• Opis

 • Dane techniczne

 • Żaluzje fasadowe to nic innego jak zewnętrzne żaluzje poziome, idealnie pasujące do coraz to modniejszych dużych przeszkleń nowoczesnych domów, biur czy centrów handlowych. Doskonała alternatywa dla rolet zewnętrznych.

  Elementy konstrukcyjne żaluzji fasadowych na wymiar wykonane są z wysokogatunkowych stopów aluminium, zapewniając im długą żywotność. W spektakularny sposób zmieniają wygląd fasady nadając im zupełnie inny, nowoczesny charakter.

  Jest to jedyny produkt montowany na zewnątrz, który umożliwia ustawienie kąta nachylenia lamel żaluzji fasadowych. W ten sposób możemy skutecznie ograniczyć dostęp promieni słonecznych. W praktyce oznacza to istotne ograniczenia konieczności stosowania klimatyzacji, a co za tym idzie znacząca oszczędność zużycia energii.

  • Nagroda Super produkt
  • Paleta Szeroka gama kolorów
  • Temperatura Ochrona przed utratą ciepła
  • Ochrona Ochrona bezpieczeństwa
  • Slonce Ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem
  • Szerokosc Maksymalna szerokość 400 cm
  • Wysokosc Maksymalna wysokość 500 cm
Check

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Podobne/polecane przesłony


Fasadowa
Sterowanie Żaluzji Fasadowych

Bardzo wygodną i polecaną przez nas opcją jest zastosowanie sterowania elektrycznego do żaluzji fasadowych. Zautomatyzowanie żaluzji jest idealnym rozwiązaniem przy większej liczbie żaluzji. Zmniejszy czas i nakłady sił do podnoszenia i opuszczania żaluzji oraz pozwoli na szybkie zmiany nachylenia kąta lameli. 

Interesują i coraz bardziej popularną możliwością jest zastosowanie automatyki pogodowej, która dodatkowo zabezpiecza żaluzje fasadowe przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Dodatkowym atutem jest opcja sterowania żaluzjami w dowolnym momencie i z każdego miejsca na ziemi. Dzięki takiej propozycji, podczas naszej dłużej nieobecności, nie ma konieczności proszenia rodziny lub sąsiadów o pomoc przy sprawianiu wrażenia, że w domu ktoś jest.

Możliwe jest także sterowanie ręczne, ale w tym przypadku wygodniejszy będzie napęd elektryczny.
Fachowy pomiar i montaż

Żaluzja fasadowa nie jest produktem, który łatwo zamontować samodzielnie. Konieczna jest konsultacja z wyspecjalizowanym Doradcą, który oceni, jaki typ żaluzji będzie najlepszy dla danego typu okna i elewacji. Po wstępnej analizie fachowiec dokona szczegółowych pomiarów. Do każdego pomiaru i montażu konieczne jest podejście indywidualne. Istnieje niezliczona liczba opcji montażu, która wymaga szczególnej uwagi i doświadczenia.
Fasada budowa

Zainspiruj się