• Opis

 • Dane techniczne

 • Idealna żaluzja plisowana, która sprawdza się jako ochrona mieszkania przed intensywnym nasłonecznieniem oraz wścibskimi sąsiadami. Plisowany materiał wyglądem przypomina harmonijkę, który łączy ze sobą dwie listwy. Górna przymocowana jest na stałe do ramy okiennej, natomiast dolna - ruchoma, pozwala za pomocą uchwytu na regulację poziomu zasłonięcia okna. Żaluzja plisowana jest coraz częściej wybieraną osłoną przeciwsłoneczną przez architektów wnętrz.

  W tym konkretnym rozwiązaniu nie możesz zasłonić dowolnego, wybranego przez siebie fragmentu okna. Jeśli chcesz skorzystać z takiej możliwości, to wybierz plisy dwukierunkowe. 

  Jednokierunkowy model umożliwia sterowanie w górę lub w dół tylko i wyłącznie przy użyciu dolnej rynienki. 

  Informacje dodatkowe

  • Szeroka gama kolorów
  • Maksymalna szerokość 150 cm
  • Maksymalna wysokość 220 cm
  • Korzystna cena
  • Bezpieczne dla dzieci
  • Możliwość montażu bezinwazyjnego
  • Super produkt
  • Możliwość sterowania łańcuszkiem

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Podobne/polecane przesłony


Bogata oferta kolorystyczna rolet plisowanych

 

Ogromny wybór materiałów powoduje, że plisy można dopasować do każdego stylu wnętrza. Delikatne, w jasnych barwach dobrze uzupełnią klasyczne i rustykalne pomieszczenia, natomiast kolorowe pomogą ożywić nowoczesne, monochromatyczne wnętrza. Rolety wewnętrze plisowane wykonane z wzorzystych materiałów mogą stać się wyrazistym akcentem w nudnym do tej pory mieszkaniu. Pomyśl o tym w momencie aranżacji swojego mieszkania. W ofercie znajdziesz także plisy zaciemniające, czyli materiały dzięki którym uzyskasz mroczny i nocny efekt w pomieszczeniu.

Plisy na nietypowe kształty

 

Ogromnym plusem żaluzji plisowanych jest ich budowa, która umożliwia montaż przesłony nawet na bardzo nietypowych kształtach okien. To świetnie rozwiązanie na poddasza, w których okna często przybierają kształty trójkątów lub trapezów.  Plisa na okno dachowe z tkaniną termoizolacyjną skutecznie chroni pomieszczenie Plisy jednokierunkowe na wymiar sprawdzą się także na oknach okrągłych i półokrągłych. 

Kształt systemu przypomina wtedy wachlarz - podobnie jak w oknach trójkątnych, jedna strona plisy pozostaje złożona. Pozwala to na bardzo precyzyjne osłonięcie szyby - co jest mocno utrudnione przy tak fantazyjnych kształtach. Przesłonięte w taki sposób okno wygląda też bardzo efektownie.

Istnieje możliwość zatrzymania tkaniny w dowolnym położeniu. Jest to jedna z największych zalet żaluzji plisowanej.

Rolety plisowane na wymiar - możliwe rodzaje sterowania

 

Możliwość sterowanie plisą na wysokościach jest różnorodna. W zależności od potrzeb, możemy ją regulować za pomocą sztycy, korby lub przy pomocy pilota - silnikiem. Rolety plisowane wykorzystują materiały wysokiej jakości i dzięki temu z pewnością służyć nam będą przez wiele lat.

W przypadku produktów oferowanych przez nas masz możliwość skorzystania z fachowego doradztwa, pomiaru i następnie montażu. Doradcy Modnie w Oknie znajdują się na terenie całego kraju.


Zainspiruj się

Twój doradca to:

Zegarowa 8
62-600 Koło