• Opis

 • Dane techniczne

 • Moskitiera na drzwi otwierana na wymiar to idealny system do drzwi balkonowych montowany za pomocą  zawiasów do fasady budynku lub futryny drzwiowej. Posiada rączkę do otwierania, magnesy trzymające siatkę w pozycji zamkniętej oraz uszczelkę szczotkową, która jeszcze lepiej zabezpiecza pomieszczenie przed owadami i zanieczyszczeniami z zewnątrz.

  Bardzo proste i szybkie do zastosowania rozwiązanie. Świetnie sprawdza się na balkonach oraz tarasach.

  Informacje dodatkowe

  • Korzystna cena
  • Ochrona bezpieczeństwa
  • Maksymalna wysokość 230 cm
  • Maksymalna szerokość 120 cm

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Podobne/polecane przesłony


Moskitiera na drzwi tarasowe i balkonowe

 

Moskitiera na drzwi otwierana świetnie sprawdzi się w momencie, kiedy zamierzasz zasłonić drzwi tarasowe lub balkonowe. Mocowana jest za pomocą zawiasów do fasady budynku lub drzwiowej futryny. Dużym udogodnieniem w stosowaniu tego rozwiązania jest fakt, że zamontowane w nim zostały samozamykacze. Dzięki nim moskitiera domykana jest automatycznie, co znacząco wpływa na zadowolenie z użytkowania.

Moskitiera otwierana na wymiar sprawi, że w letnie wieczory będziesz bez obaw mogła otworzyć drzwi balkonowe. Szczelna osłona uchroni Twoje wnętrze przed nieproszonymi gośćmi w postaci natrętnych owadów.

W naszej ofercie posiadamy moskitiery w kilku kolorach. Dzięki temu dopasowane zostaną do każdego systemu okiennego lub drzwiowego w taki sposób, że cały komplet będzie wyglądał estetycznie. Stosowane narożniki wewnętrzne, trwale zaciśnięte w profilu aluminiowym gwarantują trwałą konstrukcję na lata.

Wybierz moskitierę na zawiasach

 

Stabilna konstrukcja uchroni Twoje wnętrze przed owadami. Moskitiera drzwiowa na zawiasach może osiągnąć następujący maksymalny wymiar: 120 cm szerokości oraz 230 centymetrów wysokości.

Zawiasy wykonane są z aluminium. Dzięki nim bez najmniejszych problemów przed okresem zimowym zdemontujesz moskitierę i utrzymasz w jak najlepszym stanie przez długi czas. Trwałość zapewnia również siatka wykonana z włókna szklanego.


Moskitiera na drzwi na wymiar - pomiar i montaż 

 

Zastosowanie samozamykaczy pozwala na samoczynnie zamykanie się moskitiery. Szprosy natomiast pozwalają na pełną stabilność podczas użytkowania.

Dzięki prostej formie montażu i demontażu moskitiery, łatwo utrzymać ją w czystości po każdym okresie użytkowania.

Podstawą długiej żywotności moskitiery na balkon jest profesjonalny pomiar przed zamówieniem siatki. Pomyłka o kilka milimetrów może powodować wadliwe funkcjonowanie produktu. Nasi Doradcy na terenie całego kraju wykonają dla Ciebie kompleksową usługę.

Pomiar i montaż zostaw profesjonalistom.


Zainspiruj się