj żaluzje drewniane robione na wymiar będą idealnie zgrane. 

ILE KOSZTUJĄ ŻALUZJE DREWNIANE

Cena żaluzji drewnianej uwarunkowana jest kilkoma rzeczami takimi jak: wymiar, rodzaj drewna, szerokość lamel oraz typ wybranego napędu. Przy większych gabarytach polecam żaluzje drewniane sterowane elektrycznie.  Orientacyjną cenę poznasz korzystając z naszego Kalkulatora Żaluzji Drewnianych.

Wszystkie detale Twojej żaluzji drewnianej szczegółowo omówisz z najlepszymi Doradcami we Wrocławiu. 

 

 

 

 

 

Żaluzje drewniane we Wrocławiu