• Opis

 • Dane techniczne

 • Moskitiera rolowana to ruchomy system zabezpieczający pomieszczenie przed niepożądanymi insektami i zanieczyszczeniami z zewnątrz. Moskitiera posiada kasetę, prowadnice aluminiowe ze szczotką antywietrzną oraz mechanizm sprężynowy, który pozwala szybko zwijać i rozwijać siatkę do kasety. To kluczowa funkcjonalność w tym modelu moskitiery. 

  Po rozwinięciu siatka moskitiery mocowana jest do listwy hakowej lub zaczepów znajdujących się w prowadnicy, co uniemożliwia niepożądane zwinięcie moskitiery. System wyposażony w spowalniacz całkowicie likwiduje ryzyko uszkodzenia siatki, bez ograniczenia płynności jej działania. Dlatego możesz korzystać z moskitiery rolowanej bez obawy o jej potencjalne uszkodzenie.

  • Cena Korzystna cena
  • Nagroda Super produkt
  • Szerokosc Maksymalna szerokość 160 cm
  • Wysokosc Maksymalna wysokość 240 cm
Check

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Podobne/polecane przesłony


Fotolia 158423053 subscription monthly xxl
ZADBAJ O ZDROWY SEN

Wszyscy wiemy jak frustrujące bywa uporczywe bzyczenie komara czy muchy, kiedy próbujemy zasnąć. Hałasujący owad skutecznie psuje nam letni wieczór. Moskitiera w Twoim oknie to idealna zapora przed nieproszonymi gośćmi i recepta na udany, spokojny sen. Skorzystaj z tego udogodnienia. 

Jeśli zatem chcesz spać spokojnie, to moskitiera okienna rolowana jest idealnym rozwiązaniem. Dzięki niej nie przejmujesz się natrętnymi owadami, a do tego w długie, letnie wieczory masz zapewnioną bezproblemową cyrkulację powietrza. Sen w ciepłe noce przy zamkniętych oknach może nie być komfortowy.
DODATKOWA OCHRONA

Siatka to nie tylko ochrona Ciebie i Twoich bliskich przed niepożądanymi ugryzieniami komarów, pszczół czy os. Upalne noce mogą być pozbawione wizyt tych nieproszonych gości. Siatka o tak malutkich oczkach, to też świetny filtr przed pyłkami drzew i kwiatów. Zatrzyma zdecydowaną większość z nich oszczędzając Ci dodatkowego sprzątania.

Dlatego jeśli mieszkasz w miejscu narażonym na takie czynniki zewnętrzne, to poważnie zastanów się nad dodatkową ochroną. Okienne moskitiery rolowane mogą okazać się pod tym względem zbawienne.

Oczywiście moskitierę okienną rolowaną możesz zastosować w każdym pomieszczeniu swojego domu lub mieszkania.
Rolowana
POMIAR I MONTAŻ

Montaż moskitiery nie jest trudny. Jednak kluczowy w tym wypadku jest dokładny pomiar, który musi zostać wykonany bardzo precyzyjnie. Otóż pewna niedokładność w tym zakresie może sprawić, że już po montażu część owadów poradzi sobie z przygotowaną przez nas przeszkodą.

Moskitiery okienne rolowane występują w kilku kolorach. Z pewnością dobierzesz rozwiązanie, które oprócz eliminacji insektów zapewni Tobie estetyczny wygląd. Moskitiery występują w następujących kolorach: biały, brąz, antracyt, bazaltowy szary oraz okleiny (złoty dąb, orzech, winchester).

Dlatego już od momentu doradztwa, poprzez pomiar i finalnie montaż zalecamy kontakt z Doradcami Modnie w Oknie. Nasi specjaliści znajdują się na terenie całego kraju.

Zainspiruj się