• Opis

 • Dane techniczne

 • Żaluzje fasadowe to zewnętrzne żaluzje listewkowe, zbudowane z lameli w kształcie litery „C”. Łączą w sobie wysoką jakość wykonania, doskonałe parametry izolacyjne i niepowtarzalny design wzbogacający wygląd fasady budynku. W przeciwieństwie do innych osłon zewnętrznych możliwa jest regulacja kąta nachylenia listewek, pozwalająca na kontrolowanie ilości wpadającego światłą słonecznego.

  Żaluzja fasadowa to dobra wizytówka domu, podnosi prestiż i podkreśla lub całkowicie zmienia wygląd budynku nadając mu ciekawy i nowoczesny charakter.

  Żaluzje fasadowe na wymiar świetnie sprawdzą się między innymi na dużych przeszkleniach. Jeśli szukasz rozwiązania, które odmieni elewację Twojego budynku, to powinieneś zainteresować się właśnie żaluzjami zewnętrznymi. Możliwe w tym wypadku jest sterowanie ręczne.

  • Nagroda Super produkt
  • Temperatura Ochrona przed utratą ciepła
  • Ochrona Ochrona bezpieczeństwa
  • Slonce Ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem
  • Szerokosc Maksymalna szerokość 350 cm
  • Wysokosc Maksymalna wysokość 500 cm
Check

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Podobne/polecane przesłony


Zaluzje fasadowe w duzym domu pietrowym
Rodzaje lameli Żaluzji Fasadowych

Lamele żaluzji fasadowych wyprodukowane są z taśmy aluminiowej i powlekane specjalistycznymi powłokami lakierniczymi, które zapewniają odporność na warunki atmosferyczne i oddziaływania mechaniczne podczas pracy. 

Lamele mogą mieć różne kształty i dobierane są zazwyczaj po konsultacji z Doradcą w zależności od preferencji klienta:

Lamele typ ‘C’ – szerokość lameli 65 mm, 80 mm – z podwiniętymi krawędziami, co nadaje większość sztywność żaluzji, ale jednocześnie zwiększa pakiet przy zwinięciu produktu

Lamele typ ‘C’ – szerokość lameli 50 mm, 80mm – bez podwiniętych krawędzi, to najbardziej elegancka forma żaluzji fasadowych, zalecana jest jednak do szerokości 200 cm

Lamele typ ‘Z’ – szerokość lameli 90 mm – lamele o kształcie litery ‘Z’ gwarantuje największe domknięcie, a co za tym idzie najlepsze zaciemnienie

Lamele typ ‘S’ – szerokość lameli 70 mm – lamele o kształcie zbliżonym do litery ‘S’ – gwarantują idealne domknięcie oraz nowoczesny design 

Jak widzisz zatem wybór jest dosyć bogaty. Dlatego już na etapie wstępnego doradztwa warto skorzystać ze specjalistycznej wiedzy Doradców Modnie w Oknie, którzy znajdują się na terenie całego kraju.
Specjalistyczny pomiar i montaż

Montaż żaluzji fasadowych nie jest sprawą łatwą. Wymaga konsultacji z wyspecjalizowanym Doradcą. Zamontować żaluzje można zarówno przed wykonaniem ocieplenia elewacji oraz po przeprowadzaniu takiego remontu. Konstrukcja i budowa zewnętrznych żaluzji fasadowych na wymiar pozwala na instalację do każdej fasady i każdego typu budynku. 

Wymaga to jednak przemyślanych decyzji i wyboru najlepszego dla danej elewacji rozwiązania osłon przeciwsłonecznych. Montaż powinien być wykonany tylko i wyłącznie przez profesjonalne, przeszkolone firmy, które stosują się do ścisłych zaleceń dokumentacji technicznych producenta żaluzji fasadowych. 
Zaluzje zewnetrzne w domku jednorodzinnym

Zainspiruj się