Rolety rzymskie - zamiast firan na wymiar - Łódź

Najlepsi Doradcy Modnie w Oknie

Łódź - Najlepsi Fachowcy

 • Adanrolety logo

  Bratysławska 5B,

  94-032 Łódź

  Adan Łódź

  Jesteśmy firmą realizującą usługi w zakresie sprzedaży i montażu osłon okiennych. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz zaufanie, jakim obdarzyli nas dotychczasowi klienci sprawia, że jesteśmy firmą dynamiczną, stale rozwijającą się. Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny i pragniemy, aby korzystający z naszych usług  byli w pełni usatysfakcjonowani.  Nasze motto brzmi: "Klient nasz Pan". Zdajemy sobie sprawę, że każdy ma inne potrzeby i oczekiwania, a my staramy się w jak największym stopniu im sprostać. Zapraszamy do kontaktu !

  Cena montażu od 20 zł

 • Konieczny

  Rzgowska 145,

  93-303 Łódź

  Okna Konieczny Łódź

  Specjalizujemy się w sprzedaży i montażu osłon wewnętrznych i zewnętrznych oraz stolarki okiennej.
  Pomagamy w doborze najbardziej funkcjonalnych, innowacyjnych systemów.
  Współpracujemy zarówno z klientem indywidualnym, jak i biznesowym - projektanci wnętrz, architekci, firmy budowlane.
  Zapraszamy !

  Cena montażu od 15 zł

Rolety Rzymskie - Łódź

TKANINY ROLET RZYMSKICH

Rolety rzymskie to najczęściej wyszukiwana przez Polaków osłona w Internecie. Są one nowoczesną alternatywą dla firan lub zasłon w zależności od użytej tkaniny. Te cieńsze, woalowe z powodzeniem mogą służyć jako ekskluzywne firanki. Tkaniny bardziej mięsiste, często welurowe pełnią rolę zasłon. W ofercie Anwis mamy do wyboru 200 tkanin. Przed zakupem istnieje możliwość skorzystania z usługi zamówienia bezpłatnych próbek, do czego serdecznie namawiamy. Próbki zamówisz tutaj.

RODZAJE ROLET RZYMSKICH
W ofercie Anwis mamy do czynienia z kilkoma rodzajami rolet rzymskich. Są one różne pod względem funkcjonalności, wyglądu, sterowania i montażu.

- Rolety rzymskie na łańcuszek - najbardziej popularny rodzaj rolet rzymskich. Rolety sterowane są przy pomocy łańcuszka kulkowego. Łańcuszek w zależności od upodobań może być plastikowy bądź metalowy. Tego typu roleta rzymska montowana jest do ściany lub sufitu.

- Rolety rzymskie dwukierunkowe - roleta montowana w świetle szyby. Tkanina umocowana jest między dwiema ruchomymi rynienkami, którymi prowadzimy roletę wzdłuż listwy okiennej. Może pełnić rolę zazdrostki kuchennej.

- Rolety rzymskie jednokierunkowe - roleta również montowana w świetle szyby. Tkanina umocowana jest między dwiema rynienkami, która jedna - górna jest umocowana na stałe. Przy sterowaniu roletą poruszamy tylko dolną rynną.

- Rolety rzymskie elektryczne- mogą być zarówno jednokierunkowe jak i dwukierunkowe. Rynienki dopasowane są do koloru ramy okna.


GDZIE NAJLEPIEJ SPRAWDZĄ SIĘ ROLETY RZYMSKIE

Uniwersalność rolet rzymskich jest naprawdę szeroka. Spektakularnie zdobią okna w praktycznie każdym wnętrzu. Rolety rzymskie nadają charakter przytulności w takich wnętrzach jak kuchnia, salon a nawet pokój dziecięcy. Coraz częściej rolety rzymskie spotkasz w pokojach hotelowych czy restauracjach.


ROLETY RZYMSKIE ŁÓDŹ

Rolety rzymskie w Łodzi cieszą się coraz większą popularnością. Warto przy zamówieniu skonsultować się z doświadczonym fachowcem. Na terenie Łodzi doradcą Modnie w Oknie są dwie firmy:

Adan Łódź
Okna Konieczny Łódź

Znajdziesz nas również tutaj:
Telefon: +48885779933
Mail: witamy@modniewoknie.pl


Więcej o roletach rzymskich dowiesz się na naszym blogu IDEA WNĘTRZ.


Rolety rzymskie w Łodzi - realizacje