• Opis

  • Dane techniczne

  • Moskitiera przesuwna idealnie sprawdzi się na dużych przeszkleniach i wnękach jak balkony, tarasy czy ogrody zimowe. Skrzydło moskitiery przesuwa się na dwóch prowadnicach jedno lub dwutorowej. 

    Maksymalne wymiary skrzydła moskitiery to 2x2,5 m. Konstrukcja skrzydła nie ogranicza widoczności w świetle drzwi a brak poprzeczki dzielącej skrzydło moskitiery zapewnia odpowiednią estetykę. 

    Moskitiery przesuwne na wymiar dzięki płaskiej konstrukcji w niczym nie utrudniają zamontowania dodatkowo rolet zewnętrznych.

Check

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Podobne/polecane przesłony


Przesuwna
Skuteczna ochrona przed owadami

Moskitiery przesuwne doskonale sprawdzają się w długie wiosenne oraz letnie wieczory. Jeśli zamierzasz w ciepłe dni ze spokojem otworzyć drzwi balkonowe lub tarasowe, to zastanów się nad zastosowaniem w swoim domu moskitier przesuwnych.

Nie dość, że ochronią Twoje wnętrze przed insektami, to zapomnisz również o pyłkach oraz innych zanieczyszczeniach. Jest to bardzo wygodne w użytkowaniu rozwiązanie, które na pewno znajdzie uznanie w Twoich oczach.

Funkcjonalność

Moskitiery przesuwne na wymiar doskonale sprawdzają się do zasłonięcia dużych przeszkleń. Stosując dwa skrzydła możesz zasłonić powierzchnię nawet do 4 metrów szerokości. Skrzydło moskitiery przemieszcza się na prowadnicach - jedno lub dwutorowych.

W najbardziej rozbudowanym rozwiązaniu moskitiera osiąga duży rozmiar. Jednak pomimo tego nie musisz się martwić o jej stabilność oraz szczelność konstrukcji. Cały czas spełnia ona w 100 procentach swoją rolę.
Pomiar i montaż

W przypadku moskitier przesuwnych możesz liczyć na fachowe doradztwo naszego specjalisty już od samego początku. Doradcy Modnie w Oknie działają na terenie całego kraju i są do Twojej dyspozycji.

Nasi Doradcy pomogą także w dokładnym pomiarze, a następnie precyzyjnym montażu. W okresie zimowym bezproblemowo możesz zdecydować się na demontaż, dzięki czemu uchronisz swoją moskitierę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Zainspiruj się