• Opis

  • Dane techniczne

  • Moskitiera drzwiowa otwierana na wymiar to idealny system do drzwi balkonowych montowany za pomocą  zawiasów do fasady budynku lub futryny drzwiowej. Posiada rączkę do otwierania, magnesy trzymające siatkę w pozycji zamkniętej oraz uszczelkę szczotkową, która jeszcze lepiej zabezpiecza pomieszczenie przed owadami i zanieczyszczeniami z zewnątrz.

    • Cena Korzystna cena
    • Ochrona Ochrona bezpieczeństwa
    • Wysokosc Maksymalna wysokość 230 cm
    • Szerokosc Maksymalna szerokość 120 cm
Check

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Podobne/polecane przesłony


Moskitiera drzwiowa 2
Trwałość  na lata

Mostkiera drzwiowa otwierana świetnie sprawdzi się w momencie, kiedy zamierzasz zasłonić drzwi tarasowe lub balkonowe. Mocowana jest za pomocą zawiasów do fasady budynku lub drzwiowej futryny. Dużym udogodnieniem w stosowaniu tego rozwiązania jest fakt, że zamontowane w nim zostały samozamykacze. Dzięki nim moskitiera domykana jest automatycznie, co znacząco wpływa na zadowolenie z użytkowania.

Moskitiera drzwiowa otwierana na wymiar sprawi, że w letnie wieczory będziesz bez obaw mogła otworzyć drzwi balkonowe. Szczelna osłona uchroni Twoje wnętrze przed nieproszonymi gośćmi w postaci natrętnych owadów.

W naszej ofercie posiadamy moskitiery w kilku kolorach. Dzięki temu dopasowane zostaną do każdego systemu okiennego lub drzwiowego w taki sposób, że cały komplet będzie wyglądał estetycznie. Stosowane narożniki wewnętrzne, trwale zaciśnięte w profilu aluminiowym gwarantują trwałą konstrukcję na lata.
Pomiar i Montaż

Zastosowanie samozamykaczy pozwala na samoczynnie zamykanie się moskitiery. Szprosy natomiast pozwalają na pełną stabilność podczas użytkowania

Dzięki prostej formie montażu i demontażu moskitiery, łatwo utrzymać ją w czystości po każdym okresie użytkowania.

Podstawą długiej żywotności moskitiery na balkon jest profesjonalny pomiar przed zamówieniem siatki. Pomyłka o kilka milimetrów może powodować wadliwe funkcjonowanie produktu.

Pomiar i montaż zostaw profesjonalistom.
Moskitiera drzwiowa 9

Zainspiruj się