Żaluzje drewniane na wymiar - Bytom

Bytom - Żaluzje Drewniane - Doradcy Modnie w Oknie

Najlepszy Fachowiec w Bytomiu

 • Logo aga przezroczyste

  ul. Przemysłowa 11,

  41-902 Bytom

  Aga Bytom

  Jesteśmy rodzinną firmą z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy osłony okienne w zakupie lub razem z pomiarem i montażem. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i staramy się dobrać produkty tak, by uzyskać największe zadowolenie klienta. Jesteśmy dystrybutorem największych marek i przykładamy dużą wagę do jakości i estetyki produktów. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, która doradzi zmierzy i finalnie zamontuje wybrane produkty. Zapraszamy serdecznie do kontaktu oraz na nasze sklepy, gdzie mamy bogatą ekspozycję produktów.

  Cena montażu od 30 zł

Żaluzje drewniane - co warto wiedzieć

Nasz Doradca z Bytomia ma w swojej ofercie eleganckie i nowoczesne żaluzje drewniane Anwis. Żaluzje te są wykonane z naturalnych materiałów (takich jak bambus i drewno egzotyczne) i są starannie wykonane z wielką dbałością o szczegóły. Nasze lamele są dostępne w różnych szerokościach, z ręcznym lub elektrycznym sterowaniem. Nasze żaluzje bambusowe zapewniają ten sam elegancki wygląd jak żaluzje drewniane.

ŻALUZJE DREWNIANE W BYTOMIU

Masz już dość starych żaluzji lub chcesz odświeżyć swoje wnętrze? Żaluzje drewniane w Bytomiu są dostępne w różnych kolorach, szerokościach lameli i odmianach drewna.

Drewno jest materiałem naturalnym, a dzięki starannemu wykonaniu i różnym szerokościom jest idealnym wyborem, jeśli szukają Państwo pięknej oprawy okiennej. W zależności od potrzeb klienta oferujemy listwy o różnych szerokościach.

Żaluzje drewniane mogą być stosowane w każdym pomieszczeniu w domu. Tworzą ciepłą i przytulną atmosferę, ale sprawdzają się również w nowoczesnym, minimalistycznym wystroju. Oferujemy różne lamele dla różnych stylów, kształtów i kolorów, a także różne szerokości żaluzji drewnianych. Wszystkie nasze żaluzje drewniane wykonane są z wysokiej jakości drewna i są bezpieczne dla dzieci, ponieważ posiadają certyfikat Child Safety.

Żaluzje drewniane w Bytomiu nasz Doradca oferuje w następujących wariantach:

- żaluzje drewniane 25 mm
- żaluzje drewniane 50 mm
- żaluzje drewniane 70 mm
- żaluzje bambusowe 50 mm

PRZEZNACZONE DO RÓŻNYCH POMIESZCZEŃ

Żaluzje drewniane są pięknym dodatkiem do każdego pomieszczenia. Mogą przekształcić pomieszczenie w idealne otoczenie, o unikalnym i naturalnym wyglądzie.

Mają zwiększoną odporność na wilgoć, dlatego można je zastosować również w takich pomieszczeniach jak kuchnia czy nawet łazienka.

Oczywiście świetnie sprawdzą się w takich pomieszczeniach, jak salon, sypialnia czy pokój dziecka. Będą także doskonałym wykończeniem wielu powierzchni biurowych.

DARMOWE PRÓBKI LAMEL

Bogactwo kolorów sprawia, że dopasujesz żaluzje drewniane do swoich wnętrz. Jeśli nie możesz obecnie się zdecydować na konkretny kolor, to zamów u nas darmowe próbki lamel.

Wyślemy do Ciebie najpóźniej drugiego dnia wzornik z wybranymi lamelami, dzięki czemu porównasz sobie kolory z pozostałymi akcentami Twojego wnętrza. To znacznie pomoże w wyborze.

KONTAKT Z DORADCĄ W BYTOMIU

Klienci zamieszkujący Bytom żaluzje drewniane mogą zamówić poprzez najlepszego fachowca na tym terenie – firmę Aga. Chcąc umówić się na konsultację skorzystaj z naszego formularza TUTAJ lub zadzwoń.

Żaluzje Drewniane w Bydgoszczy