• Opis

 • Dane techniczne

 • Moskitiera plisowana to siatka składana w harmonijkę. Jest doskonałym rozwiązaniem w miejscach, gdzie mamy do czynienia z dużymi przeszkleniami. To system idealny do wielkopowierzchniowych drzwi balkonowych, przesuwnych ścian szklanych czy drzwi tarasowych. 

  Układ plisowania się siatki sprawia, że cały pakiet po zsunięciu chowa się w szynie prowadzącej, dzięki czemu moskitiera plisowana nie zasłania zbędnego miejsca. Brak progu ułatwia komunikację, niwelując bariery zwłaszcza dla małych dzieci, osób starszych i poruszających się na wózkach.

  Informacje dodatkowe

  • Super produkt
  • Ochrona bezpieczeństwa
  • Maksymalna szerokość 190 cm
  • Maksymalna wysokość 260 cm

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Podobne/polecane przesłony


Jak działa moskitiera plisowana?

 

Moskitiera plisowana na wymiar jest doskonałą formą do zasłonięcia dużych przeszkleń. Dużą zaletą jest to, że po zsunięciu cała siatka chowa się w szynie prowadzącej. To ogromny plus, ponieważ moskitiera nie zabiera niepotrzebnie miejsca.

Siatka moskitiery napina się przy pomocy specjalnych sznurków, które wykonane są z wysokiej jakości tworzywa PET. Moskitierę można zsuwać w systemie jedno lub dwuskrzydłowym. Co więcej, kierunek zwijania moskitiery również pozostaje do wyboru: do środka lub na jedną stronę.

Moskitierę plisowaną zdemontujesz w łatwy sposób. Dzięki temu możesz zdecydować się na jej zdjęcie przed okresem zimowym. Wówczas Twoja moskitiera będzie w dobrym stanie przez dłuższy czas.

Co jeszcze warto wiedzieć o moskitierze plisowanej?

 

Niewątpliwym atutem moskitiery plisowanej jest brak prowadnicy dolnej. Konstrukcja niskoprogowa jest bardzo wygodna. Szczególnie w momencie, gdy w domu mamy osoby starsze lub dzieci.

Ze względu na swoją funkcjonalność jest to świetne rozwiązanie do okien przesuwnych.


Maksymalne wymiary

 

Tak jak już wcześniej wspomnieliśmy moskitiery drzwiowe plisowane to rozwiązanie przeznaczone do dużych gabarytów. Ten rodzaj moskitiery zbudowany jest modułowo i możemy mieć system jedno oraz dwuskrzydłowy. Siatka po złożeniu chowa się w profilu aluminiowym.

Dzięki modułowej budowie moskitiera może osiągnąć maksymalną szerokość do 380 centymetrów. Szerokość jednego skrzydła dochodzi maksymalnie do 190 centymetrów.


Wycena, pomiar oraz montaż moskitiery plisowanej

 

Wycena moskitier plisowanych możliwa jest za pomocą naszego portalu, jak i po konsultacji z jednym z naszych Doradców. 

Przy moskitierze plisowanej warto pamiętać, że sam demontaż - na przykład na sezon zimowy - jest banalnie prosty. Dzięki temu w okresie poza sezonem wiosenno-letnim ruchomą część moskitiery możemy z łatwością zabezpieczyć.


Zainspiruj się