Żaluzje drewniane na wymiar - Głogów

Głogów - Żaluzje Drewniane - Doradcy Modnie w Oknie

Najlepszy Fachowiec w Głogowie

 • Granat

  ul. Długa 42,

  67-200 Głogów

  Granat Głogów Star 5,0

  Działamy na rynku od 1989 roku. W początkowym okresie naszej działalności zajmowaliśmy się sprzedażą i montażem tradycyjnych osłon okiennych. Jednak rosnące wymagania klientów motywowały do poszerzania naszej oferty. Dzięki temu możemy Państwu zaoferować następujące produkty: okna, bramy, drzwi, osłony okienne zewnętrzne, osłony okienne wewnętrzne. 

  Współpraca z renomowanymi producentami oraz wieloletnia działalność na rynku polskim pozwalają nam zapewnić Państwu najwyższą jakość oferowanych produktów i usług.

  Cena montażu od 25 zł

Żaluzje drewniane - co warto wiedzieć

Żaluzje drewniane są jednym z najlepszych sposobów, aby dodać naturalne piękno, niepowtarzalny design i prywatność do pokoju. Dzięki różnorodności odcieni drewna, szerokości lameli, znajdziesz idealne rozwiązanie do każdego okna w swoim domu. Przez cały czas możesz również liczyć na pomoc naszego Doradcy. Żaluzje drewniane Głogów - tylko w firmie Granat.

Żaluzje drewniane są piękną alternatywą dla innych osłon przeciwsłonecznych. Nasze żaluzje z drewna basswood lub abachi są pełne naturalnego piękna i oferują ciepło oraz elegancję do każdego pomieszczenia.

Drewniane żaluzje są doskonałym sposobem na wniesienie naturalnego piękna i ciepła do Twojego domu. Żaluzje bambusowe Anwis są doskonałą alternatywą dla listew drewnianych i są dostępne w szerokiej gamie pięknych odcieni. Na specjalistyczne doradztwo w Głogowie możesz liczyć u naszego Doradcy.

ŻALUZJE DREWNIANE GŁOGÓW

A co jeszcze powinieneś wiedzieć na temat żaluzji drewnianych?

Przede wszystkim ten typ osłony dzielimy ze względu na szerokość lamel. I tak wyróżniamy: żaluzje drewniane 70 mm, 50 mm oraz 25 mm. Zdecydowanie najpopularniejszym wariantem jest ta druga opcja.

Alternatywą dla tradycyjnych żaluzji drewnianych są żaluzje bambusowe. W tym wypadku lamele wykonane są ze sprasowanej trawy bambusa. Ten rodzaj żaluzji różni się od drewnianych również tym, że ich struktura jest nieco cieńsza.

Na uwagę zasługują również żaluzje faux wood, które z kolei są wykonane z kompozytu PVC oraz drewna naturalnego. Do złudzenia przypominają klasyczne żaluzje drewniane, ale są jeszcze bardziej odporne na odkształcenia.

KLASYKA W TWOIM DOMU

Żaluzje drewniane to klasyczne wykończenie. Idealne do różnych wnętrz. Sprawdzi się w salonie, przestrzeni biurowej czy każdym innym pomieszczeniu.

Dzięki klasycznej i nowoczesnej aranżacji, która dopasuje się do każdego stylu wnętrza, żaluzje te występują w bogatej kolorystyce. To rozwiązanie dla najbardziej wymagających miłośników wyjątkowego designu.

Szukasz osłony idealnej do kuchni? Nasze liczne realizacje - również wykonane przez Doradcę z Głogowa - udowadniają, że żaluzje drewniane w tym pomieszczeniu również sprawdzą się świetnie.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

Żaluzje drewniane dostępne są w ręcznym oraz elektrycznym sterowaniu. Ten drugi wariant jest wygodnym wyborem dla dużych rozmiarów żaluzji, przy których obsługa ręczna byłaby kłopotliwa.

Bez względu na to, czy używasz sznurka, pokrętła lub sterowania elektrycznego - mamy produkt, który skroimy idealnie pod Twoje potrzeby. Nasz produkt jest projektowany idealnie pod wymiary Twoich okien. Ponadto 36-miesięczna gwarancja jest również jego dużym wyróżnikiem.

WYCENA ŻALUZJI DREWNIANYCH

Jeśli zależy Ci na tym, aby zakup żaluzji był wygodny i szybki, to mamy dla Ciebie rozwiązanie. Nasz Doradca z Głogowa - firma Granat - prowadzi specjalistyczne usługi, które obejmują m.in. doradztwo, pomiar oraz montaż żaluzji drewnianych.

Jeśli masz więcej pytań to zachęcamy do kontaktu telefonicznego - +48885779933 - lub przy użyciu formularza kontaktowego.