• Opis

 • Dane techniczne

 • Moskitiera przesuwna idealnie sprawdzi się na dużych przeszkleniach i wnękach jak balkony, tarasy czy ogrody zimowe. Skrzydło moskitiery przesuwa się na dwóch prowadnicach - jedno lub dwutorowej.

  Maksymalne wymiary skrzydła moskitiery to 2x2,5 m. Konstrukcja skrzydła nie ogranicza widoczności w świetle drzwi, natomiast brak poprzeczki dzielącej skrzydło moskitiery zapewnia odpowiednią estetykę.

  Moskitiery przesuwne na wymiar dzięki płaskiej konstrukcji w niczym nie utrudniają zamontowania dodatkowo rolet zewnętrznych. Musisz tylko zaplanować cały proces nieco wcześniej, niż na etapie montażu moskitiery. Jest to kluczowe ze względu na pozostawienie odpowiedniej przestrzeni dla moskitiery.

  • Korzystna cena
  • Super produkt
  • Maksymalna wysokość 250 cm
  • Maksymalna szerokość 400 cm

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Podobne/polecane przesłony


Skuteczna ochrona przed owadami

Moskitiery przesuwne doskonale sprawdzają się w długie wiosenne oraz letnie wieczory. Jeśli zamierzasz w ciepłe dni ze spokojem otworzyć drzwi balkonowe lub tarasowe, to zastanów się nad zastosowaniem w swoim domu moskitier przesuwnych.

Nie dość, że ochronią Twoje wnętrze przed insektami, to zapomnisz również o pyłkach oraz innych zanieczyszczeniach. Jest to bardzo wygodne w użytkowaniu rozwiązanie, które na pewno znajdzie uznanie w Twoich oczach.

Kiedy dokładnie zastosować moskitierę przesuwną? Wszystko zależy od Ciebie, ale pamiętaj, że jest ona idealnym rozwiązaniem na dużych przeszklonych powierzchniach. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie klasyczne moskitiery drzwiowe – otwierane, rolowane oraz plisowane – nie znajdą zastosowania.

Funkcjonalność

Moskitiery przesuwne na wymiar doskonale sprawdzają się do zasłonięcia dużych przeszkleń. Stosując dwa skrzydła możesz zabezpieczyć przed owadami powierzchnię nawet do 4 metrów szerokości. 

Skrzydło moskitiery przemieszcza się na prowadnicach - jedno lub dwutorowych. Prowadnice znajdują się na górze i na dole. Dzięki nim skrzydło moskitiery przesuwa się bez najmniejszych problemów.

W naszej ofercie znajduje się sześć różnych typów moskitiery przesuwnej. Ostatecznego wyboru dokonasz po rozmowie z fachowcem. Z jego pomocą na pewno dobierzesz rozwiązanie idealnie dopasowane do Twojego balkonu lub tarasu.

W najbardziej rozbudowanym rozwiązaniu moskitiera osiąga duży rozmiar. Jednak pomimo tego nie musisz się martwić o jej stabilność oraz szczelność konstrukcji. Cały czas spełnia ona w 100 procentach swoją rolę.
Na co ostatecznie się zdecydować?

Moskitiery przesuwne z powodzeniem możesz zamontować na dużych przeszkleniach wraz z roletami zewnętrznymi. Moskitiery przesuwne w żaden sposób nie przeszkadzają w ich pracy.

Moskitierę przesuwną możemy podzielić na: moskitiery przesuwne pojedyncze, moskitiery przesuwne podwójne jednotorowe oraz moskitiery przesuwne podwójne dwutorowe.

Którą opcję wybrać? To już zależy od przeznaczenia oraz innych czynników. Doradca Modnie w Oknie z pewnością pomoże Ci w wyborze.
Pomiar i montaż

W przypadku moskitier przesuwnych możesz liczyć na fachowe doradztwo naszego specjalisty już od samego początku. Doradcy Modnie w Oknie działają na terenie całego kraju i są do Twojej dyspozycji.

Nasi Doradcy pomogą także w dokładnym pomiarze, a następnie precyzyjnym montażu. W okresie zimowym bezproblemowo możesz zdecydować się na demontaż, dzięki czemu uchronisz swoją moskitierę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Zainspiruj się