Żaluzje zewnętrzne na wymiar - Poznań

Poznań - Żaluzje Zewnętrzne - Doradcy Modnie w Oknie

Żaluzje fasadowe w Poznaniu. Najlepsi fachowcy w Polsce

 • Rathal logo

  Szarotkowa 136,

  60-175 Poznań

  Rathal Poznań Star 5,0

  Firma Rathal na rynku żaluzjowym istnieje od ponad 20 lat. Pierwsze kroki stawialiśmy właśnie z Firmą Anwis, której priorytetem była przede wszystkim jakość produktu, a my jako usługodawcy staraliśmy się profesjonalnie obsłużyć klienta zarówno w sferze doradztwa jaki i profesjonalnego montażu czy serwisu. Dziś już jako firma rodzinna nadal podnosimy i rozwijamy nasze kwalifikacje i staramy się utrzymać je na najwyższym poziomie.  W związku z ciągle rozwijającym się asortymentem i potrzebą rynku, w naszej firmie powstała wzorcownia, w której możemy profesjonalnie obsłużyć klienta prezentując rożne rozwiązania techniczne w wykonaniu standardowym jak i z zastosowaniem automatyki, uzupełniając bogatą gamą kolorystyczną podzespołów danego produktu. Współpracujemy również  z projektantami i architektami, którzy często korzystają z naszego doradztwa zarówno w fazie projektu jak i późniejszej usługi montażowej. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu.

  Cena montażu od 310 zł

 • Endodesign wnetrze z klimatem

  Obornicka 229 lok. 5a,

  60-650 Poznań

  Endodesign Poznań

  Zajmujemy się szeroko pojętą dekoracja okna oraz systemami rolet, żaluzji, markiz i pergoli. Nasza szeroka oferta rozwiązań i systemów pozwala nam na kompleksową realizację zarówno we wnętrzu jak i na fasadzie oraz na tarasie i w ogrodzie. W naszych kolekcjach znajdziecie Państwo kilka tysięcy tkanin dekoracyjnych (do zasłon, firan i rolet rzymskich), wzorów drewna i aluminium, materiałów do rolet, plis, markiz czy pergoli, które wpisują się w najnowsze trendy obowiązujące w architekturze wnętrz i ogrodów. Pracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami, którzy gwarantują nam najwyższy poziom jakości produktów i dostaw. Dokładamy wszystkich starań, żeby świadczone przez nas usługi spełniały najbardziej wygórowane wymagania. Fachowe doradztwo oraz montaż to nasze niewątpliwe atuty. Równie ważny jest dla nas serwis posprzedażowy, żebyście mogli się Państwo cieszyć kupionymi u nas produktami przez długie lata.

  Cena montażu od 75 zł

 • Studiorolety

  ul. Naramowicka 152B,

  61-619 Poznań

  Studio Rolety Poznań

  Wybór osłon okiennych to niezwykle ważna decyzja. Przy zakupie należy oczekiwać, że zaproponowany produkt nie tylko będzie funkcjonalny, praktyczny w użytkowaniu ale przede wszystkim dekoracyjny. Na wybór osłon okiennych  składają się takie czynniki jak umiejscowienie okien względem stron świata, widok z okna, nagrzewanie się pomieszczeń i walory dekoracyjne. 

  Mamy 15-letnie doświadczenie w sprzedaży i montażu osłon okiennych. Wysoka jakość obsługi na każdym etapie jest dla nas priorytetem. Jeśli się wahasz się jak udekorować czy osłonić okno zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Katarzyna Osuch, Studio Rolety

  Cena montażu od 300 zł

Żaluzje fasadowe - co warto wiedzieć

ŻALUZJE ZEWNĘTRZNE FASADOWE – CO TO JEST?

Żaluzje zewnętrzne cieszą się ogromną popularnością, dużo większą niż znane wszystkim rolety zewnętrzne. Zawdzięczają to głównie unikalnemu designowi i zupełnie nowej funkcjonalności.

Poznań jest jednym z miast gdzie żaluzje fasadowe są najczęściej montowaną osłoną zewnętrzną.

Żaluzje fasadowe montowane są na zewnątrz domu. Fasadówki świetnie się prezentują również wewnątrz domu. Właściciele żaluzji fasadowych często nie decydują się na dodatkowe dekoracje.

Zalety Żaluzji fasadowych:

§  Ochrona pomieszczeń przed wpadającymi promieniami słonecznymi
§  Funkcja Izolatora – latem chroni przed nagrzaniem, zimą przed utratą ciepła
§  Wspomaganie klimatyzacji
§  Precyzyjna regulacja ilością wpadających promieni słonecznych
 

PODTYNKOWE ŻALUZJE ZEWNĘTRZNE SOLID BOX

Solid box to system żaluzji fasadowych montowany na etapie budowy, na surowe mury przed położeniem ocieplenia i tynku. Zarówno skrzynka jak i prowadnice, wykonane z aluminium po montażu są niewidoczne. Żaluzje fasadowe podtynkowe prezentują się naprawdę szykownie i jest to produkt zdecydowanie najbardziej popularny. 

Niewidoczna kaseta z prowadnicami pozwala na wykończenie elewacji domu drewnem, kamieniami czy panelami zewnętrznymi. W ten sposób po opuszczeniu żaluzji widoczne są tylko dekoracyjne lamele.

Lamele Żaluzji Solidbox mogą występować w kształcie litery „C” lub „Z”. Lamela „C” ma 80 mm szerokości, a „Z” 90 mm.  O różnicy w funkcjonalności poszczególnych lamel opowiem poniżej.

ILE KOSZTUJĄ ŻALUZJE FASADOWE W POZNANIU?

Umieszczony na stronie kalkulator pozwoli Ci poznać orientacyjną cenę żaluzji zewnętrznych. Następnie wpisując kod pocztowy miejscowości, w której miałby się odbyć ewentualny montaż znajdziesz najbliższego Doradcę, z którym możesz umówić się na konsultację. Konsultacja w przypadku zamawiania żaluzji fasadowych jest niezbędna. Doradca musi ocenić jaki produkt najlepiej sprawdzi się na oknie, jak ma wyglądać montaż i jakie sterowanie zastosować.

Poniżej kalkulator:


RODZAJE ŻALUZJI FASADOWYCH

Rodzaje żaluzji fasadowych zależą od kształtu lameli. Lamele to podstawowy, najbardziej widoczny element fasadówek. Lamele wykonane są z grubego aluminium odpornego na zewnętrze czynniki atmosferyczne.

Typy lameli żaluzji fasadowych:

- Lamele typ C (najbardziej popularne, obracają się w zakresie 180 stopni)

- Lamele typ S (obracają się w zakresie 90 stopni)

- Lamele typ Z (obracają się w zakresie 90 stopni, dają największy efekt zaciemnienia)

- Lamele typ F (obracają się w zakresie 90 i 180 stopni, prosta, bez żadnych wgięć)

 

STEROWANIE ŻALUZJI FASADOWYCH

Żaluzje fasadowe mogą być sterowane ręcznie lub elektrycznie.

STEROWANIE RĘCZNE odbywa się przy pomocy korby. Przy dużych gabarytach żaluzji fasadowych korba jest niewygodna. Potrzeba sporej siły aby ręcznie sterować większą żaluzją.

Żaluzje fasadowe to produkt ekskluzywny, dlatego kilkaset złotych więcej za silnik nie powinno stanowić dużej bariery do podjęcia decyzji.

STEROWANIE ELEKTRYCZNE może być różne. Warto spotkać się z Doradcą i wybrać najlepsze rozwiązanie dla siebie.

W ofercie posiadamy:

Sterowanie przewodowe – sterowanie przy pomocy przełącznika umieszczonego na ścianie, połączonego przewodem z silnikiem.

Sterowanie radiowe – sterowanie pilotem. Rozwiązanie najbardziej praktyczne i bezproblemowe.

Żaluzje dodatkowo można wyposażyć w czujnik wiatru i nasłonecznienia. Jest to przydatny gadżet, który warto zainstalować ze względu na zmieniające się warunki atmosferyczne. 

ŻALUZJE FASADOWE POZNAŃ

Osoby myślące o zakupie żaluzji fasadowych i montażu ma terenie Poznania i okolic  zachęcamy do kontaktu przez formularz lub telefonicznie +48885779933. Żaluzje fasadowe w Poznaniu kupisz u Doradcy Modnie w Oknie:


Więcej o żaluzjach fasadowych przeczytasz na blogu tutaj.

 

 

 

 

 

Żaluzje Fasadowe w Poznaniu