Rolety rzymskie - zamiast firan na wymiar - Poznań

Najlepsi Doradcy Modnie w Oknie w Poznaniu

Pomiar i Montaż Rolet Rzymskich w Poznaniu

 • Rathal logo

  Szarotkowa 136,

  60-175 Poznań

  Rathal Poznań Star 5,0

  Firma Rathal na rynku żaluzjowym istnieje od ponad 20 lat. Pierwsze kroki stawialiśmy właśnie z Firmą Anwis, której priorytetem była przede wszystkim jakość produktu, a my jako usługodawcy staraliśmy się profesjonalnie obsłużyć klienta zarówno w sferze doradztwa jaki i profesjonalnego montażu czy serwisu. Dziś już jako firma rodzinna nadal podnosimy i rozwijamy nasze kwalifikacje i staramy się utrzymać je na najwyższym poziomie.  W związku z ciągle rozwijającym się asortymentem i potrzebą rynku, w naszej firmie powstała wzorcownia, w której możemy profesjonalnie obsłużyć klienta prezentując rożne rozwiązania techniczne w wykonaniu standardowym jak i z zastosowaniem automatyki, uzupełniając bogatą gamą kolorystyczną podzespołów danego produktu. Współpracujemy również  z projektantami i architektami, którzy często korzystają z naszego doradztwa zarówno w fazie projektu jak i późniejszej usługi montażowej. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu.

  Cena montażu od 49 zł

 • Endodesign wnetrze z klimatem

  Obornicka 229 lok. 5a,

  60-650 Poznań

  Endodesign Poznań

  Zajmujemy się szeroko pojętą dekoracja okna oraz systemami rolet, żaluzji, markiz i pergoli. Nasza szeroka oferta rozwiązań i systemów pozwala nam na kompleksową realizację zarówno we wnętrzu jak i na fasadzie oraz na tarasie i w ogrodzie. W naszych kolekcjach znajdziecie Państwo kilka tysięcy tkanin dekoracyjnych (do zasłon, firan i rolet rzymskich), wzorów drewna i aluminium, materiałów do rolet, plis, markiz czy pergoli, które wpisują się w najnowsze trendy obowiązujące w architekturze wnętrz i ogrodów. Pracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami, którzy gwarantują nam najwyższy poziom jakości produktów i dostaw. Dokładamy wszystkich starań, żeby świadczone przez nas usługi spełniały najbardziej wygórowane wymagania. Fachowe doradztwo oraz montaż to nasze niewątpliwe atuty. Równie ważny jest dla nas serwis posprzedażowy, żebyście mogli się Państwo cieszyć kupionymi u nas produktami przez długie lata.

  Cena montażu od 75 zł

 • Studiorolety

  ul. Naramowicka 152B,

  61-619 Poznań

  Studio Rolety Poznań

  Wybór osłon okiennych to niezwykle ważna decyzja. Przy zakupie należy oczekiwać, że zaproponowany produkt nie tylko będzie funkcjonalny, praktyczny w użytkowaniu ale przede wszystkim dekoracyjny. Na wybór osłon okiennych  składają się takie czynniki jak umiejscowienie okien względem stron świata, widok z okna, nagrzewanie się pomieszczeń i walory dekoracyjne. 

  Mamy 15-letnie doświadczenie w sprzedaży i montażu osłon okiennych. Wysoka jakość obsługi na każdym etapie jest dla nas priorytetem. Jeśli się wahasz się jak udekorować czy osłonić okno zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Katarzyna Osuch, Studio Rolety

  Cena montażu od 80 zł

Rolety Rzymskie Poznań

ROLETY RZYMSKIE POZNAŃ 

Najbardziej lubianymi i coraz bardziej popularnymi osłonami montowanymi w naszych oknach są rolety rzymskie. Skąd pochodzi nazwa rolet rzymskich?  Historia rolet rzymskich sięga czasów Cesarstwa Rzymskiego, kiedy to ludność chcąca się chronić przed kurzem pochodzącym z rozwijającego się miasta, zasłaniała swoje okna – otwory ścienne – grubszym materiałem, skórami zwierzęcymi a często tylko wilgotną szmatką. Takie zabezpieczenie przed pyłem miało głównie spełniać funkcje praktyczne nie ozdobne.

Jeżeli chcesz założyć rolety rzymskie w Poznaniu, zapraszamy do wypełnienia formularza i umówienia się na konsultację TUTAJ.


RODZAJE ROLET RZYMSKICH

Na przestrzeni 2 tysięcy lat definicja osłon okiennych zyskała nowego wymiaru. Roleta rzymska pełni dzisiaj głównie funkcje dekoracyjne. Potrafi jednak również skutecznie chronić przed słońcem i niepożądanym wzrokiem sąsiadów. W ofercie Anwis mamy wiele możliwości jeżeli chodzi o wybór rolet rzymskich. Wyróżniamy:

Rolety Rzymskie na łańcuszek – najbardziej popularne rozwiązanie, montaż do ściany lub sufitu

Rolety rzymskie dwukierunkowe – tkanina rolety umocowana jest między dwiema listwami, które są ruchome i za ich pomocą można sterować osłoną. Montaż rolety rzymskiej odbywa się w świetle szyby lub ewentualnie na ramie okna.

Rolety rzymskie jednokierunkowe – górna listwa na stałe przymocowana do ramy okiennej. Sterowanie roletą odbywa się za pomocą dolnej listwy, która wyposażona jest w zgrabny uchwyt.

Rolety rzymskie elektryczne – największą zaletą jest zastosowanie silnika bateryjnego. Pozwala to na szybki montaż rolety bez wyciągania przy oknie przewodów elektrycznych. Rolety rzymskie sterowane elektrycznie mogą jedno lub dwukierunkowe.

Rolety rzymskie na sznurek – nowość, samohamujący mechanizm pozwala na opuszczenie i zwinięcie rolety w dowolnym miejscu.

TKANINY ROLET RZYMSKICH ANWIS

Wśród materiałów rolet rzymskich mamy do wyboru 200 tkanin. Są wśród nich tkaniny transparentne, woalowe, które idealnie sprawdzą się w Twoich oknach zamiast klasycznych firan. Tkaniny grubsze świetnie nadadzą się słonecznych pokojów telewizyjnych, gdzie roleta może pełnić funkcję zaciemniającą. Jaki materiał najlepiej sprawdzi się u Ciebie? 

W produkcji rolet rzymskich Anwis wykorzystuje się tkaniny ekologiczne

Najprostszym sposobem, aby dotknąć tkaninę, porównać ją  innymi elementami wnętrza lub aby samemu ocenić transparentność takiego materiału jest zamówienie darmowych próbek.


Rolety rzymskie w Poznaniu możesz również zamówić u naszego Doradcy poprzez formularz kontaktowy.

Rolety Rzymskie Anwis w Poznaniu obejrzysz i kupisz:

Rathal
Studio Rolety
Endo Design