• Opis

 • Dane techniczne

 • Moskitiera rolowana na wymiar to ruchomy system zabezpieczający pomieszczenie przed niepożądanymi insektami i zanieczyszczeniami z zewnątrz. Moskitiera posiada kasetę, prowadnice aluminiowe ze szczotką antywietrzną oraz mechanizm sprężynowy, który pozwala szybko zwijać i rozwijać siatkę do kasety. To kluczowa funkcjonalność w tym modelu moskitiery. 

  Po rozwinięciu siatka moskitiery mocowana jest do listwy hakowej lub zaczepów znajdujących się w prowadnicy, co uniemożliwia niepożądane zwinięcie moskitiery. System wyposażony w spowalniacz całkowicie likwiduje ryzyko uszkodzenia siatki, bez ograniczenia płynności jej działania. Dlatego możesz korzystać z moskitiery rolowanej bez obawy o jej potencjalne uszkodzenie.

  Informacje dodatkowe

  • Korzystna cena
  • Super produkt
  • Maksymalna szerokość 160 cm
  • Maksymalna wysokość 240 cm

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Podobne/polecane przesłony


Wybierz moskitierę na okno rolowaną
 

Wszyscy wiemy jak frustrujące bywa uporczywe bzyczenie komara czy muchy, kiedy próbujemy zasnąć. Hałasujący owad skutecznie psuje nam letni wieczór. Moskitiera okienna rolowana w Twoim oknie to idealna zapora przed nieproszonymi gośćmi i recepta na udany, spokojny sen. Skorzystaj z tego udogodnienia. 

Opuszczanie i podnoszenie siatki to świetna opcja dla osób, które nie są zwolennikami stałej, nieruchomej konstrukcji i zależy im na bezpośrednim dostępie do zewnętrznej strony okna w dowolnym momencie.

Jeśli zatem chcesz spać spokojnie, to moskitiera okienna rolowana na wymiar jest idealnym rozwiązaniem. Dzięki niej nie przejmujesz się natrętnymi owadami, a do tego w długie, letnie wieczory masz zapewnioną bezproblemową cyrkulację powietrza. Sen w ciepłe noce przy zamkniętych oknach może nie być komfortowy.

Dodatkowa osłona przed czynnikami zewnętrznymi

 

Siatka to nie tylko ochrona Ciebie i Twoich bliskich przed niepożądanymi ugryzieniami komarów, pszczół czy os. Upalne noce mogą być pozbawione wizyt tych nieproszonych gości. Siatka o tak malutkich oczkach, to też świetny filtr przed pyłkami drzew i kwiatów. Zatrzyma zdecydowaną większość z nich oszczędzając Ci dodatkowego sprzątania.

Dlatego jeśli mieszkasz w miejscu narażonym na takie czynniki zewnętrzne, to poważnie zastanów się nad dodatkową ochroną. Okienne moskitiery zwijane mogą okazać się pod tym względem zbawienne.

Oczywiście moskitierę okienną rolowaną na wymiar możesz zastosować w każdym pomieszczeniu swojego domu lub mieszkania.

Pomiar i montaż moskitiery na wymiar rolowanej

 

Montaż moskitiery nie jest trudny. Jednak kluczowy w tym wypadku jest dokładny pomiar, który musi zostać wykonany bardzo precyzyjnie. Otóż pewna niedokładność w tym zakresie może sprawić, że już po montażu część owadów poradzi sobie z przygotowaną przez nas przeszkodą.

Moskitiery okienne rolowane występują w kilku kolorach. Z pewnością dobierzesz rozwiązanie, które oprócz eliminacji insektów zapewni Tobie estetyczny wygląd. Moskitiery do okien rolowane występują w następujących kolorach: biały, brąz, antracyt, bazaltowy szary oraz okleiny (złoty dąb, orzech, winchester).

Dlatego już od momentu doradztwa, poprzez pomiar i finalnie montaż zalecamy kontakt z Doradcami Modnie w Oknie. Nasi specjaliści znajdują się na terenie całego kraju.

Moskitiery rolowane ANWIS - ponad 40-letnie doświadczenie gwarancją jakości.


Zainspiruj się