• Opis

 • Dane techniczne

 • Moskitiera przesuwna idealnie sprawdzi się na dużych przeszkleniach i wnękach jak balkony, tarasy czy ogrody zimowe. Skrzydło moskitiery przesuwa się na dwóch prowadnicach - jedno lub dwutorowej.

  Maksymalne wymiary skrzydła moskitiery to 2x2,5 m. Konstrukcja skrzydła nie ogranicza widoczności w świetle drzwi, natomiast brak poprzeczki dzielącej skrzydło moskitiery zapewnia odpowiednią estetykę.

  Moskitiery przesuwne na wymiar dzięki płaskiej konstrukcji w niczym nie utrudniają zamontowania dodatkowo rolet zewnętrznych. Musisz tylko zaplanować cały proces nieco wcześniej, niż na etapie montażu moskitiery. Jest to kluczowe ze względu na pozostawienie odpowiedniej przestrzeni dla moskitiery.

  Informacje dodatkowe

  • Korzystna cena
  • Super produkt
  • Maksymalna wysokość 250 cm
  • Maksymalna szerokość 400 cm

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Podobne/polecane przesłony


Moskitiera na drzwi przesuwna - skuteczna ochrona przed owadami

 

Moskitiery przesuwne doskonale sprawdzają się w długie wiosenne oraz letnie wieczory. Jeśli zamierzasz w ciepłe dni ze spokojem otworzyć drzwi balkonowe lub tarasowe, to zastanów się nad zastosowaniem w swoim domu moskitier przesuwnych.

Nie dość, że ochronią Twoje wnętrze przed insektami, to zapomnisz również o pyłkach oraz innych zanieczyszczeniach. Jest to bardzo wygodne w użytkowaniu rozwiązanie, które na pewno znajdzie uznanie w Twoich oczach.

Kiedy dokładnie zastosować moskitierę przesuwną? Wszystko zależy od Ciebie, ale pamiętaj, że jest ona idealnym rozwiązaniem na dużych przeszklonych powierzchniach. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie klasyczne moskitiery drzwiowe – otwierane, rolowane oraz plisowane – nie znajdą zastosowania.


Funkcjonalność

 

Moskitiery przesuwne na wymiar doskonale sprawdzają się do zasłonięcia dużych przeszkleń. Stosując dwa skrzydła możesz zabezpieczyć przed owadami powierzchnię nawet do 4 metrów szerokości. 

Skrzydło moskitiery przemieszcza się na prowadnicach - jedno lub dwutorowych. Prowadnice znajdują się na górze i na dole. Dzięki nim skrzydło moskitiery przesuwa się bez najmniejszych problemów.

W naszej ofercie znajduje się sześć różnych typów moskitiery przesuwnej. Ostatecznego wyboru dokonasz po rozmowie z fachowcem. Z jego pomocą na pewno dobierzesz rozwiązanie idealnie dopasowane do Twojego balkonu lub tarasu.

W najbardziej rozbudowanym rozwiązaniu moskitiera osiąga duży rozmiar. Jednak pomimo tego nie musisz się martwić o jej stabilność oraz szczelność konstrukcji. Cały czas spełnia ona w 100 procentach swoją rolę.

Jaką moskitierę przesuwną wybrać?

 

Moskitiery przesuwne z powodzeniem możesz zamontować na dużych przeszkleniach wraz z roletami zewnętrznymi. Moskitiery przesuwne w żaden sposób nie przeszkadzają w ich pracy.

Moskitierę przesuwną możemy podzielić na: moskitiery przesuwne pojedyncze, moskitiery przesuwne podwójne jednotorowe oraz moskitiery przesuwne podwójne dwutorowe.

Którą opcję wybrać? To już zależy od przeznaczenia oraz innych czynników. Doradca Modnie w Oknie z pewnością pomoże Ci w wyborze.

Moskitiera przesuwna na wymiar - pomiar i montaż

 

W przypadku moskitier przesuwnych możesz liczyć na fachowe doradztwo naszego specjalisty już od samego początku. Doradcy Modnie w Oknie działają na terenie całego kraju i są do Twojej dyspozycji.

Nasi Doradcy pomogą także w dokładnym pomiarze, a następnie precyzyjnym montażu. W okresie zimowym bezproblemowo możesz zdecydować się na demontaż, dzięki czemu uchronisz swoją moskitierę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.


Zainspiruj się