Perfecta Wrocław - wybierz swoje przesłony

Autoryzowany dealer

Dane kontaktowe

ul. Krakowska 41g ,
50-424 Wrocław

536909270

Godziny otwarcia

10:00-17:00

Czas realizacji zapytań

Realizujemy zapytania w ciągu 5h
od otrzymania wiadomości.

O nas

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku w branży osłon okiennych oraz przeciwsłonecznych do całego domu. Działamy na terenie całej Polski, nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych jak i inwestycyjnych. Jako autoryzowany dystrybutor produktów marki Anwis w swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment rolet materiałowych, żaluzji drewnianych i aluminiowych, żaluzji plisowanych, zasłon rzymskich, moskitier, ale także osłon okiennych zewnętrznych m.in. żaluzji fasadowych czy rolet zewnętrznych.

W naszej ofercie znajdą Państwo również produkty z zakresu tzw. małej architektury ogrodowej takie jak pergole, zabudowy tarasów, rolety zewnętrzne SCREEN czy markizy.

Oferujemy produkty z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi na rynku osłon przeciwsłonecznych: elektryczne sterowanie produktami przy użyciu pilota / aplikacji, systemy sterowania osłonami zintegrowane z systemami smart home, techniczne tkaniny z atestami higienicznymi oraz trudnopalności, designerskie rozwiązania systemowe zarówno do domów jak i biur. Standardowe produkty oferujemy z szybkim terminem realizacji.

Wszystkie produkty zamawiane w Perfecta oferujemy idealnie na wymiar wraz z usługą profesjonalnego pomiaru i montażu.

Przyjdź. Zainspiruj się!

Dodatkowo oferujemy:

Napisz do nas